Jamo SUB 210 (čierny)

  • Odporúčame

Subwoofer, Typ subwoofera: aktívny, Farba čierna, Celkový výkon: 200 W, Frekvenčný rozsah: 38-200 Hz. Viac info


Vernostná cena 179,99 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 20,00 €.

Cena 199,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 4,00 € Zobraziť nápoveď


4,8 / 5

23×

87.5% Kvalita
Výborná

77.5% Hodnota za peniaze
Dobrá

23 + nakupů

Zobraziť 23 recenzií

Popis produktu

Dizajnový čierny subwoofer JAMO SUB 210 BLACK, nástupca obľúbeného modelu SUB 200, ponúkne ešte kompaktnejšie prevedenie. Takže jeho umiestnenie nebude problémom. Využíva 200W zosilňovač. Je vybavený 203 mm basovým reproduktorom s vysokým zdvihom. Funkcia Bassreflex sa postará o plné basové tóny. Ponúka dokonca aj funkciu automatického zapnutia a vypnutia. Ľahká integrácia subwooferu do systému predných reproduktorov vďaka regulátorom deliaceho kmitočtu a fázy spoločne s linkovým i výkonovým vstupom.

Vlastnosti

Model JAMO SUB 210 BLACK vyniká hlavne svojím kompaktným prevedením. Vďaka tomu sa nebudete musieť obávať, kam ho uložíte. Dizajnéri mysleli na nedostatok priestoru v dnešných bytoch. A preto subwoofer nebude problém umiestniť aj v malých miestnostiach. Na vybudenie 8palcového basového reproduktoru s vysokým zdvihom model využíva 200 W zosilňovač. Subwoofer JAMO SUB 210 BLACK je inštalovaný v skrinke s bassreflexem. Funkcia Bassreflex sa postará o plné basové tóny. Subwoofer je zaujímavý svojím dizajnom. Ten charakterizuje drevené prevedenie, v rôznych odtieňoch dreva. Regulátory deliaceho kmitočtu a fázy s linkovým i výkonovým vstupom umožňujú jednoducho integrovať model do systému predných reproduktorov.

Každý človek je iný, má jedinečnú osobnosť a tá sa odráža aj vo výbere hudby a filmov. Preto aj produkty, ktoré si zakúpite by mali vyjadrovať vašu osobnosť, túžby a predstavy. Či už hľadáte výrazný doplnok interiéru alebo naopak niečo malé, minimalistické, spoločnosť JAMO sa o vás postará. Vždy dostanete fenomenálnu kvalitu reprodukcie hudby a zvukov.

Spoločnosť JAMO je dánsky výrobca reproduktorov a elektroniky. Od roku 1994 sa spoločnosť stala najväčším výrobcom reproduktorov v Európe a následne sa rozšírili do celého sveta. Dizajnéri a odborníci spoločnosti kladú hlavný dôraz na funkčnosť, krásu a praktickosť výrobkov. Takže výsledkom je produkt, ktorý ponúkne nekompromisne dokonalý zvuk a navyše krásne zapadne do interiéru alebo ho dokonca vhodne doplní a zvýrazní.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 28.3 cm
Výška 31.3 cm
Hĺbka 30.5 cm
Celkový výkon 200 W
Typ subwoofera aktívny
Frekvenčný rozsah (Hz) 38-200 Hz

Hodnotenie

4,8 / 5

23 recenzií Jamo SUB 210 (čierny)

87.5% Kvalita
Výborná

77.5% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Marcel

28. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéJozef

9. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Super zvuk.


Jozef

31. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéLucia

27. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Dobrý zvuk.
  • Príjemný dizajn.

Oceňujem rýchle dodanie<br />