Jata GR195

  • Zľava 13 %

Značka: Jata, Príkon: 2200 W, Nastaviteľná teplota: Áno, Nepriľnavý povrch: Áno, Chladený úchyt: Áno, Zdroj tepla: elektrický,


Cena 34,90 €

Zľava 13 % z pôvodnej ceny: 39,90 € Zobraziť nápoveď

0,70 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Stolný gril Jata GR195 s nepriľnavým povrchom bez PFOA a PTFE je odolný voči poškriabaniu. Grilovacia plocha s rozmermi 46 x 25 cm rovnomerne opeká pokrm na celom svojom povrchu. Prebytočný tuk je odvedený kanálikom. Termostat pre nsastavenie teploty je integrovaný do prívodného kábla. Držadlá umiestnené po bokoch grilu sú tepelne izolované pre jednoduché prenášanie. Pre dokonalé pohodlie je možné gril umývať aj v umývačke riadu.

Domáce grilovanie

Ak radi grilujete, určite si obľúbite kvalitne spravovaný stolný gril Jata GR195 s nepriľnavým povrchom (bez PFOA a PTFE, značky XYLAN od firmy Whitford), ktorý je odolný voči poškriabaniu. Grilovacia doska rovnomerne opeká pokrm po celej grilovacej ploche. Navyše je vybavená kanálikom pre odvod prebytočného tuku. Výsledkom bude vždy dokonale pripravené jedlo, ktoré oceníte Vy i Vaši najbližší. Je naozaj odolný. Pre komfortný prenos sú držadlá tepelne izolované. Gril je prispôsobený pre umývanie v umývačke riadu.

  • príkon 1800 W
  • grilovacia plocha 46 x 25 cm

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Jata
Príkon 2200 W
Nastaviteľná teplota Áno
Nepriľnavý povrch Áno
Chladený úchyt Áno
Zdroj tepla elektrický

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Jata GR195

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené