Kidde 29HD-L detektor dymu


Hlásiče a detektory, Oblasť využitia: zabezpečenie, Detekcia: dymu, Použitie: interný, Napájanie: 230V + batéria. Viac info


Cena 17,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,36 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Detektor dymu Kidde 29HD-L je určený na nepretržité monitorovanie ovzdušia na prítomnosť dymu a ohňa. V prípade požiaru sa automaticky spustí akustický signál 85 dB, pričom zariadenie signalizuje alarm aj opticky indikáciou červenej LED diódy. Hlásič požiaru je vybavený testovacím tlačidlom TEST pre kontrolu správneho fungovania. Tlačidlo Hush slúži pre prechodné umlčanie požiarneho hlásiča pre prípad planého alarmu. Hlásič má vstavaný automatický riadiaci systém monitorujúci výkonnosť medzi ostatnými súčasťami zariadenia. Batériová prevádzka umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu a zabezpečuje správnu funkciu hlásiča.

 

Nepretržité monitorovanie

Detektor dymu Kidde 29HD-L je určený na nepretržité monitorovanie ovzdušia na prítomnosť dymu a ohňa. Vďaka fotoelektrickej technológii detekcie reaguje hlásič rýchlejšie na požiar, v prvej fáze, kedy je produkované veľké množstvo viditeľného dymu, bez otvoreného ohňa, ako je dym z tlejúcich predmetov a pod. V prípade požiaru sa automaticky spustí akustický signál 85 dB, pričom zariadenie signalizuje alarm aj opticky indikáciou červenej LED diódy. 


Kontrólne tlačidlo TEST a HUSH

Hlásič požiaru je vybavený testovacím tlačidlom TEST pre kontrolu správneho fungovania. Tlačidlo Hush slúži pre prechodné umlčanie požiarneho hlásiča pre prípad planého alarmu. Stlačenie tlačidla spôsobí okamžitú deaktiváciu alarmu, na dobu 10 minút, zníženie citlivosti obvodov a vypnutie akustickej signalizácie hlásiča. Po10 minútach od deaktivácie hlásiča sa automaticky resetuje do pôvodného nastavenia pre monitorovanie nebezpečenstva požiaru. Ak v miestnosti zostane vysoká koncentrácia dymu, môžete stlačiť tlačidlo Hush opakovane a to až do okamihu keď je miestnosť riadne odvetraná. Tento model je vybavený najmodernejším fotoelektrickým senzorom Kidde.


Automatický riadiaci systém 

Hlásič má vstavaný automatický riadiaci systém monitorujúci výkonnosť medzi ostatnými súčasťami zariadenia ako je senzor, batérie či vnútorné obvody. V prípade zistenia poruchy alebo nízkeho napätia batérie toto zariadenie oznámi akusticky aj vizuálne. Hlásič požiaru je vybavený špeciálnym zámkom na ochranu proti náhodnej demontáži prístroja. Batériová prevádzka umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu a zabezpečuje správnu funkciu hlásiča.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Detekcia dymu
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblasť využitia zabezpečenie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Kidde 29HD-L detektor dymu

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami