iTag lokátor

iTag lokátor

iTag lokátor je inteligentným pomocníkom na zjednodušenie rôznych úkonov, či už ide o zaistenie straty pred nedobrovoľným odcudzením (napr. peňaženky, batožiny) alebo ho využijete ako diaľkové ovládanie k fotoaparátu vášho smartfónu. Naviac iTag dokáže „označiť“ polohu na mape v aplikácii Google Maps, čo sa zíde, keď chcete jednoducho nájsť zaparkované auto.

Funkcie

Na to, aby ste využili všetky jeho funkcie, potrebujete mať nainštalovanú aplikáciu iTracing vo vašom smartfóne, na ktorú sa iTag pripojí automaticky po jeho zapnutí. V tejto aplikácii si pre lepšiu identifikáciu daného iTagu môžete k nemu priradiť názov, fotku, náležité zvonenie a hlasitosť alarmu.

Fotografovanie

Stlačte tlačidlo „Photograph“ na iTagu, vo vašom smarfóne sa automaticky spustí režim fotoaparátu. Pri ďalšom jeho stlačení môžete vyhotoviť fotku. iTag v tomto režime funguje ako diaľkové ovládanie. Ideálne ho v tomto prípade môžete využiť na tvorbu selfie fotiek.

LOCATION – Lokalizačné menu

V ňom máte „Location list“ (zoznam umiestnenia), ktorý vám pri stlačení tlačidla na iTagu automaticky v aplikácii iTracking naznačí vašu aktuálnu polohu na mape, pokiaľ, napríklad, niekde zaparkujete. Potom stačí kliknúť na „Location list“ a aplikácia vám ukáže, ako sa dostanete späť k vášmu autu.


Pri strate iTagu sa automaticky sa na mape v aplikácii smartfónu zaznačí jeho posledná poloha pred stratou signálu. Stačí potom kliknúť na "lost history" a tam nájdete jeho posledný záznam. Pri týchto lokačných funkcia je nutné, aby ste mali vo vašom smartfóne zapnuté GPS.  

Technické údaje:

  • Bluetooth 4.0 (nízka spotreba energie)
  • Kompatibilné zariadenia – Iphone 4S/5/5S/5C/6/6Plus, iPad mini, iTouch, iPad 3 aj 4 a Android zariadenia SGS3/4/5 (z Android verzií 4.3 a viac) atď.
  • Aplikácia iTracing voľne stiahnuteľná z AppStore aj Google Market
  • Pracovná vzdialenosť – cca 25 m (záleží podľa prostredia)
  • Batérie – CR 2032, výdrž cca 6 mesiacov podľa používania

 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Mohlo by vás zaujímať

Dlhodobá akcia

Váha Xiaomi Mi Scale s prívlastkom „inteligentná“ dokáže komunikovať s vašimi mobilnými zariadeniami (smartfónom či tabletom) vďaka známej aplikácii Mi Fit, ktorú je potrebné mať nainštalovanú. Pri použití tejto aplikácie sa vám otvárajú nové možnosti jej funkčného využitia.

Xiaomi Mi Scale - inteligentná váha

Dlhodobá akcia

V roku 1879 oficiálne skončila nadvláda petrolejových lámp. 21. októbra totiž Thomas Alva Edison rozsvietil prvú žiarovku na svete. Žiarenie, ktoré vydávalo viac svetla ako tepla, sa postupne premenilo v hi-tech vychytávku, ktorá doladí atmosféru vašej domácnosti a dá sa ovládať mobilným telefónom aj hlasom. Poďte sa pozrieť na celý príbeh žiarovky.

od-edisoniek-po-smart-ziarovky-vdaka-ledkam-naozaj-svietime-nekurime

Dlhodobá akcia

Predstavte si, že práve idete domov z práce. Po ceste stisnete tlačítko na telefóne... a skôr ako prídete domov, bude upratané. Že to znie ako sci-fi? Presne takú predstavu mal aj Ray Bradbury, autor sci-fi kníh, ktorý v 50. rokoch minulého storočia predstavil úplne prvú víziu inteligentnej domácnosti, v ktorej stroje pomáhali so všetkým – od varenia až po upratovanie. No dnes nejde iba o predstavu. Pozrite si, aké technológie bežne používa napríklad váš sused.

inteligentna-domacnost-ked-vas-svetla-kurenie-ale-aj-vysavac-posluchaju-...

Dlhodobá akcia

Stalo sa vám, že ste kúpili nový televízor, rozbalili ho a nemali príjem televízneho signálu? O zábavu sa postarajú predinštalované aplikácie na vašom Smart TV. Stačí ak máte dostatočne rýchly prístup na internet. My sa zameriame na tie najzaujímavejšie - dostupné u nás na Slovensku - od jednotlivých značiek v kategórii Video. Patria sem: internetové streamy, televízne stanice, videoportály, videoarchívy a videopožičovne. Čo je pre vás atraktívne, niektoré môžete využívať bez nutnosti mesačného poplatku.

S aplikáciami pre Smart TV sa už nebudete nudiť

Zobraziť všetky akcie