Klarstein Madonna

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
359,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,18 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

priestorový digestor Klarstein Madonna v striebornom dizajne s čiernym predným ovládacím panelom z bezpečnostného skla je zaradený do energetickej triedy B. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo s prevádzkou recirkulácie za použitia vhodného uhlíkového filtra. Priemer odťahovej rúry je 150 mm. Ponúka 3 rýchlosti nastavenia odsávania. Navoliť ich je možné v prednej časti digestora dotykového ovládacieho panela s displejom. Maximálny výkon odsávania dosahuje 500 m³/hod. Pracovnú plochu pod digestorom Klarstein Madonna sprehľadňuje halogénové osvetlenie 4 x 20 W. K dispozícii má 3 hliníkové tukové filtre umývateľné aj v umývačke riadu. Dokonale tak odstránia všetky prebytočné výpary a mastnotu. Obsahom balenia sú: 3 x filter mastnôt, 1 x držiak na strop, 2 x kryt z ušľachtilej ocele, 1 x hadica na odpadový vzduch a montážny materiál. Šírka digestora 90 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Whirlpool AKR 504 IX Whirlpool AKR 504 IX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (1)

Priestorový digestor Whirlpool AKR 504 IX v nerezovom prevedení s dizajnom Absolute má výkonný motor s kapacitou odsávania 581 m³/h, pri intenzívnom stupni 713 m³/h. Je vhodný pre montáž s odťahom do komína alebo s recirkuláciou. Ovládanie je dotykové s centrálnym tlačidlom, umiestnené na prednom paneli. Ponúka 3+1 stupne rýchlosti odsávania. Pracovnú dosku pod digestorom osvetľuje Led osvetlenie pomocou 4 žiaroviek. Priestorový digestor Whirlpool AKR 504 IX disponuje 3 hliníkovými tukovými filtrami, ktoré sú umývateľné. Maximálna hlučnosť dosahuje pri intenzívnom stupni odsávania 74 dB.

Základné parametre

  • Maximálna hlučnosť: 74 dB
  • Trieda energ.účinnosti: B
  • Maximálny výkon odsávania: 713 m3

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Výkon digestora

Ostrovčekový digestor Klarstein Madonna bude praktickým a štýlovým doplnkom pre kuchyňu a navyše spoľahlivo odstráni prebytočné pary, zápach a mastnotu pri varení. Je ideálny pre umiestnenie priamo nad varnú zónu do priestoru. Výkon komínového digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 65 cm nad varnou doskou. Digestor ponúka 3 stupne výkonu, ktoré si nastavíte pomocou dotykového ovládacieho panela s displejom. Maximálny výkon odťahu dosahuje 500 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 73 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahovej rúry digestora je 150 mm. Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. 

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v striebornom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 90 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou 4 halogénových žiaroviek, ktoré maximálne efektívne osvetľuje pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Klarstein 10031626. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj troma hliníkovými tukovými filtrami, ktoré je možné umývať aj v umývačke riadu. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá vďaka pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Obsah balenia

  • V balení sa okrem digestora a návodu na použitie nachádza:  3 x filter mastnôt, 1 x držiak na strop, 2 x kryt z ušľachtilej ocele, 1 x hadica na odpadový vzduch a montážny materiál.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 73 dB
iTrieda energ.účinnosti: B
Maximálny výkon odsávania: 500 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 500 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 65 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Vhodný uhl. filter: Klarstein 10031626

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 90 cm
Výška: 105 cm
Hĺbka: 53,5 cm
Hmotnosť: 28 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: montážny materiál

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 73 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Materiál

Materiál: ocel

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: B
Celková spotreba: 58 kWh

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 3

Ostatné

Kód produktu: 10030822

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore