Jacobs Espresso Lungo Intenso 8 10ks/Nespresso

Zobraziť


  Typ nápoja: káva, Kapsulový systém: Nespresso


  Cena 2,99 €

  Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,06 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  4,4 / 5

  60% Kvalita
  Dobrá

  60% Hodnota za peniaze
  Dobrá

  5 + nakupů

  Zobraziť 5 recenzií

  Popis produktu

  Jacobs Espresso Lungo Intenso 8 Vám ponúka dlhotrvajúci kávový zážitok a to vďaka svojej odvážnej intenzívnej chuti a jemnej pene s delikátnou arómou. Lungo je variant espressa, tiež známy ako dlhá káva. Na jeho prípravu sa používa dvakrát toľko vody pretekajúcej rovnakým množstvom kávy ako pre espresso. Kapsule Jacobs Espresso Lungo sú špeciálne navrhnuté pre prípravu veľkej šálky (110 ml) intenzívneho espressa s dokonalou konzistenciou. Chuť: Intenzívna-odvážna-komplexná. Intenzita-8/14. Balenie: 52g. 10 hliníkových kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®.

  Počiatky značky Jacobs

  V roku 1895 si 26-ročný syn farmára Johann Jacobs otvoril v nemeckých Brémach Lahôdkový obchod, okrem iného s kávou, čajom a čokoládou. Netreba zdôrazňovať, že bol úspešný. O niekoľko rokov neskôr bol Johann Jacobs priemyselným podnikateľom a prvým z maloobchodných predajcov kávy, ktorý si vo svojich budovách pražil vlastné kávové zrná. Jedine tak mohol svojim zákazníkom zaručiť stálu kvalitu kávy, ktorá bola pripravená na okamžité použitie.

  Z Brém do sveta

  V roku 1906 si Johann Jacobs otvoril pražiareň a v roku 1913 prvýkrát zaregistroval značku Jacobs. V 20. rokoch začal ponúkať svoju kávu zásielkovým predajom. Káva Jacobs získala takú obľubu, že v 60. rokoch Johannov syn Walther už prevádzkoval rozvoz kávy s 1 000 vozidlami a pravidelne dodával čerstvo praženú kávu 60 000 maloobchodným predajcom po celom Nemecku. Značka Jacobs sa od 70. rokov začala šíriť po celom svete a po niekoľkých fúziách v 80. a 90. rokoch sa stala súčasťou skupiny Kraft.

  V roku 1966 spoločnosť začala predaj radu rôznych druhov kávy Jacobs, vrátane svojej vlajkovej kávy Jacobs Krönung. Výraz Krönung doslova znamená korunovácia a toto spojenie s predstavou kráľovskej exkluzivity a luxusu zdôrazňuje význam tejto kávy ako kávy značky Jacobs tej najvyššej kvality.
  Kávu Jacobs si môžete vychutnať v zrnkovej, mletej aj instantné káve. Od roku 2018 novo aj v hliníkových espresso kapsuliach.

  UTZ

  Všetky zmesi kávových kapsúl Jacobs sú vyrábané z kávy pestovanej podľa udržateľných výrobných metód a sú 100% certifikované podľa UTZ. Kávové kapsule Jacobs spolupracujú na podpore zavádzania udržateľných postupov pre pestovanie kávy. Naším cieľom je zlepšiť životy poľnohospodárov, pracovníkov a ich rodín. Usilujeme sa o zachovanie prírody a ochranu životného prostredia.

   

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Typ nápoja káva
  Kapsulový systém Nespresso

  Hodnotenie

  4,4 / 5

  5 recenzií Jacobs Espresso Lungo Intenso 8 10ks/Nespresso

  60% Kvalita
  Dobrá

  60% Hodnota za peniaze
  Dobrá

  Tomáš

  9. 1. 2022

  Celkové hodnotenie

  Kvalita Dobrá

  Hodnota za peniaze Dobrá  Gitka

  22. 2. 2021

  Celkové hodnotenie

  Kvalita Nehodnotené

  Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon

  Ján

  16. 12. 2020

  Celkové hodnotenie

  Kvalita Nehodnotené

  Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon
  • Chutná káva

  Chutná káva za rozumnú cenu.


  Michal

  11. 6. 2020

  Celkové hodnotenie

  Kvalita Nehodnotené

  Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon