Jamo S 803 biele


Reproduktor, regálové, 2 - pásmové, Farba biela, RMS výkon: 80 W, Maximálny výkon: 160 W, 2 × menič, Frekvenčný rozsah: 57-26000 Hz, Citlivosť: 87 dB, Impedancia: 8 ohm. Viac info


Cena 229,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 4,60 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Pár reproduktorov Jamo S 803 v bielom prevedení s prípravou pre Dolby Atmos prináša stereofónny zvuk s patentovanými bodmi pripojenia na vrchnej časti skrinky. Umožňujú zapojenie reproduktorov Jamo S 8 ATM Dolby Atmos tak, aby poskytli priestorový efekt Dolby Atmos. Skrinka je vyrobená z MDF dosky a osadená kalotovým výškovým reproduktorom a stredobasovým meničom s priemerom 5". Akustický basreflex v prednej časti zvyšuje zvukový výkon v oblasti najnižších tónov a zároveň umožňuje umiestnenie reproduktorov až ku stene.

Nový, moderný dizajn

Séria reproduktorov Jamo Studio S 803 bola úplne prepracovaná tak, aby mohla bez problémov spolunažívať v modernom prostredí. Výber materiálov zdokonaľuje čisté, minimalistické detaily tohto zaujímavého európskeho dizajnu, zatiaľ čo kompaktné návrhy skriniek sú ideálnym riešením pre podmienky bývania v mestách po celom svete. Odnímateľná mriežka s magnetickým upevnením pre prvotriedny vzhľad a ochranu reproduktorov je potiahnutá priezvučným plátnom. Spolu so skrinkami z pevnej MDF dosky vytvárajú prémiový vzhľad.

Prémiový výkon

Vysokotónový 1" kalotový reproduktor s technológiou WaveGuide poskytuje čisté zvukové frekvencie a spolu s 5" basovým reproduktorom vytvárajú vyvážený dynamický zvuk. Integrovaný basreflex v prednej časti posilňuje pásmo najnižších tónov a zároveň umožňuje umiestnenie reproduktorov až ku stene.

Integrácia a príprava pre Dolby Atmos

Elegantné kovové spojovacie prvky na hornej časti skrinky poskytujú elegantný, moderný priemyselný vzhľad, ale tiež slúžia ako spojovací bod pre doplnkový efektový reproduktor Jamo S 8 ATM Dolby Atmos. Táto patentovaná konštrukcia umožňuje integrovať všetky drôtové pripojenia na zadnej strane reproduktora, čím sa vyhnete nevzhľadnému reproduktorovému káblu, ktorý prechádza až k modulu Atmos - pre kinematografický a úplne ponorujúci 3D zvuk Dolby Atmos pri zachovaní krásnej estetiky série reproduktorov Jamo Studio 8.

Technické údaje:

 • Frekvenčný rozsah: 57 Hz - 26 kHz (+/- 3dB)
 • Citlivosť: 87 dB
 • Výkon menovitý / špičkový 80 W / 160 W
 • Menovitá impedancia: 8 ohmov
 • Vysokotónový reproduktor: priemer 25 mm (1") Soft Dome Tweeter
 • Stredobasový reproduktor: priemer 127 mm (5") basový reproduktor Polyfiber
 • Deliaca frekvencia výhybky: 2 kHz
 • Materiál skrinky: MDF doska
 • Rozmery: 353 mm x 191 mm x 252 mm
 • Pripravené na pripojenie priestorových reproduktorov Jamo S 8 ATM Dolby Atmos

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 57-26000 Hz
RMS výkon 80 W
Typ reproduktora 2 - pásmové

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Jamo S 803 biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Martin

3. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon
 • Tieto repraky su velmi prijemnym prekvapenim. Basreflex z predu znamena ze sa daju lahko dat az k stene a zvuk nebude duniet neprijemne. Pekne a ciste vysky, hutny bass. Pripraveny na Atmos modul!
 • Fakt ziadne neviem najst, mozno len kombinacia s drevom nemusi kazdemu sadnut.

Super male a pekne hrajuce repraky, ktore posluyia aj ako zadne efektove aj predne velmi dostacujuco.