JBL Stage3 8627


Autoreproduktor, Typ reproduktora: 2 - pásmové, RMS výkon: 50 W, Max. výkon (špičkový): 250 W, Frekvenčný rozsah: 65-20000 Hz, Impedancia: 3 ohm, Citlivosť: 93 dB, Montážna hĺbka: 58,5 mm, Materiál membrány: Patentovaný Plus OneTM polypropylén. 33,00 €/kus. Viac info


Cena 65,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,32 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Kvalitné 2-pásmové autoreproduktory JBL Stage3 8627 v čiernom prevedení so sebou prinášajú fantastický zvuk a skvelý výkon, ktorý bude rezonovať vo vašom aute a vy si vychutnáte každú vašu jazdu. Pýšia sa výkonnými basmi a nízkym skreslením a dokážu spracovať výkon až do 250 W. Vaše obľúbené tóny poplynú do priestoru zo 6" x 8“ (152 x 203 mm) reproduktorov, ktoré obsahujú Plus One kónusy woofera starajúce sa o zvýšenie celkovej účinnosti až o 2 dB. Audio technici reproduktory vyladili k prvotriednosti, čím zaručujú kvalitný a charakteristický zvuk, ktorým sa hrdí značka JBL. V balení nájdete dvojicu reproduktorov.

Dokonalý zvuk 

Reproduktory JBL Stage3 spájajú patentované technológie, prvotriedne inžinierstvo a zvukové dedičstvo JBL a vytvárajú tak výkonnú radu reproduktorov do auta. So zameraním na výkon a vybavenie prinášajú do vášho vozidla bezkonkurenčný zvukový výkon. 2 ohmový DCR dizajn s vysokým výkonom extrahuje každý watt výkonu zo zosilňovača alebo hlavnej jednotky, čo umožňuje patentovaným Plus One™ wooferom poskytovať vysoký výkon a stabilný hlboký basový výkon.

Unikátne vlastnosti

  • Plus One kónusy woofera - Plus One polypropylénové kónusy woofera poskytujú zväčšenú plochu kónusu až o 35% posunutím bodu pripojenia medzi obrubou a rámom smerom von. Výhodou tejto technológie je zvýšenie celkovej účinnosti až o 2 dB.

  • Rámový dizajn odvetrávaného koša - Mimoriadne pevné odvetrávané koše pomáhajú ochladzovať hlasové cievky a vytvárajú spoľahlivý reproduktor. Pomáhajú odvádzať teplo z motorovej konštrukcie takmer ako ventilátor, keď sa kónus pohybuje pri svojom zdvihu. Výhodou je nižšie skreslenie pri vysokých výstupných úrovniach, dlhšia výdrž reproduktora a vyššie spracovanie výkonu.

  • 6" x 8" (152 x 203 mm) dvojpásmový reproduktor do auta

  • Spracovanie výkonu: 50 Wrms, 250 W max.

  • Citlivosť: 93 dB

  • Frekvenčná odozva: 65 Hz – 20 kHz

  • Impedancia: 3 ohmy

  • Obsah balenia: 2 x reproduktory

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

RMS výkon 50 W
Typ reproduktora 2 - pásmové
Impedancia 3 ohm
Max.výkon(Špičkový) 250 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií JBL Stage3 8627

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami