JBL Stage3 427


Autoreproduktor, Typ reproduktora: 2 - pásmové, RMS výkon: 30 W, Max. výkon (špičkový): 150 W, Frekvenčný rozsah: 75-20000 Hz, Impedancia: 3 ohm, Citlivosť: 90 dB, Priemer basového reproduktora: 100 mm, Montážna hĺbka: 46,8 mm, Materiál membrány: Patentovaný Plus OneTM polypropylén. 27,50 €/kus. Viac info


Cena 54,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,10 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Špičkové 2-pásmové koaxiálne autoreproduktory JBL Stage3 427 v čiernej farbe s červeným znakom vám ponúknu kvalitný zvuk a vysoký výkon, ktoré vás budú sprevádzať počas vašich ciest. Pýšia sa rámovým dizajnom odvetrávaného koša, ktorý sa postará o nižšie skreslenie pri vysokých výstupných úrovniach. Vaše obľúbené tóny poplynú do priestoru s maximálnym výkonom až 150 W zo 4“ (100 mm) reproduktorov, ktoré obsahujú patentované Plus One kónusy subwoofera starajúce sa o zväčšenú plochu až o 35%. Disponujú citlivosťou 90 dB, frekvenčnou odozvou 75 Hz až 20 kHz a impedanciou 3 ohmy. V balení nájdete dvojicu reproduktorov, dvojicu mriežok, skrutky a rýchloupínacie spony.

Dokonalý zvuk do automobilov

Reproduktory Stage3 spájajú patentované technológie, prvotriedne inžinierstvo a zvukové dedičstvo JBL a vytvárajú tak výkonnú radu automobilových reproduktorov. So zameraním na výkon prinesú do vášho vozidla skvelý zvukový výkon. 2 ohmový DCR dizajn s vysokým výkonom extrahuje každý watt výkonu zo zosilňovača alebo hlavnej jednotky, čo umožňuje Plus One wooferom poskytovať vysoký výkon a stabilný hlboký basový výkon. 

Unikátne vlastnosti

  • Plus One kónusy woofera – Patentované Plus One polypropylénové kónusy woofera od Harman poskytujú zväčšenú plochu kónusu až o 35% posunutím bodu pripojenia medzi obrubou a rámom smerom von. Výhodou je zvýšenie celkovej účinnosti až o 2 dB. To poskytuje vynikajúci výstup a výkon, keď je reproduktor použitý ako vylepšenie systému z výroby.

  • Navrhnuté tak, aby pasovali – Pozornosť venovaná montáži je rozhodujúca pre úspech tejto rodiny reproduktorov.

  • Rámový dizajn odvetrávaného koša – Mimoriadne pevné odvetrávané koše pomáhajú ochladzovať hlasové cievky a vytvárajú spoľahlivý reproduktor. Odvádzajú teplo z motorovej konštrukcie takmer ako ventilátor, keď sa kónus pohybuje pri svojom zdvihu. Výhodou je nižšie skreslenie pri vysokých výstupných úrovniach, dlhšia výdrž reproduktora a vyššie spracovanie výkonu.

  • 4“ (100 mm) dvojpásmový koaxiálny reproduktor do auta

  • Spracovanie výkonu: 30 Wrms, 150 W max.

  • Citlivosť: 90 dB

  • Frekvenčná odozva: 75 Hz – 20 kHz

  • Impedancia: 3 ohmy

  • Obsah balenia: 2x reproduktor, 2x mriežky, 8x skrutky, 8x rýchloupínacie spony

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

RMS výkon 30 W
Typ reproduktora 2 - pásmové
Impedancia 3 ohm
Max.výkon(Špičkový) 150 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií JBL Stage3 427

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami