KARCHER HT 4.520 Kit, hadicový vozík

Cena:
58,90 €

Pôvodná cena 67,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,18 €

Doprava zdarma

Na sklade 2-5 ks
Kedy bude produkt v predajni?

POPIS PRODUKTU

Mobilný hadicový vozík KARCHER HT 4.520 Kit má k dispozícii odkladací hák a držiak príslušenstva. Je vhodný do každej záhrady ako pomôcka pri polievaní a jednoduchom uskladňovaní. Disponuje inovatívnou sklápacou funkciou a voľnobežnou ručnou kľukou. KARCHER HT 4.520 Kit má k dispozícii 20 metrov dlhú hadicu primoFlex, postrekovač Plus, 3x hadicovú spojku, 1x hadicovú spojku AquaStop s prípojkou na kohútik G3/4 palce.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 13 %
 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Inovatívna sklápacia funkcia

Mobilný hadicový vozík KARCHER HT 4.520 Kit síce na prvý pohľad vyzerá náročný na jeho uskladnenie, no opak je pravdou. Vďaka inovatívnej sklápacej funkcii bude pre vás uskladnenie mobilného hadicového vozíka hračka. A to aj vďaka jeho rozmerom (D x Š x V): 455 x 330 x 410 mm , ktoré vám umožňujú uskladniť ho v menších priestoroch aj bez využitia tejto inovatívnej funkcie. No ak sa ju rozhodnete využiť, ušetríte dostatok miesta, ktoré môžete využiť na uskladnenie vecí, ktoré potrebujú väčší priestor .

Vybavenie mobilného hadicového vozíka

Naviť a odviť záhradnú hadicu nebolo nikdy jednoduchšie. Mobilný hadicový vozík KARCHER HT 4.520 Kit má vo výbave voľnobežnú ručnú kladku, ktorá slúži na rýchle navíjanie a odvíjanie hadice, takže sa nemusíte báť, že sa vám hadica zamotá. Firma Karcher premyslela mobilný hadicový vozík do najmenších detailov, a preto je vozík vybavený ergonomickým nekĺzavým úchopom. Oceníte ho najmä ak budete mať ruky mokré od vody alebo zašpinené od práce v záhrade. Vozík sa dodáva spolu s týmto príslušenstvom : 20 m hadica PrimoFlex, postrekovač Plus, 3x hadicová spojka AquaStop s prípojkou na kohútik G3/4´´.

Prispôsobí sa vašej výške

Vďaka výškovo nastaviteľnej vidlici sa stane mobilný hadicový vozík KARCHER HT 4.520 Kit vaším obľúbeným pomocníkom v záhrade. Nemusíte sa už viacej zohýnať a zbytočne sa krčiť pri premiestňovaní hadice z jedného konca záhrady na druhý. Výškovo nastaviteľná vidlica sa vie prispôsobiť majiteľovi akejkoľvek výšky. Stačí si ju len nastaviť primerane k svojej výške, chytiť ju a premiestnite tak vozík tam, tam potrebujete a to bez zbytočne vynaloženej námahy. Ak hľadáte do vašej záhrady pomocníka, ktorý sa stane vašou pravou rukou, je tento mobilný vozík pre vás tým pravým. Pretože ak ho raz použijete, polievanie záhradý si už nebudete vedieť bez neho predstaviť.

 • mobilný hadicový vozík Kärcher s odkladacím hákom a držiakom príslušenstva
 • výškovo nastaviteľná vidlica
 • zahnutá prípojka
 • voľnobežná ručná kľuka
 • inovatívna sklápacia funkcia
 • 20m hadica PrimoFlex, postrekovač Plus, 3x hadicová spojka, 1x hadicová spojka AquaStop s prípojkou na kohútik G3/4"

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: KÄrcher

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore