IXPO 2019

IXPO 2019

NAY je partnerom technologického festivalu IXPO 2019! Od 26. 4. do 28. 4. 2019 nás nájdete ako hlavného partnera gamingovej zóny a na hernom NAY stage, kde bude prebiehať napr. turnaj vo Fortnite.

Čo je IXPO? Technologický kongres alebo zážitkový festival?

IXPO je novodobé EXPO. Písmeno „I“ reprezentuje inováciu, inteligenciu, inšpiráciu a najmä interakciu. Je to najväčší technologický festival na Slovensku, ktorý v sebe spája bohaté témy a úžasné zážitky pre všetkých, ktorých zaujíma budúcnosť.

IXPO 2019 sa koná 26. - 28. 4. 2019 na Tyršovom nábreží v Bratislave.

Viac o IXPO 2019

Čo prináša IXPO? Temné témy alebo cool riešenia?

Bude otec lietať za prácou na Mars? Nahradí mamu v kuchyni robot? Budú sa deti lepšie učiť vďaka virtuálnej realite? Urobte si s rodinou čas, navštívte IXPO a dozviete sa, kam sa bude naša budúcnosť ďalej uberať. Na IXPO si nájde program každý z vás - od mladých nadšencov, cez odborníkov z brandže, až po zvedavých seniorov. Na jednom mieste nájdete výstavu futuristických technológií, inšpiratívne prednášky, novinky z herného sveta, digitálne umenie, medzinárodný turnaj vo videohrách a oveľa viac.

Program IXPO 2019Moderné technológie alebo zábavné hračky?

Od robotov cez lietajúce autá až po vesmírne sondy. Ľudstvo tvorí úžasné technológie, ale súčasne sa pri tom zabáva. A tak to má byť. Navštívte futuristické expozície v našej technologickej zóne, vyskúšajte ich a užite si skvelú interaktívnu zábavu!

Pozrieť technológie na IXPOSPÍKRI - svetové mozgy alebo veľké deti?

Ako sa budú vzdelávať naše deti? Akú rolu v tom zohrajú technológie? Kedy začneme kolonizovať vesmír? Prevezmú všetku našu prácu roboty? Na tieto otázky vám v rámci IXPO TALK odpovie viac ako 40 top spíkrov z celého sveta. Ukážu vám, že aj taká konferencia môže byť aj emotívnym zážitkom a zložité témy sa dajú podať jednoducho.

Pozrieť spíkrov na IXPOGAMING - hardvér budúcnosti alebo kariérna príležitosť?

Pripravte sa na najväčšiu hernú zónu na Slovensku. Môžete sa& tešiť na najnovšie hardvérové vychytávky svetových značiek, predstavenia herných noviniek a interaktívny sprievodný program. Hry však nie sú len o zábave, ale aj o širokých kariérnych možnostiach, ktoré práve v našej gamingovej zóne spoznáte!

Pozrieť gaming na IXPOIXPO FORTNITE CUP

Pripravili sme pre vás turnaj vo Fortnite, najpopulárnejšej a najsledovanejšej hre roku 2018. Zapojte sa spolu s jedným spoluhráčom do kvalifikácie a možno si práve vy vybojujete miesto na veľkom LAN finále na IXPO 2019 a budete tak hrať o hodnotné ceny. Celkovo vás čakajú dve mesačné online kvalifikácie, ktoré sa budú skladať z niekoľkých voľne prístupných turnajov.

Pozrieť kompletný program IXPO 2019

 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.