Klarstein Madonna


Maximálna hlučnosť: 73 dB, Trieda energ.účinnosti: B, Maximálny výkon odsávania: 500 m3,


Cena 339,00 €

6,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

priestorový digestor Klarstein Madonna v striebornom dizajne s čiernym predným ovládacím panelom z bezpečnostného skla je zaradený do energetickej triedy B. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo s prevádzkou recirkulácie za použitia vhodného uhlíkového filtra. Priemer odťahovej rúry je 150 mm. Ponúka 3 rýchlosti nastavenia odsávania. Navoliť ich je možné v prednej časti digestora dotykového ovládacieho panela s displejom. Maximálny výkon odsávania dosahuje 500 m³/hod. Pracovnú plochu pod digestorom Klarstein Madonna sprehľadňuje halogénové osvetlenie 4 x 20 W. K dispozícii má 3 hliníkové tukové filtre umývateľné aj v umývačke riadu. Dokonale tak odstránia všetky prebytočné výpary a mastnotu. Obsahom balenia sú: 3 x filter mastnôt, 1 x držiak na strop, 2 x kryt z ušľachtilej ocele, 1 x hadica na odpadový vzduch a montážny materiál. Šírka digestora 90 cm.

 

 

Výkon digestora

Ostrovčekový digestor Klarstein Madonna bude praktickým a štýlovým doplnkom pre kuchyňu a navyše spoľahlivo odstráni prebytočné pary, zápach a mastnotu pri varení. Je ideálny pre umiestnenie priamo nad varnú zónu do priestoru. Výkon komínového digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 65 cm nad varnou doskou. Digestor ponúka 3 stupne výkonu, ktoré si nastavíte pomocou dotykového ovládacieho panela s displejom. Maximálny výkon odťahu dosahuje 500 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 73 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahovej rúry digestora je 150 mm. Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. 

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v striebornom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 90 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou 4 halogénových žiaroviek, ktoré maximálne efektívne osvetľuje pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Klarstein 10031626. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj troma hliníkovými tukovými filtrami, ktoré je možné umývať aj v umývačke riadu. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá vďaka pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Obsah balenia

  • V balení sa okrem digestora a návodu na použitie nachádza:  3 x filter mastnôt, 1 x držiak na strop, 2 x kryt z ušľachtilej ocele, 1 x hadica na odpadový vzduch a montážny materiál.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 73 dB
Trieda energ.účinnosti B
Maximálny výkon odsávania 500 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Madonna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené