Koss Porta Pro Wireless

Cena:
69,90 €

Pôvodná cena 119,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,40 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Špičkové bezdrôtové slúchadlá Koss Porta Pro Wireless s kultovým dizajnom prinášajú skvelé vlastnosti, ktoré potešia každého, kto chce mať svoju hudbu stále pri sebe, a to bez obťažujúcich káblov. Na bezdrôtový prenos slúži technológia Bluetooth 4.1 s aptX, ktorá zabezpečí, že kvalitný zvuk sa bez problémov prenesie do vašich uší. Sú vybavené dobíjateľnou lítium-iónovou batériou, ktorá na jedno nabitie dokáže fungovať až 12 hodín. Disponujú integrovaným mikrofónom, pre jednoduché hands-free vybavovanie telefonátov, a In-Line ovládacími prvkami. O celodenný komfort sa postarajú mäkké vankúšiky a nastaviteľný hlavový most. Ak slúchadlá práve nepoužívate, môžete ich jednoducho odložiť do pevného puzdra, ktoré je súčasťou balenia.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 41 %

Zvážte aj tento produkt

Štýlové bezdrôtové slúchadlá MARLEY Rise v elegantnom čiernom prevedení s frekvenciou 17-20 kHz a 50 mm dynamickým meničom poskytujú výnimočne presnú reprodukciu zvuku. Sú ľahké, kompaktné a vyrobené z chirurgickej ocele potiahnuté exkluzívnou látkou Marley REWIND. Dĺžka prevádzky pri bezdrôtovom prehrávaní je až 12 hodín. Slúchadlá MARLEY Rise so skladacími náušníkmi poskytujú izoláciu hluku a komfort pri používaní. Slúchadlá disponujú káblom s dĺžkou 1,45 m, ktorý má textilný povrch, 3,5 mm pozláteným konektorom "L" a jeden tlačídlová ovládač so zabudovaným mikrofónom, ktorý je súčasťou káblu.

Základné parametre

 • Značka: Marley
 • Frekvenčný rozsah (Hz): 17-20000
 • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Koss Porta Pro Wireless

Slúchadlá Koss Porta Pro Wireless prinášajú legendárny zvuk a kultový dizajn klasických slúchadiel Koss Porta Pro. Vývojári firmy Koss vytvorili skvelú bezdrôtovú konfiguráciu pomocou technológie Bluetooth 4.1 s aptX, aby zabezpečili, že slúchadlá si zachovajú klasický zvuk, ktorý si poslucháči užívajú od roku 1984. 

Špičkové vlastnosti

Slúchadlá sú vybavené nabíjateľnou lítium-iónovou batériou, ktorá vydrží fungovať až 12 hodín. Disponujú ovládacími prvkami, ktoré umožňujú používateľom bezdrôtovo meniť skladby, prijímať hovory či meniť hlasitosť. Súčasťou je integrovaný mikrofón s ovládacími prvkami, ktoré umožňujú používateľom vybavovať telefonáty, nahrávať zvuk a ovládať zdrojové zariadenie.

Celodenný komfort

Rovnako ako slúchadlá Porta Pro Classic, slúchadlá Porta Pro Wireless disponujú nastaviteľným hlavovým mostom pre zaistenie pohodlného a komfortného celodenného nosenia. Jeho ľahké vankúšiky umožňujú poslucháčom počuť okolité zvuky, ale napriek tomu poskytujú aj výnimočný zvukový výkon. Medené hlasové cievky a dynamické prvky umožňujú slúchadlám dodávať bohaté basy a pozoruhodne širokú frekvenčnú odozvu. Súčasťou balenia je aj pevné puzdro na jednoduché a bezpečné uskladnenie.

Kľúčové vlastnosti

 • Bezdrôtové slúchadlá na uši

 • Bluetooth 4.1 s aptX

 • Dobíjateľná batéria so životnosťou 12 hodín

 • In-Line ovládacie prvky (prehrávanie/pauza, štart/stop, hlasitosť, prijatie/zrušenie hovoru)

 • Integrovaný mikrofón

 • Nastaviteľný hlavový most

 • Kompaktný dizajn pre jednoduché skladovanie

 • Vrátane pevného puzdra Porta Pro

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Koss
Frekvenčný rozsah (Hz): 15-25000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: za krk

Ďalšie vlastnosti

Značka: Koss
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 300 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 15-25000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 5 m

Dizajn

Štýl nosenia: za krk

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 12 hod.

Ďalšie parametre

Typ užívateľa: Milovník hudby
Možnosť telefonovania: Áno

Ostatné

Kód produktu: PPROWL

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore