Jamo Studio S 808 SUB čierny

 • Zľava
 • Doprava zadarmo
 • 20% zľava s kódom

Šírka: 35.4 cm, Výška: 45.7 cm, Hĺbka: 17.6 cm, Celkový výkon: 100 W, Typ subwoofera: aktívny, Frekvenčný rozsah (Hz): 39-180 Hz,


Cena so zľavovým kódom 20 % Platí do 31. 10. 2021
Ukázať zľavový kód
183,20 €

Cena 229,00 €

Zľava 8 % z pôvodnej ceny: 249,00 € Zobraziť nápoveď

4,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Dizajn subwofera Jamo Studio S 808 SUB v čiernom prevedení je navrhnutý pre moderné, prémiové prostredie bytov v mestách po celom svete. Výber kvalitných materiálov a dokonalé spracovanie zvýrazňuje minimalistické črty tohto moderného dizajnu. Kompaktné prevedenie s malou výškou poskytuje výnimočnú flexibilitu umiestnenia - vedľa steny, skrine, skrytý pod pohovkou. Poskytuje dynamické a výkonné basy v akomkoľvek prostredí počúvania vďaka 8-palcovému basovému reproduktoru a zosilňovaču triedy D s maximálnym výkonom 100 W.

Úplne nový s moderným dizajnom

Nová séria reproduktorov Jamo Studio S 808 SUB bola úplne prepracovaná tak, aby mohla bez problémov spolunažívať v modernom, prémiovom prostredí bytov. Výber použitých materiálov zdokonaľuje čisté, minimalistické detaily tohto zaujímavého európskeho dizajnu, zatiaľ čo kompaktné návrhy skriniek sú ideálnym riešením pre podmienky bývania v mestách po celom svete. Membrána reproduktora je chránená tkanou sieťkou šedej farby, ktorá sa dá jednoducho odmontovať.

Hlboké basy pre pravý filmový zážitok

Subwofer Jamo Studio S 808 SUB je vybavený 8-palcovým basovým reproduktorom a zosilňovačom triedy D s maximálnym výkonom 100 W. Poskytuje dynamické a výkonné basy v akomkoľvek prostredí počúvania - od kompletných systémov domáceho kina až po 2-kanálové počúvanie hudby.

Ultra tenký dizajn

Jamo Studio S 808 SUB využíva skrinku s malou výškou pre výnimočnú flexibilitu umiestnenia - vedľa steny, skrine alebo pod skriňu. Pri hĺbke menšej ako 18 cm ho možno dokonca umiestniť na bok a skryť pod pohovkou. Umiestnenie ovládacích prvkov a basreflexového výstupu zospodu umožňuje mimoriadne tesné umiestnenie na stenu, aby sa dosiahol minimálny zásah do miestnosti.

Digitálny zosilňovač triedy D

Vysoko výkonný zosilňovač triedy D pre napájanie reproduktora a ovládací panel sú namontované na spodnej strane skrinky, čím vytvárajú čistý, nenápadný vzhľad v akejkoľvek orientácii. Sieťový napájací a signálový kábel RCA zahnutý o 90° sú súčasťou výnimočného využitia priestoru.

Kľúčové vlastnosti

 • 8" basový reproduktor - materiál membrány polyfiber
 • 100 W zosilňovač triedy D s vysokou účinnosťou
 • Ultra tenká skrinka
 • Bassreflexová ozvučnica pre výkonné basy
 • Frekvenčný rozsah 39 Hz - 180 Hz
 • Možnosť nastavenia deliacej frekvencie a fázového posunu
 • Maximálny akustický tlak 108 dB
 • Reproduktorová skrinka vyrobená z MDF dosky
 • Vstup RCA Line-In/LFE (Cinch mono)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 35.4 cm
Výška 45.7 cm
Hĺbka 17.6 cm
Celkový výkon 100 W
Typ subwoofera aktívny
Frekvenčný rozsah (Hz) 39-180 Hz

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Jamo Studio S 808 SUB čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené