Krups EA829810 Latt’Espresseria

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!

Cena:
369,00 €

Pôvodná cena 529,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 7,38 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Plnoautomatické espresso Krups EA829810 vám pripraví až 7 druhov nápojov a poskytne maximálne jednoduché použitie vďaka LCD displeju, odnímateľnej nádobke na mlieko, zväčšenej odkvapkávacej tácke, vysokokvalitnému kovovému mlynčeku, priestoru pre všetky druhy šálok, ako aj dostatočne veľkému zásobníku na zrnká kávy. Cappuccino či Latte vytvoríte jedným tlačidlom, pričom si kávovar nastaví potrebnú teplotu, pre dokonale voňavú a chutnú kávu. Kávovar disponuje aj samočistením, čo z neho robí v kombinácii s jeho elegantným vzhľadom a rôznymi funkciami praktický doplnok do modernej domácnosti.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 30 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na kávovary Paušál na Istotu na kávovary

  Nákupom na paušál získate s kávovarom balík služieb. Predĺženú záruku, bezplatný servis, náhradný počas opravy, zľavu na kávu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Krups EA890810 Evidence čierny Krups EA890810 Evidence čierny

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!
Termohrnček ako darček po registrácii

5 (26)

Plnoautomatické espresso KRUPS EA890810 Evidence na prvý pohľad zaujme svojím prémiovým vzhľadom a je navrhnutý pre prípravu dokonalej kávy v pohodlí domova. Domáci Kávovar KRUPS vie pripraviť až 15 druhov nápojov, vrátane obľúbeného espressa, americana a ďalších. Z toho zvládne prípravu dvoch mliečnych či kávových nápojov súčasne. Všetky funkcie kávovaru ovládate z prehľadného a veľkého LED dotykového displeja, na ktorom máte jednotlivé možnosti rozvrhnuté do prehľadných kategórií. Nechýbajú ale ani funkcie mliečnej peny, alebo samotnej horúcej vody na čaj. Po každej príprave nápoja dôjde k automatickému prepláchnutiu celého okruhu čistou vodou. Jedine tak možno zaistiť úplne bezchybnú chuť pre každú šálku. Príkon kávovaru: 1450 W. Tlak kávovaru: 15 bar. Výhodou je tiež až 10 rokov opraviteľnosti.

Základné parametre

 • Smart (ovládanie mobilom): Nie
 • Cappuccino 1 tlačidlom: Áno
 • Počet prednast.nápojov: 15

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Krups EA829810 Latt’Espresseria

 • Nádoba na mlieko
 • Samočistiaci systém
 • 7 receptov:  espresso, strong espresso, coffee, long coffee, cappuccino, hot water
 • Funkcia One-Touch-Cappuccino
 • Objem zásobníka na kávové zrná 260g
 • Odnímateľný zásobník na vodu s objemom 1,7L
 • Intuitívny LCD displej 
 • Kónický mlynček na kávu
 • Automatický cyklus dvojitého mletia pre veľké kávy (220ml)
 • Funkcia teplej vody
 • Funkcia pary
 • Patentovaný kompaktný systém termobloku
 • Automatické funkcie: odvápňovanie, preplachovanie, preplachovanie mliečnej trysky
 • Programovateľné automatické vypnutie 
 • Výkon 1450W
 • Tlak 15 bar
 • 10 rokov opraviteľnosti

vlastnosti Krups EA829810 Latt’Espress

Jednoduché ovládanie

Cappuccino, či Latte už nebude odteraz pre vás problém, prichystáte ho ako ozajstný barista a to iba jedným tlačidlom. Jednoduché ovládanie prostredníctvom LCD displeja vám zaručuje jednoduchosť použitia, ktorú zvládne naozaj každý. Parná tryska vám zaručí perfektné napenenie mlieka, pena bude dokonale jemná a nadýchaná. Krups Thermoblok zaisťuje ideálnu teplotu: Napríklad pre najchutnejšie cappuccino je prispôsobená teplota 70°C. Pripravte si kávu presne takú, ako ju máte radi. Zvoľte si silu, množstvo vody a teplotu kávy, aby Váš pôžitok z nápoja bol vždy perfektný. Praktické ovládanie na čelnej strane - tlačidlo cappuccino a tlačidlo funkcie čistenia sú vždy po ruke.

jednoduché ovládanie krups EA829810 Latt’Espress

Dokonalé mliečne nápoje

Nádoba na mlieko je odnímateľná, pre praktické uskladnenie mlieka v chladničke. Hadička spája prístroj s nádobou na mlieko a s parnou tryskou, pre automatické napenenie mlieka:  na mliečne kávové nápoje vám bude stačiť stlačiť jedno tlačidlo a prístroj urobí všetko za vás. Vychutnajte si perfektné mliečne nápoje. Vďaka odnímateľnej nádobe na mlieko s magnetickým prichytením k podstavcu môžete kedykoľvek uskladniť mlieko v chladničke. Hadička spája prístroj s nádobou na mlieko a parnou tryskou, ktorá umožňuje perfektné napenenie mlieka, a tým tak vykúzli dokonale jemnú a nadýchanú mliečnu penu. 

mliečne nápoje krups EA829810 Latt’Espress

Až 7 druhov nápojov

Pripravte si akýkoľvek druh kávy! One-touch Cappuccino EA829E ponúka zväčšený priestor pod výpustom prispôsobený pre všetky veľkosti šálok od ristretta po caffè latte. Zväčšená miska na odkvapkávanie zvyšuje komfort používania. Nastaviteľná teplota a stupeň namletia kávy (3 možnosti), sú tu pre vás, pre dokonalú kávu a voňavú kávu, ktorú si vychutnajú aj ozajstní gurmáni. 

7 druhov nápojov EA829810

Automatické čistenie

Plnoautomatický kávovar má program preplachovania, čistenia a odvápňovania, ako aj možnosť nastavenia tvrdosti vody. Môžete si nastaviť aj automatické vypnutie kávovaru. Kávovar Krups je vybavený vodným filtrom "claris aqua" so spätným chodom, má vyberateľný zásobník na vodu 1,7 l a veľký zásobník na kávové zrna 250 g, ako aj zväčšenú odkvapkávaciu tácku, pre čo najpraktickejšie a pohodlné používanie.  

automatické čistenie EA829810

Najmenšie automatické espresso na svete

Cappuccino jedným dotykom - Stačí stlačiť len jedno tlačidlo: Plnoautomatické espresso s praktickou nádobou na mlieko pripraví lahodné cappuccino jednoduchým stlačením jedného tlačidla. Aby mala vaša káva čo najviac chuti a arómy, musí byť pred sparením stlačená dostatočnou silou. Kávovary KRUPS sú vybavené unikátnym, hydraulicky stláčacím systémom, ktorý stlačí kávu silou 30 kg/cm2, a zaručí tak najintenzívnejší pôžitok z plnej chuti a arómy kávy.

Najmenšie automatické espresso EA829810

Nastaviteľný kónický mlynček

Vysokokvalitný kovový mlynček, ktorý sa používa aj v profesionálnych kávových prístrojoch, má záruku švajčiarskej kvality. Mlynček je možné individuálne nastaviť na tri stupne jemnosti mletia. Využite jemnejšie nastavenie pre espresso s bohatou penou, hrubšie pre lahodnú povzbudzujúcu kávu. Ako jediný na trhu prispôsobuje dĺžku mletia tak, aby vždy použil presné množstvo kávy. Kompaktný Thermoblock® systém: Vždy správna teplota kávy. Každý barista rovnako ako KRUPS vie, aké dôležité je podávať kávu ideálne horúcu. KRUPS využíva elektronicky riadený prietokový ohrev v patentovanom Thermoblocku®, ktorý zaistí sparenie kávy správnou teplotou už od prvej šálky. Vďaka veľkému priestoru pod výpustom môžete experimentovať nielen s teplotou, ale aj s veľkosťou šálok a pohárov.

kónický mlynček EA829810

Automatické vypnutie

Každý KRUPS sa čistí sám. Kávovary KRUPS majú voľbu automatického čistenia alebo začatia čistenia sparovacej komory na želanie. Nikdy nemusíte sparovaciu komoru manuálne vyberať, namáčať, nastavovať, odmasťovať alebo premazávať. Iba si nastavíte automatický program alebo manuálne zvolíte prepláchnutie sparovacej komory. O nič viac sa nestaráte a v pokoji si vychutnávate svoju kávu ako v kaviarni, pretože každý KRUPS sa čistí sám.

mlynček krups EA829810 Latt’Espress

Perfektná voda

Vodný filter „Claris Aqua“ s protismerným prúdením ako pri profesionálnych filtračných systémoch pripraví pH neutrálnu vodu bez zápachu chlóru a výrazne redukuje množstvo nežiaducich látok. Vodný kameň je veľkým nepriateľom prístrojov, ktoré pracujú s ohrevom vody. Niektoré prístroje sa musia veľmi často odvápňovať, ale na rozdiel od konkurencie sa pri KRUPS kávovaroch započítava do limitov na odvápnenie len príprava horúcej vody alebo mliečnej peny, nie však príprava čiernych kávových nápojov. Thermoblock® a antikorové vedenie vody sú odolné proti usádzaniu vápenatých usadenín. Prístroj sa po každej príprave kávy vypustí, a tým vyzrážané molekuly vápnika odvedie do misky na odkvapkávanie.

Krups EA829810 Latt’Espress

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Rowenta dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Rowenta sa zaviazala držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Cappuccino 1 tlačidlom: Áno
Počet prednast.nápojov: 7

Ďalšie vlastnosti

Značka: Krups
iSmart: Nie
Objem vodného zásobníka: 1700 ml
Maximálny prevádzkový tlak: 15 bar
Spôsob prípravy peny: nádoba na mlieko
Objem nádoby na kávové zrná: 260 g
Objem nádoby na mlieko: 0,6 L
Počet stupňov jemn.mletia: 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 29,5 cm
Výška: 39 cm
Hĺbka: 36,3 cm
Hmotnosť: 7,6 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

Príkon: 1450 W

Funkcie

Odvápňovací systém: Áno
Automatické vypnutie: Áno
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat
Počet teplotných nastavení: 3

Ďalšie parametre

Samočistiaca: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Nastaviteľné množstvo vody: Áno
Nastaviteľné množstvo kávy: Áno
Prednastavené programy: Áno
Mletá káva: Nie
Cappuccino 1 tlačidlom: Áno
Počet prednast.nápojov: 7

Ostatné

Kód produktu: KRUPS EA 8298

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore