Krups EA875U10 Intuition Preference+ šedý


Automatické espresso, Maximálny prevádzkový tlak: 15 Bar, Spôsob prípravy mliečnej peny: nádoba na mlieko, Objem vodného zásobníka: 3000 ml, Objem nádoby na kávové zrná: 250 g, Odvápňovací systém, Vstavaný displej, Samočistenie, Počet prednastavených nápojov: 15, Cappuccino 1 tlačidlom, Výška: 47,6 cm, Šírka: 28,7 cm, Hĺbka: 38,1 cm, Hmotnosť: 8,15 kg. Viac info


Cena 799,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 16,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 133,34 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Prémiový kavovar Krups EA875U10 Intuition Preference+ v šedom vyhotovení s jedinečným dotykovým displejom s vysokým rozlíšením, komunikáciou v slovenskom jazyku a citlivosťou tak ako na vašich smartfónoch. Intuitívny a farebný signalizačný systém spája intuitívnu prípravu nápojov spolu s jednoduchou obsluhou a údržbou. Ponúka možnosť nastavenia dvoch farebne odlíšených osobných profilov s obľúbenými nápojmi, ktoré si nastavíte podľa vašej chuti. Váše ranné, intenzívne espresso vám tak dodá energiu a večerným s nižšou intenzitou sa odmeníte za celý deň. Milovníci mliečnych nápojov ocenia jednoduchú prípravu s možnosťou satia mlieka priamo z krabice či prípravu až dvoch mliečnych nápojov súčasne. Ako jeden z mála kávovarov pripraví mliečne recepty v presnej postupnosti ingrediencii ako od pravého baristu. Pre prípravu čaju, máte na výber z variabilnej teploty vody. Technológia Quatro Force zaistí aby každá kvapka mala vždy vyváženú chuť a arómu. Svojou veľkosťou patri medzi najkompaktnejšie kávovary svojej triedy.

 

Automatický Kávovar Krups EA875U10 Intuition Preference+

 • Najpokročilejší dotykový displej s citlivým dotykom ako na vašom smartfóne
 • Komunikácia v slovenskom jazyku
 • Moderný UX dizajn s intuitívnou navigáciou
 • Technológia Smart Slide na výber kávy
 • Intuitívna svetelná indikácia pre jednoduchú obsluhu
 • Široká škála až 15 základných, nastaviteľných receptov
 • 2 prednastaviteľné osobné profily s možnosťou zadefinovať 7 vlastných receptov (ranné espresso iné ako večerné)
 • Možnosť priradenia farby k osobnému profilu
 • Príprava mliečnych nápojov presne podľa receptu (pri Cappuccine najskôr káva, potom mlieko)
 • Naraz pripraví až dva mliečne nápoje
 • Jednoduchá príprava mliečnej peny pomocou hadičky
 • Variabilná teplota vody pre prípravu čaju
 • Systém automatického čistenia
 • Technológia Quatro Force zabezpečí vždy lahodnú chuť kávy
 • Dvojitý Thermoblok pre ešte efektívnejšiu prípravu kávy
 • Tvarovaný podnos na vodu s veľkým objemom s ochranou proti pretečeniu
 • Efektívne mletie pre prirodzenú extrakciu chute
 • 5 stupňov hrubosti mletia
 • Vysokokvalitné materiály v prémiovom šedom designe
 • Objem zásobníka na 250g kávy
 • Obsahuje až 600ml nádobu na mlieko
 • 15 ročná záruka opraviteľnosti

Výber až 15 možných nápojov

Či už máte chuť na ristretto, espresso, doppio, americano či dokonca cappuccino alebo caffe late, váš domáci barista to zvládne všetko za vás. Kávovary Intuition ponúkajú až 5 stupňov hrubosti mletia. Pre výraznejšiu chuť volíme jemnejšie mletie, naopak hrubší stupeň mletia je zas odporúčaný na väčšie kávy ako napríklad americano. Potrebujete 100 °C stupňovú vodu na čierny čaj, 85 °C na zelený alebo 75 °C na bylinný? Žiaden problém, s kávovarom Krups EA875U10 si pripravíte vždy to na čo máte chuť.

 

Vlastné nastavenia nápoja Intuition Preference

Potrpíte si na vyváženú intenzitu chuti či presne zadefinovanú veľkosti kávy? S kávovarom Krups Preference+ si môžete nastaviť a uložiť až 7 vlastných druhov receptov a to v dvoch osobných profiloch. Každému profilu viete priradiť osobitnú farebnú indikáciu. S kávovarom Intuition budete mať svoj obľúbený nápoj na dosah prsta.

 

Príprava 2 mliečnych nápojov naraz

Aby kávovar Intuition dosiahol dokonalú chuť kávy kladie doraz aj na tie najmenšie detaily. Jedinečná technológia sa pri príprave mliečnych nápojov riadi presným poradím mlieka a kávy lebo jedine tak dokáže vyčarovať právu chuť vášho obľúbeného napoja. Navyše dokáže pripraviť až dva mliečne nápoje súčasne.

Jednoduchá príprava mliečnej peny

Aby ste si mohli vychutnať vaše obľúbené mliečne nápoje bez veľkej námahy, kávovar disponuje hadičkou, ktorú stačí jednoduchú ponoriť do nádoby na mlieko či dokonca priamo do kartónu od mlieka. Vďaka funkcií OTC (One Touch Cappuccino) pripravíte bez akejkoľvek námahy obľúbené cappuccino a to dokonca až dve naraz. Čistenie vnútorného okruhu prebieha automaticky, hadičku stačí preplachť pod tečúcou vodnou. Dosiahnete tak krémovo hustú penu s minimálnou požiadavkou na údržbu. V balení tiež nájdete až 600 ml nádobu na mlieko.

 

Ľahká údržba so systémom automatického čistenia

Systém automatického čistenia Krups je založený na uzavretej difúznej komore, ktorá nevyžaduje manuálne čistenie. Vo vnútri kávovaru tak neostáva žiadna zvyšková voda a tým sa znižuje požiadavka na nutnosť častého čistenie s použitím tablety. Pomocou krátkeho čistiaceho programu vyčistíte aj mliečny okruh pričom hadičku stačí prepláchnuť pod teplou vodou. Aby systém fungoval čo najlepšie a káva mala vždy maximálne lahodnú chuť, odporúča sa kávovar čistiť na konci dňa, čo však zaberie len zlomok času.

Citlivý dotykový display pre jednoduchú prípravu

Moderné rozhranie kávovaru Krups EA875U10 Intuition Preference+ disponuje jedným z najpokročilejších displejov na kávovaroch vôbec. Maximálne jednoduchá a intuitívna príprava kávy s obrazovkou s vysokým rozlíšením, moderným navigačným menu a citlivým dotykom aby ste mohli ovládať váš kávovar podobne ako váš smartphone. Technológia Smart Slide zaistí jednoduchý výber nápoja na displeji jedným pohybom. Príprava kávy ešte nikdy nebola intuitívnejšia.

Intuitívna obsluha so svetelnými indikátormi

Nová rada Intuition Preference spája dokopy jednoduchú prípravu kávy, moderný dizajn a v neposlednom rade ľahkú údržbu a ovládanie. Už nemusíte sledovať kde a kedy vymeniť vodu, kedy spustiť čistenie, kam doplniť kávu. Intuitívna svetelná navigácia vás o tom informuje. Nechajte aby kávovar viedol vašu intuíciu, červené podsvietenie vás bude sprevádzať pri údržbe a farebné nastaviteľné osvetlenie zasa zvýrazní váš osobný profil. Príprava kávy ešte nikdy nebola tak intuitívna.

Dokonalá extrakcia chuti s Quatro Force

Aby ste si mohli vždy vychutnať plnohodnotnú chuť, kávovar Krups je vybavený technológiou Quatro Force, ktorá kombinuje aktívny mlynček, spracovaciu jednotku, precízne hydraulické tempovanie a samočistiacu funkciu autoclean. Dokonalá chuť espressa začína rovnomerným mletím zrna, nasleduje presným zatlačením pri maximálnej čistote. Voda tak rovnomerne pretečie cez každý jeden kúsok kávy a zaistí zamatovú penu. Nakoniec funkcia autoclean dá pozor na čistotu pre ďalšiu prípravu. 

 

Spojenie funkčnosti a moderného dizajnu z prémiových materiálov

Kávovar bol vyhotovený z vysokokvalitných materiálov aby nielen dobre vyzeral ale aj dlho vydržal. Navyše obsahuje dômyselné prvky ako vysoko nastaviteľná výpustka vhodná aj na skutočne vysoké poháre či dômyselný podnos, ktorý znesie viac vody a vďaka systému anti-overflow zabraňuje pretečeniu. Určite oceníte aj kávové puky prístupné spredu pre jednoduchú manipuláciu pri odstraňovaní použitej kávy. Súčasťou balenia je tiež štartovacia sada odvápňovacieho prášku, 2 čistiacich tabliet a vodného filtru. 

 

Nahriatie už od prvej šálky a ideálny sklon kávovaru

Dva presné Thermobloky rovnomerne nehrejú kávovar aby ste si mohli vychutnávať každé dúško už od prvej šálky v rekordnom čase. Ideálny sklon kávovaru pod 84,5° uhlom zaistí presné dopadanie kávy a uľahčí používanie. Oceníte aj jeho kompaktný dizajn a až 3 litrovú nádobu na vodu. Zachytávač kávy je ľahko dostupný z prednej strany.

 

Vždy čistý a bezpečný

Značka KRUPS získala certifikáciu nezávislej svetovo uznávanej spoločnosti TÜV Rheinland dokladajúcej vysokú kvalitu a bezpečnosť pre všetky plnoautomatické kávovary radu KRUPS INTUITION Preference, Preference+ a KRUPS EVIDENCE. Osvedčenie uvádza, že testované produkty sú vďaka uzavretej konštrukcii a inovatívnej technológii mikrobiologicky bezpečné.

Opraviteľné za primeranú cenu - 15 rokov

Krups sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 15+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 3000 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 250 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet prednastavených nápojov 15

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Krups EA875U10 Intuition Preference+ šedý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami