JBL Stage A9004

Cena:
139,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 2,78 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kompaktný autozosilňovač JBL Stage A9004 je 4-kanálový digitálny zosilňovač, ktorý aj napriek svojim rozmerom poskytne vysoký celkový špičkový výkon 880 W. Špecifikom je inovatívne ovládanie vstupnej úrovne a prepínateľný basový ekvalizér, ktorý poslúži na optimalizáciu výkonu subwoofera a reproduktorov. Disponuje výkonom 110 W RMS (2 Ohmy), 90 W RMS (4 Ohmy), frekvenčným rozsahom 20 Hz – 20 kHz a pomerom signálu k šumu 75 dB. S určitosťou poteší prítomnosť úplnej integrovanej ochrany (zabudovaný obvod na ochranu pred skratom, teplotou, prepätím a podpätím), ktorá dokáže zabezpečiť spoľahlivý chod bez prerušenia. Zariadenie poskytuje správny a spoľahlivý výkon pre širokopásmové použitie a jeho inštalácia je veľmi jednoduchá.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Sila, ktorú budete cítiť vo svojom vnútri

JBL zosilňovače sú k dispozícii v rôznych konfiguráciách a poskytujú správny výkon a počet kanálov pre širokopásmové použitie. Tieto kompaktné zosilňovače sú vybavené všetkými dôležitými vstupmi a používateľskými ovládacími prvkami, vrátane basového ekvalizéra ako aj ovládača LPF a HPF výhybky. Zosilňovče je možné jednoducho nainštalovať a sú spoľahlivé. 

Unikátne funkcie

  • Hodnotne skonštruované – Zosilňovač Stage poskytuje skutočný JBL výkon s funkciami potrebnými na správne ladenie a optimalizáciu výkonu.

  • Kompaktná stopa – Pretože je stále ťažšie nájsť dostatočný priestor pre montáž zosilňovača, bola vyvinutá táto séria v kompaktnej podobe, ktorá umožňuje väčšiu univerzálnosť umiestnenia.

  • Integrovaná ochrana – Zosilňovač má zabudovaný obvod na ochranu pred skratom, teplotou, prepätím a podpätím. Na všetkých modeloch je zahrnutý LED indikátor, ktorý vám umožní poznať existenciu jedného z týchto stavov. 

  • Ovládanie vstupnej úrovne – Ak používate vstupy nízkej úrovne, tento ovládač upravuje citlivosť vstupu medzi 200 Vrms a 5,0 Vrms. Ak používate vstupy vysokej úrovne, tento ovládač upravuje citlivosť vstupu medzi 0,5 Vrms a 15 Vrms. 

  • Prepínateľný basový ekvalizér – Poskytuje dostupné posilnenie basov pri 45 Hz na 6dB alebo 12 dB, čo slúži ako jedinečný nástroj na optimalizáciu výkonu subwoofera a reproduktorov na základe umiestnenia a typu ozvučnice. 

  • Štýlový priemyselný dizajn – Čierna s hlbokými drážkami, strieborná sieťovina, eloxovaný JBL odznak s oranžovými koncovými panelmi a dnom.

  • Prepínač režimu výhybky - Ovládač LPF výhybky je možné prepínať medzi 0 dB až 12 dB pri 45 Hz, čo poskytuje používateľovi možnosť upraviť zvuk podľa prostredia a/ alebo konkrétneho použtia.
  • Ovládač výhybky poskytuje používateľovi dodatočné jemné doladenie - Upravuje hraničnú frekvenciu medzi 32 Hz a 320 Hz. (Jeden ovládací prvok pre každý stereo pár.)

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celkový výkon: 880 W
Maximálny výkon (4 Ohm): 60 W
Maximálny výkon (2 Ohm): 110 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jbl
Počet kanálov: 4
Celkový výkon: 880 W
Premostenie: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 14,5 cm
Výška: 5 cm
Hĺbka: 26,9 cm
Hmotnosť: 1,81 Kg

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Odstup signálu od šumu: 75 dB
Maximálny výkon (4 Ohm): 60 W
Maximálny výkon (2 Ohm): 110 W
Skreslenie (TDH): 1 %

Konektivita

Výstup pre subwoofer: Áno

Ostatné

Kód produktu: STAGEA9004

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore