iTag lokátor

iTag lokátor je inteligentným pomocníkom na zjednodušenie rôznych úkonov, či už ide o zaistenie straty pred nedobrovoľným odcudzením (napr. peňaženky, batožiny) alebo ho využijete ako diaľkové ovládanie k fotoaparátu vášho smartfónu. Naviac iTag dokáže „označiť“ polohu na mape v aplikácii Google Maps, čo sa zíde, keď chcete jednoducho nájsť zaparkované auto.

iTag lokátor

Funkcie

Na to, aby ste využili všetky jeho funkcie, potrebujete mať nainštalovanú aplikáciu iTracing vo vašom smartfóne, na ktorú sa iTag pripojí automaticky po jeho zapnutí. V tejto aplikácii si pre lepšiu identifikáciu daného iTagu môžete k nemu priradiť názov, fotku, náležité zvonenie a hlasitosť alarmu.

Fotografovanie

Stlačte tlačidlo „Photograph“ na iTagu, vo vašom smarfóne sa automaticky spustí režim fotoaparátu. Pri ďalšom jeho stlačení môžete vyhotoviť fotku. iTag v tomto režime funguje ako diaľkové ovládanie. Ideálne ho v tomto prípade môžete využiť na tvorbu selfie fotiek.

LOCATION – Lokalizačné menu

V ňom máte „Location list“ (zoznam umiestnenia), ktorý vám pri stlačení tlačidla na iTagu automaticky v aplikácii iTracking naznačí vašu aktuálnu polohu na mape, pokiaľ, napríklad, niekde zaparkujete. Potom stačí kliknúť na „Location list“ a aplikácia vám ukáže, ako sa dostanete späť k vášmu autu.


Pri strate iTagu sa automaticky sa na mape v aplikácii smartfónu zaznačí jeho posledná poloha pred stratou signálu. Stačí potom kliknúť na "lost history" a tam nájdete jeho posledný záznam. Pri týchto lokačných funkcia je nutné, aby ste mali vo vašom smartfóne zapnuté GPS.  

Technické údaje:

  • Bluetooth 4.0 (nízka spotreba energie)
  • Kompatibilné zariadenia – Iphone 4S/5/5S/5C/6/6Plus, iPad mini, iTouch, iPad 3 aj 4 a Android zariadenia SGS3/4/5 (z Android verzií 4.3 a viac) atď.
  • Aplikácia iTracing voľne stiahnuteľná z AppStore aj Google Market
  • Pracovná vzdialenosť – cca 25 m (záleží podľa prostredia)
  • Batérie – CR 2032, výdrž cca 6 mesiacov podľa používania

 

Publikované: 01. 07. 2016

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore