Jamo A 345 IO (čierny) (1ks)

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Frekvenčný rozsah (Hz): 70-20000 Hz, Počet pásiem: 2, RMS výkon: 75 W


Cena 69,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Praktické reproduktory JAMO 345 IO sú pre vás tou pravou voľbou, pokiaľ potrebujete kvalitný zvuk a kompaktný dizajn. Sú skvelou voľbou do domáceho aj pracovného prostredia. Vďaka praktickým úchytkám je možné pripevniť ich na stenu. Sú vhodné na použitie nielen v interiéri, ale aj v exteriéri. Navyše vďaka svojej kompaktnosti nebudete mať problém s ich uložením, zmestia sa totiž všade, aj do menších úložných priestorov.

Praktické a šikovné reproduktory JAMO 345 IO sú tou pravou voľbou pre vás, pokiaľ hľadáte nenápadné zariadenie s naozaj kvalitným zvukom. Vyrábajú sa v čiernom a bielom farebnom prevedení. Sú skutočne flexibilné, takže sa plne prispôsobia vašim požiadavkám a zapadnú do každého prostredia.

Tieto reproduktory majú dômyselný, mimoriadne kompaktný dizajn, vďaka ktorému sa hodia naozaj všade. Môžete ich uložiť na stolík či poličku, vďaka dizajnu so zaokrúhleným chrbtom nebude problém ani s uložením do rohov. Pomocou praktických úchytiek na zadnej strane reproduktorov je možné zavesiť ich na stenu, napríklad v blízkosti rádia, Hi- Fi veže, či televízora. Sú vhodným doplnkom do domáceho či kancelárskeho prostredia, no nemusíte sa obmedzovať iba na interiéry, tieto reproduktory sú vhodné aj do externého prostredia.

Napriek svojej minimalistickej veľkosti ponúkajú tieto reproduktory naozaj mimoriadne kvalitný zvuk. Vďaka ich dizajnu sa rovnomerne rozptyľuje a vy budete počuť vase obľúbené filmy, seriály či hudbu rovnako živo a kvalitne, kdekoľvek v miestnosti sa budete nachádzať. Jedna zásielka obsahuje 4“ basový reproduktor a 1“ výškový reproduktor. Samozrejmosťou je 2- pásmová konfigurácia a frekvenčný rozsah 70 až 20 000 Hz.

  • Balenie obsahuje jeden reproduktor, cena je za kus.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 70-20000 Hz
Počet pásiem 2
RMS výkon 75 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Jamo A 345 IO (čierny) (1ks)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené