Klarstein Royal Flush 90


Šírka: 79.2 cm, Maximálna hlučnosť: 67 dB, Trieda energ.účinnosti: D, Maximálny výkon odsávania: 540 m3, Počet motorov: 1,


Cena 559,00 €

Zľava 20 % z pôvodnej ceny: 699,00 € Zobraziť nápoveď

11,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaný zápustný digestor Klarstein Royal Flush 90 v elegantom čiernom prevedení je zaradený do energetickej triedy D. Zabudovať ho je vhodné priamo do varnej dosky do kuchynskej linky. Pri prevádzke sa digestor vysunie smerom hore do výšky 34 cm. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo s prevádzkou recirkulácie za použitia vhodného uhlíkového filtra. Ponúka 4 rýchlosti nastavenia odsávania. Navoliť ich je možné v prednej časti digestora pomocou dotykového ovládania. Maximálny výkon odsávania dosahuje 540 m³/hod. Pracovnú plochu pod digestorom Klarstein Royal Flush 90 sprehľadňuje integrované LED osvetlenie s 8 stupňami nastavenia. K dispozícii má hliníkové tukové. Dokonale tak odstráni všetky prebytočné výpary a mastnotu. Praktický je aj časovač do 40 minút s dodatočným vetraním. Šírka digestora 90 cm. Obsah balenia: motorová jednotka, 2 x tukový filter, montážne príslušenstvo.

 

 

Výkon digestora

Vstavaný digestor Klarstein Royal Flush 90  bude atrakvínym doplnkom pre kuchyňu a navyše spoľahlivo odstráni prebytočné pary, zápach a mastnotu pri varení. Je ideálny pre zabudovanie priamo do dosky kuchynskej linky. Výkon digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Digestor ponúka 4 stupne výkonu, ktoré si nastavíte pomocou dotykového ovládacieho panelu. Maximálny výkon odťahu dosahuje 540 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 67 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahu digestora je 150 mm. Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. 

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v čiernom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Pri prevádzke sa jemne vysunie smerom hore do výšky 34 cm a po jej ukončení znovu klesne, kým sa neschová zarovno povrchu pracovnej dosky. Nastaviteľný 40 minútový časovač vyplnutia s dodatočným vetraním dokáže odstrániť výpary pred tým ako sa spotrebič vypne. Mimo toho je tiež vybavený až 4 stupňami výkonu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž do pracovnej dosky a skrinky a jeho šírka je 90 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED, ktoré maximálne efektívne osvetľuje pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Klarstein Royal Flush uhlíkový filter s aktívnym uhlím. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovými tukovými filtrami. Chránia odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytávajú mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá vďaka pohodlnému zaklikávaciemu systému. Navyše je umývateľný ručne alebo v umývačke riadu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 79.2 cm
Maximálna hlučnosť 67 dB
Trieda energ.účinnosti D
Maximálny výkon odsávania 540 m3
Počet motorov 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Royal Flush 90

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené