JBL Quantum ONE

Cena:
249,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,98 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herný headset JBL Quantum One v čiernom prevedení sa vyznačuje kvalitným podaním zvuku priamo do vašich uší. Je vybavený 50 mm meničmi, ktoré zabezpečia priestorový zvuk 7.1. Ich frekvenčný rozsah tvorí 20 Hz až 40 kHz, citlivosť 95 dB a impedanciu 32 ohmov. Herné slúchadlá sa pýšia ľahkou členkou a náušníkmi vyplnenými pamäťovou penou. Disponuje funkciami JBL QuantumSOUND Signature, JBL QuantumSPHERE 360 aj technológiou DTS Headphone:X 2.0. Vo výbave má vyklápací mikrofón s aktívnym potlačením hluku, ovládanie hlasitosti aj ovládač vyváženia medzi herným zvukom a komunikáciou. Headset je certifikovaný spoločnosťou Discord a kompatibilný s TeamSpeak. Vlastnosti zvuku nastavíte v softvéri JBL QuantumENGINE. O káblové pripojenie sa postará 3,5 mm Jack, USB-C a USB-C.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Headset s funkciou JBL QuantumSphere 360

Herný headset JBL Quantum ONE s ľahkou čelenkou a polstrovanými náušníkmi je vybavený 50 mm meničmi s frekvenčným rozsahom od 20 Hz do 40 kHz, impedanciou 32 ohmov a citlivosťou 95 dBi. Virtuálny priestorový zvuk znejúci z vašich slúchadiel dosiahnete pomocou pokročilých algoritmov JBL QuantumSphere 360. Vďaka funkcii JBL QuantumSOUND Signature budete počuť najtichšie kroky aj ten najhlasnejší výbuch. Nechýba ani technológia DTS Headphone:X 2.0.

Výbava a možnosti pripojenia

Krištáľovo čistú komunikáciu so spoluhráčmi zabezpečí vyklápací mikrofón zameriavajúci sa na hlas. K dispozícii máte ovládanie hlasitosti aj ovládač vyváženia medzi herným zvukom a komunikáciou. Headset s RGB podsvietením je certifikovaný spoločnosťou Discord a kompatibilný s TeamSpeak alebo inými komunikačnými službami. Vďaka káblovému pripojeniu prostredníctvom USB alebo 3,5 mm jack môžete headset používať s PC, PlayStation 4 alebo XBOX One.

JBL QuantumENGINE

V obslužnom softvéri JBL QuantumENGINE si môžete vybrať preferované nastavenie virtuálneho priestorového zvuku, vytvoriť samostatné profily a efekty RGB podsvietenia, nastaviť ekvalizér alebo si vybrať zo 6 predvolieb. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-40000
Citlivosť: 95 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: profesionálne
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB, 3,5 mm jack

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jbl
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: profesionálne

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 320 mm
Výška: 120 mm
Hmotnosť: 369 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-40000
Citlivosť: 95 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Odnímateľný kábel: Áno
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB, 3,5 mm jack

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Áno

Ostatné

Kód produktu: JBLQUANTUMONEBLK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore