Apple iPhone 12

Apple iPhone 12 je zatiaľ najnovším smartfónom od spoločnosti Apple. Jeho technické parametre, funkcie, fotoaparát, celkový vzhľad aj príslušenstvo vystihuje jedno jediné slovo – WOW! Na trhu nájdete štyri rôzne varianty. Pozrite sa, ktorý zo štvorice iPhonov 12 vám bude najlepšie vyhovovať: Bude to základná verzia, Pro, Mini, alebo Pro Max? Vieme, aké výhody majú jednotlivé model

V kategórii aktuálne zobrazujeme 60 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Apple iPhone 12: TOP smartfón roku 2021

Jeden rad, štyri rôzne podoby. Apple tentokrát prišiel so skutočne širokou ponukou nových iPhonov. A že sa „dvanástky“ naozaj podarili, svedčí aj fakt, že v mnohým recenziách a rebríčkoch sú uvádzané ako TOP telefóny pre rok 2021.

A to napríklad vďaka odolnosti, špičkovému displeju, dizajnu, podpore 5G siete a vynikajúcemu výkonu. Čím sa jednotlivé modely líšia? Napríklad veľkosťou, materiálom použitým pre výrobu šasi, kvalitou fotoaparátu či kapacitou batérie.

Poďme sa na rozdiely pozrieť bližšie:

iPhone 12 je základnou verziou, vlajkovou loďou celého najnovšieho radu iPhonov. Má perfektnú výbavu: špičkový OLED Super Retina displej s uhlopriečkou 6,1“, bezdrôtové nabíjanie, vodeodolnosť, podporu 5G sietí a Face ID. Okrem toho sa pýši procesorom Apple A14 Bionic (najvýkonnejší, čo sa smartfónov týka), ktorý je až o 50 % výkonnejší než jeho predchodca z iPhone 11. Oproti tomuto modelu je iPhone 12 aj štíhlejší, menší a ľahší. Podaril sa tiež „hranatý“ elegantný dizajn.

iPhone 12 Pro má oproti základnej verzii pevnejšie a luxusnejšie šasi z chirurgickej ocele. Má aj lepší zadný fotoaparát s teleobjektívom navyše a štvornásobný rozsah optického zoomu. Vďaka skeneru LiDAR robí verzia PRO úžasné portréty aj v nočnom režime a v slabom svetle. Užívateľov poteší aj väčšia pamäť RAM a podpora formátu Apple ProRAW, ktorý vám poskytne väčšiu mieru kreatívnej kontroly pri úpravách fotiek.

iPhone Pro Max vie všetko to, čo iPhone 12 Pro. Keďže je väčší, vojde sa doň lepšia baterka a foťák (verzia Pro Max má navyše päťnásobný rozsah optického zoomu a lepšiu optickú stabilizáciu). Trošku vyššia hmotnosť je vyvážená veľkým prehľadným displejom s uhlopriečkou 6,7“ pre pohodlnejšiu prácu a ešte úžasnejší zážitok z prezerania fotiek a videí.

iPhone 12 Mini je elegantný malý telefón, ktorý sa svojimi technickými parametrami najviac podobá základnej verzii. Jedinou zmenou je menšia kapacita batérie. Uhlopriečka displeja 5,4“ je príjemným návratom ku malým sexy rozmerom iPhonov. Inak je všetko rovnaké – odolnosť proti vode, fotoaparát aj čip A14 Bionic, najrýchlejší čip v smartfóne, atď.

iPhone 12: nové farby a skvelé príslušenstvo

Preskúmajte nové farby! iPhone 12 a iPhone 12 Mini dostanete v modrej, bielej, čiernej, červenej alebo svetlo zelenej farbe. Mimochodom veľkosť ich úložiska sa začína na 64 GB. Modely Pro a Pro Max sa podobajú farbám drahých kameňov.

Zvíťazí u vás tichomorská modrá, zlatá, grafitová alebo strieborná? Veľkosť úložiska týchto variantov štartuje na 128 GB. Ak si vyberiete akýkoľvek z modelov, určite si zamilujete doplnky (obaly a peňaženky) aj nabíjačky MagSafe. Toto sa naozaj podarilo!

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore