Apple iPhone 12

Apple iPhone 12, to je TOP telefón pre rok 2021 a vlajková loď najnovších iPhonov. Nechýba mu špičkový OLED Super Retina displej s uhlopriečkou 6,1“, bezdrôtové nabíjanie, odolnosť voči vode a prachu, podpora 5G siete a overovanie pomocou Face ID. Okrem toho sa iPhone 12 pýši procesorom Apple A14 Bionic (najvýkonnejší, čo sa smartfónov týka), ktorý je až o 50 % výkonnejší než jeho predchodca v smartfóne iPhone 11. Oproti predchádzajúcej generácii je iPhone 12 štíhlejší, menší a ľahší. Perfektne vyzerá aj „hranatý“ elegantný dizajn. Tento smartfón vás zaujme na prvý pohľad!

V kategórii aktuálne zobrazujeme 18 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

iPhone 12: 5 dôvodov, prečo mu povedať „áno“

Všetky recenzie a porovnania hovoria jednoznačne – ak neviete, ktorý zo štvorice modelov nového radu iPhonov zvoliť, siahnite po základnom modeli. Dôvodom sú jeho skvelé parametre a funkcie (ako si o chvíľu ukážeme). Vyššie verzie iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max sa pýšia o trochu lepším foťákom, väčšou pamäťou a luxusnejším šasi (letecký hliník vs. chirurgická oceľ).

Rozoznať iPhone 12 od predchádzajúcich generácií nie je zložité. Poznáte ho podľa hranatejších tvarov, ktoré sa vracajú k legendárnej piatej generácii. Táto kombinácia dokonale funguje so všetkými farebnými variantmi – modrá, zelená, červená, čierna a biela.

Vybrať si môžete z niekoľkých veľkostí úložiska:

iPhone 12 64GB, iPhone 12 128GB a iPhone 12 256GB.

Väčšiu pamäť voľte hlavne vtedy, ak chcete naplno využiť špičkový 12 MPx fotoaparát so stabilizáciou obrazu a možnosťou nakrúcať videá v úžasnom 4K rozlíšení.

Prečo ešte zvoliť iPhone 12?

  • Až o 50 % vyšší výkon ako jeho predchodca. Vďaka procesoru Apple A14 Bionic.
  • Profesionálne nahrávanie Dolby Vision HDR videa rýchlosťou až 30 snímok/s
  • Podpora siete 5G.
  • Batéria s kapacitou až pre 17 hodín prehrávania videa.
  • Maximálne odolné sklo Ceramic Shield na prednej strane.
  • Odolný voči vode do hĺbky 6 metrov (až 30 minút).

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore