iQtech IQS001 Wi-Fi vypínač


Wi-Fi vypínač, Oblasť využitia: Osvetlenie, Technológia: Wifi, Kompatibilné s hl. asistentom: Google Assistant, Použitie: interný, Napájanie: 230 V. Viac info


Cena 31,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,64 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Nástenný vypínač iQtech IQS001 umožní ovládať jedno svietidlo vo vašej domácnosti prostredníctvom siete Wi-Fi bez výmeny existujúcich svietidiel. Zariadenie sa pripája bezdrôtovo k vášmu smartfónu alebo tabletu, pomocou aplikácie Smart Life (Android/iOS) môžete vypínač jednoducho ovládať. Nechýba možnosť automatizácie - plánované zapnutie/vypnutie a prepojenie s ďalšími iQtech zariadeniami. Podpora hlasových asistentov Google Assistant, Amazon Alexa a Apple Siri. Vypínač je možné ovládať aj manuálne pomocou dotykového senzoru. Zapojenie prístroja vyžaduje odborné znalosti v oblasti elektroinštalácie. Prístroj je pod napätím 230 V a pri neodbornej manipulácii môže spôsobiť úraz elektrickým prúdom, preto montáž doporučujeme zveriť odborníkom. K správnemu fungovaniu je potrebný neutrálny vodič.

Inteligentný nástenný vypínač

Nástenný vypínač iQtech IQS001 umožní ovládať svietidlo pomocou vášho smartfónu alebo tabletu, prípadne dotykom na paneli vypínaču bez potreby výmeny existujúcich svietidiel. Produkty iQtech SmartLife vám umožnia ovládanie, monitorovanie a automatizáciu vašej domácnosti jednoducho pomocou vášho smartfónu alebo tabletu, ktorý bude slúžiť ako riadiace centrum celého systému. Pripojiť môžete rôzne senzory, uzávery, žiarovky, IP kamery, inteligentné zásuvky a mnoho iných inteligentných zariadení značky iQtech. V aplikácií Smart Life, ktorá je kompatibilná s operačným systémom Android a iOS je možné vytvoriť rôzne automatizované scény. Vypínač je možné ovládať hlasom - kompatibilita s Amazon Alexa a Google Home, nechýba ani podpora otvoreného automatizačného systému IFTTT.

Vlastnosti iQtech IQS001 

  • Určené pre: žiarovky, úsporné žiarovky, žiarivky, LED žiarovky
  • Prevádzkové napätie: 100 - 240 V, 50/60 Hz
  • Spotreba energie v pohotovostnom režime: 0,5 W
  • Pracovná teplota: 0 - 80 °C
  • Relatívna vlhkosť: 10% až 93% (nekondenzujúca)
  • Ovládanie: dotyk, mobilné aplikácie
  • Wi-Fi frekvencia: 2,4 GHz
  • Spôsob zapojenia: N L (je potrebný neutrálny vodič)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ SMART produktu tlačidlo
Oblasť využitia Osvetlenie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií iQtech IQS001 Wi-Fi vypínač

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami