JBL Stage3 527


Autoreproduktor, Typ reproduktora: 2 - pásmové, RMS výkon: 40 W, Max. výkon (špičkový): 200 W, Frekvenčný rozsah: 75-20000 Hz, Impedancia: 3 ohm, Citlivosť: 91 dB, Priemer basového reproduktora: 130 mm, Montážna hĺbka: 45 mm, Materiál membrány: Patentovaný Plus OneTM polypropylén. 33,00 €/kus. Viac info


Cena 65,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,32 € Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Kvalitné 2-pásmové koaxiálne autoreproduktory JBL Stage3 527 v čiernom prevedení so sebou prinášajú fantastický zvuk a skvelý výkon, ktorý bude rezonovať vo vašom aute a vy si vychutnáte každú vašu jazdu. Pýšia sa výkonnými basmi a nízkym skreslením a dokážu spracovať výkon až do 200 W. Vaše obľúbené tóny poplynú do priestoru z 5 a 1/4“ (130 mm) reproduktorov, ktoré obsahujú Plus One kónusy woofera starajúce sa o zvýšenie celkovej účinnosti až o 2 dB. Audio technici reproduktory vyladili k prvotriednosti, čím zaručujú kvalitný a charakteristický zvuk, ktorým sa hrdí značka JBL. V balení nájdete dvojicu reproduktorov, dvojicu mriežok, skrutky a rýchloupínacie spony.

Dokonalý zvuk 

Reproduktory JBL Stage3 spájajú patentované technológie, prvotriedne inžinierstvo a zvukové dedičstvo JBL a vytvárajú tak výkonnú radu reproduktorov do auta. So zameraním na výkon a vybavenie prinášajú do vášho vozidla bezkonkurenčný zvukový výkon. 2 ohmový DCR dizajn s vysokým výkonom extrahuje každý watt výkonu zo zosilňovača alebo hlavnej jednotky, čo umožňuje patentovaným Plus One™ wooferom poskytovať vysoký výkon a stabilný hlboký basový výkon.

Unikátne vlastnosti

 • Plus One kónusy woofera - Plus One polypropylénové kónusy woofera poskytujú zväčšenú plochu kónusu až o 35% posunutím bodu pripojenia medzi obrubou a rámom smerom von. Výhodou tejto technológie je zvýšenie celkovej účinnosti až o 2 dB.

 • Rámový dizajn odvetrávaného koša - Mimoriadne pevné odvetrávané koše pomáhajú ochladzovať hlasové cievky a vytvárajú spoľahlivý reproduktor. Pomáhajú odvádzať teplo z motorovej konštrukcie takmer ako ventilátor, keď sa kónus pohybuje pri svojom zdvihu. Výhodou je nižšie skreslenie pri vysokých výstupných úrovniach, dlhšia výdrž reproduktora a vyššie spracovanie výkonu.

 • 5 a 1/4“ (130 mm) dvojpásmový reproduktor do auta

 • Spracovanie výkonu: 40 Wrms, 200 W max.

 • Citlivosť: 91 dB

 • Frekvenčná odozva: 75 Hz – 20 kHz

 • Impedancia: 3 Ohmy

 • Obsah balenia: 2 x reproduktory, 2 x mriežky, 8 x skrutky, 8 x rýchloupínacie spony

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

RMS výkon 40 W
Typ reproduktora 2 - pásmové
Impedancia 3 ohm
Max.výkon(Špičkový) 200 W

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia JBL Stage3 527

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Jakub

6. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • Pekný čistý zvuk
 • Overená kvalita
 • Kabeláž nie je