Jacobs Espresso Ristretto 12 (20ks/Nespresso)


  Typ nápoja: káva, Kapsulový systém: Nespresso,


  Cena 5,69 €

  Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,11 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

  Popis produktu

  Prežite intenzívny kávový zážitok vďaka Jacobs Ristretto, ktoré Vás očarí svojou elegantnou vyváženou chuťou. Ristretto je nápoj pripravený z rovnakého množstva kávy ako klasické epsresso, avšak s použitím polovičného množstva vody 20 ml. Ristretto je ocenené práve pre svoju veľkosť a bohatú arómu. Chuť: Intenzívna-živá-komplexná. Intenzita-12. Balenie: 104g. 20 hliníkových kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®

  Počiatky značky Jacobs

  V roku 1895 si 26-ročný syn farmára Johann Jacobs otvoril v nemeckých Brémach Lahôdkový obchod, okrem iného s kávou, čajom a čokoládou. Netreba zdôrazňovať, že bol úspešný. O niekoľko rokov neskôr bol Johann Jacobs priemyselným podnikateľom a prvým z maloobchodných predajcov kávy, ktorý si vo svojich budovách pražil vlastné kávové zrná. Jedine tak mohol svojim zákazníkom zaručiť stálu kvalitu kávy, ktorá bola pripravená na okamžité použitie.

  Z Brém do sveta

  V roku 1906 si Johann Jacobs otvoril pražiareň a v roku 1913 prvýkrát zaregistroval značku Jacobs. V 20. rokoch začal ponúkať svoju kávu zásielkovým predajom. Káva Jacobs získala takú obľubu, že v 60. rokoch Johannov syn Walther už prevádzkoval rozvoz kávy s 1 000 vozidlami a pravidelne dodával čerstvo praženú kávu 60 000 maloobchodným predajcom po celom Nemecku. Značka Jacobs sa od 70. rokov začala šíriť po celom svete a po niekoľkých fúziách v 80. a 90. rokoch sa stala súčasťou skupiny Kraft.

  V roku 1966 spoločnosť začala predaj radu rôznych druhov kávy Jacobs, vrátane svojej vlajkovej kávy Jacobs Krönung. Výraz Krönung doslova znamená korunovácia a toto spojenie s predstavou kráľovskej exkluzivity a luxusu zdôrazňuje význam tejto kávy ako kávy značky Jacobs tej najvyššej kvality.
  Kávu Jacobs si môžete vychutnať v zrnkovej, mletej aj instantné káve. Od roku 2018 novo aj v hliníkových espresso kapsuliach.

  UTZ

  Všetky zmesi kávových kapsúl Jacobs sú vyrábané z kávy pestovanej podľa udržateľných výrobných metód a sú 100% certifikované podľa UTZ. Kávové kapsule Jacobs spolupracujú na podpore zavádzania udržateľných postupov pre pestovanie kávy. Naším cieľom je zlepšiť životy poľnohospodárov, pracovníkov a ich rodín. Usilujeme sa o zachovanie prírody a ochranu životného prostredia.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Typ nápoja káva
  Kapsulový systém Nespresso

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Jacobs Espresso Ristretto 12 (20ks/Nespresso)

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené