iPhone 11

Prémiový smartphone Apple iPhone 11 so skvelým výkonom a dvoma špičkovými fotoaparátmi. Okrem perfektnej výbavy vás iste poteší aj elegantný design, vďaka ktorému bude radosť vytiahnuť svoj smartfón z kabelky alebo vrecka. Vybrať si môžete farbu aj veľkosť pamäti.

V kategórii aktuálne zobrazujeme 18 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Prečo sa oplatí vybrať si práve Apple iPhone 11?

Vždy dokonalé fotky a videá v 4K rozlíšení. S novým iPhone 11 spravíte fotky, ktoré budú vyzerať ako od profesionálneho fotografa. A to aj v noci. Špeciálny nočný režim zaistí prirodzenú farbu fotiek a dodá dostatočný jas. To najlepšie je, že fotky aj videá budete mať v 4K rozlíšení s 60 FPS za sekundu. Vytvoríte tak aj bezchybné spomalené zábery alebo ostro zachytíte rýchly pohyb.

Do záberu sa vám vojde všetko. A to vďaka dvom 12MP fotoaparátom. Jeden z nich je širokouhlý, druhý sa pýši ultra-širokouhlým záberom. Ten sa hodí najmä na fotenie prírody aj mestskej krajiny, rozsiahlych interiérov alebo skupín ľudí. Na iPhone 11 zachytíte 4x širšie zábery ako na klasickom širokouhlom objektíve fotoaparátov.  

Nový iPhone (2019) je vybavený procesorom A13 Bionic, ktorý aktuálne patrí medzi najvýkonnejšie procesory na svete určené pre mobilné telefóny. Čo to pre vás znamená? Napríklad natáčanie videí s pomocou umelej inteligencie, ktorá vie upraviť nastavenie podľa podmienok. Sama upraví svetlosť, optimalizuje obraz, zaostrí na osobu najbližšie, zvýrazní farby. Jednoducho povedané s iPhonom 11 môže byť fotografom každý!

Mimochodom, týmto procesorom sa pýšia aj pokročilejšie modely smartfónov od Apple – iPhone 11 ProiPhone 11 Pro Max.

iPhone 11 – pamäť a farby

Vyberte si z pestrej palety farieb. Medzi smartfónmi je už klasická čiernabiela. Vyberať si však môžete aj z menej zvyčajných tónov. Na Nay.sk nájdete napríklad fialový, žltý, červený alebo zelený iPhone 11.
Nech už si vyberiete akúkoľvek farbu, iPhone 11 pre vás bude nielen dizajnovým, ale aj spoľahlivým partnerom. Akú veľkosť internej pamäti budete využívať pre prácu aj zábavu, je iba na vás. V ponuke nájdete modely s pamäťou 256 GB, 128 GB alebo najlacnejšiu variantu Apple iPhone 11 64GB.

 

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore