Klasické kalkulačky

Klasické kalkulačky sú vhodné na bežné kancelárske, alebo domáce výpočty. Vyberte si kalkulačku solárnu, na batérie, alebo kalkulačku s tlačou.

Kategórie produktov

O kategórii

Klasická kalkulačka 

Aj v dnešnej uponáhľanej digitálnej dobe si klasická stolná kalkulačka stále nájde svoje miesto medzi nástrojmi, ktoré nám uľahčia štúdium alebo prácu. Určite by nemala chýbať v žiadnej domácnosti.

Medzi jej veľké výhody patrí jednoduchosť, spoľahlivosť či nízke náklady. Akonáhle potrebujete niečo rýchlo spočítať, tak nemusíte hľadať aplikáciu v mobilnom zariadení, ale siahnete po kalkulačke, ktorá vám všetko spoľahlivo vypočíta. Kalkulačka vás navyše nebude otravovať notifikáciami.

Klasickú kalkulačku si môžete zaobstarať v rôznych farebných prevedeniach, ako je tradičná čierna farba alebo zvoľte modré či biele prevedenie.

Ďalšou výhodou je duálne napájanie niektorých modelov, keď sa vám vybije baterka, zachráni vás solárny panel. Vybrať si môžete od rokmi overenej japonskej značky Casio alebo od iných výrobcov.

Aké funkcie nám klasická kalkulačka ponúka?

  • sčítanie, odčítanie, násobenie, delenie,
  • percentá
  • mocniny a odmocniny
  • ukladanie hodnôt do pamäte
  • niektoré dokážu zaokrúhľovať čísla či počítať DPH

Pokiaľ by vám funkcie klasických kalkulačiek nestačili a často počítate zložitejšie matematické operácie, potom máme v ponuke aj šikovné vedecké kalkulačky.