Krups EA875U10 Intuition Preference+ šedý

Cestovný termohrnček ako darček po registrácii

Cena:
849,00 €

Pôvodná cena 1 299,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 16,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Prémiový kavovar Krups EA875U10 Intuition Preference+ v šedom vyhotovení s jedinečným dotykovým displejom s vysokým rozlíšením, komunikáciou v slovenskom jazyku a citlivosťou tak ako na vašich smartfónoch. Intuitívny a farebný signalizačný systém spája intuitívnu prípravu nápojov spolu s jednoduchou obsluhou a údržbou. Ponúka možnosť nastavenia dvoch farebne odlíšených osobných profilov s obľúbenými nápojmi, ktoré si nastavíte podľa vašej chuti. Váše ranné, intenzívne espresso vám tak dodá energiu a večerným s nižšou intenzitou sa odmeníte za celý deň. Milovníci mliečnych nápojov ocenia jednoduchú prípravu s možnosťou satia mlieka priamo z krabice či prípravu až dvoch mliečnych nápojov súčasne. Ako jeden z mála kávovarov pripraví mliečne recepty v presnej postupnosti ingrediencii ako od pravého baristu. Pre prípravu čaju, máte na výber z variabilnej teploty vody. Technológia Quatro Force zaistí aby každá kvapka mala vždy vyváženú chuť a arómu. Svojou veľkosťou patri medzi najkompaktnejšie kávovary svojej triedy.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 35 %

Zvážte aj tento produkt

Plnoautomatické espresso De'Longhi ECAM 550.85 MS PrimaDonna Class vnesie do domácnosti pocit luxusu a pohodlia. Má 3,5 "TFT farebný displej s dotykovou obrazovkou. Kávovar je prepojený so Smart Coffee aplikáciou. Oceníte vstavaný tichý mlynček s 13 možnosťami nastavenia hrúbky mletia. Kávovar ponúka možnosť použitia aj mletej kávy. LatteCrema System vytvára dokonale hustú, krémovú penu v ideálnej teplote. Automatický cyklus čistenia zjednodušuje údržbu a zvyšuje trvácnosť zariadenia. Široká ponuka kávových a mliečnych receptov, a možnosť uloženia si vlastných nastavení.

Základné parametre

 • Smart (ovládanie mobilom): Áno
 • Cappuccino 1 tlačidlom: Áno
 • Počet prednast.nápojov: 13

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

Automatický Kávovar Krups EA875U10 Intuition Preference+

 • Najpokročilejší dotykový displej s citlivým dotykom ako na vašom smartfóne
 • Komunikácia v slovenskom jazyku
 • Moderný UX dizajn s intuitívnou navigáciou
 • Technológia Smart Slide na výber kávy
 • Intuitívna svetelná indikácia pre jednoduchú obsluhu
 • Široká škála až 15 základných, nastaviteľných receptov
 • 2 prednastaviteľné osobné profily s možnosťou zadefinovať 7 vlastných receptov (ranné espresso iné ako večerné)
 • Možnosť priradenia farby k osobnému profilu
 • Príprava mliečnych nápojov presne podľa receptu (pri Cappuccine najskôr káva, potom mlieko)
 • Naraz pripraví až dva mliečne nápoje
 • Jednoduchá príprava mliečnej peny pomocou hadičky
 • Variabilná teplota vody pre prípravu čaju
 • Systém automatického čistenia
 • Technológia Quatro Force zabezpečí vždy lahodnú chuť kávy
 • Dvojitý Thermoblok pre ešte efektívnejšiu prípravu kávy
 • Tvarovaný podnos na vodu s veľkým objemom s ochranou proti pretečeniu
 • Efektívne mletie pre prirodzenú extrakciu chute
 • 5 stupňov hrubosti mletia
 • Vysokokvalitné materiály v prémiovom šedom designe
 • Objem zásobníka na 250g kávy
 • Obsahuje až 600ml nádobu na mlieko
 • 10 ročná záruka opraviteľnosti

Citlivý dotykový display pre jednoduchú prípravu

Moderné rozhranie kávovaru Krups EA875U10 Intuition Preference+ disponuje jedným z najpokročilejších displejov na kávovaroch vôbec. Maximálne jednoduchá a intuitívna príprava kávy s obrazovkou s vysokým rozlíšením, moderným navigačným menu a citlivým dotykom aby ste mohli ovládať váš kávovar podobne ako váš smartphone. Technológia Smart Slide zaistí jednoduchý výber nápoja na displeji jedným pohybom. Príprava kávy ešte nikdy nebola intuitívnejšia.

Intuitívna obsluha so svetelnými indikátormi

Nová rada Intuition Preference spája dokopy jednoduchú prípravu kávy, moderný dizajn a v neposlednom rade ľahkú údržbu a ovládanie. Už nemusíte sledovať kde a kedy vymeniť vodu, kedy spustiť čistenie, kam doplniť kávu. Intuitívna svetelná navigácia vás o tom informuje. Nechajte aby kávovar viedol vašu intuíciu, červené podsvietenie vás bude sprevádzať pri údržbe a farebné nastaviteľné osvetlenie zasa zvýrazní váš osobný profil. Príprava kávy ešte nikdy nebola tak intuitívna.

Vlastné nastavenia nápoja Intuition Preference

Potrpíte si na vyváženú intenzitu chuti či presne zadefinovanú veľkosti kávy? S kávovarom Krups Preference+ si môžete nastaviť a uložiť až 7 vlastných druhov receptov a to v dvoch osobných profiloch. Každému profilu viete priradiť osobitnú farebnú indikáciu. S kávovarom Intuition budete mať svoj obľúbený nápoj na dosah prsta.

 

Jednoduchá príprava mliečnej peny

Aby ste si mohli vychutnať vaše obľúbené mliečne nápoje bez veľkej námahy, kávovar disponuje hadičkou, ktorú stačí jednoduchú ponoriť do nádoby na mlieko či dokonca priamo do kartónu od mlieka. Vďaka funkcií OTC (One Touch Cappuccino) pripravíte bez akejkoľvek námahy obľúbené cappuccino a to dokonca až dve naraz. Čistenie vnútorného okruhu prebieha automaticky, hadičku stačí preplachť pod tečúcou vodnou. Dosiahnete tak krémovo hustú penu s minimálnou požiadavkou na údržbu. V balení tiež nájdete až 600 ml nádobu na mlieko.

 

Široká ponuka receptov

Či už máte chuť na ristretto, espresso, doppio, americano či dokonca cappuccino alebo caffe late, váš domáci barista to zvládne všetko za vás. Kávovary Intuition ponúkajú až 5 stupňov hrubosti mletia. Pre výraznejšiu chuť volíme jemnejšie mletie, naopak hrubší stupeň mletia je zas odporúčaný na väčšie kávy ako napríklad americano. Potrebujete 100 °C stupňovú vodu na čierny čaj, 85 °C na zelený alebo 75 °C na bylinný? Žiaden problém, s kávovarom Krups EA875U10 si pripravíte vždy to na čo máte chuť.

 

Príprava kávy presne podľa receptu

Aby kávovar Intuition dosiahol dokonalú chuť kávy kladie doraz aj na tie najmenšie detaily. Jedinečná technológia sa pri príprave mliečnych nápojov riadi presným poradím mlieka a kávy lebo jedine tak dokáže vyčarovať právu chuť vášho obľúbeného napoja. Navyše dokáže pripraviť až dva mliečne nápoje súčasne.

 

Dokonalá extrakcia chuti s Quatro Force

Aby ste si mohli vždy vychutnať plnohodnotnú chuť, kávovar Krups je vybavený technológiou Quatro Force, ktorá kombinuje aktívny mlynček, spracovaciu jednotku, precízne hydraulické tempovanie a samočistiacu funkciu autoclean. Dokonalá chuť espressa začína rovnomerným mletím zrna, nasleduje presným zatlačením pri maximálnej čistote. Voda tak rovnomerne pretečie cez každý jeden kúsok kávy a zaistí zamatovú penu. Nakoniec funkcia autoclean dá pozor na čistotu pre ďalšiu prípravu. 

Ľahká údržba so systémom automatického čistenia

Systém automatického čistenia Krups je založený na uzavretej difúznej komore, ktorá nevyžaduje manuálne čistenie. Vo vnútri kávovaru tak neostáva žiadna zvyšková voda a tým sa znižuje požiadavka na nutnosť častého čistenie s použitím tablety. Pomocou krátkeho čistiaceho programu vyčistíte aj mliečny okruh pričom hadičku stačí prepláchnuť pod teplou vodou. Aby systém fungoval čo najlepšie a káva mala vždy maximálne lahodnú chuť, odporúča sa kávovar čistiť na konci dňa, čo však zaberie len zlomok času.

 

Spojenie funkčnosti a moderného dizajnu z prémiových materiálov

Kávovar bol vyhotovený z vysokokvalitných materiálov aby nielen dobre vyzeral ale aj dlho vydržal. Navyše obsahuje dômyselné prvky ako vysoko nastaviteľná výpustka vhodná aj na skutočne vysoké poháre či dômyselný podnos, ktorý znesie viac vody a vďaka systému anti-overflow zabraňuje pretečeniu. Určite oceníte aj kávové puky prístupné spredu pre jednoduchú manipuláciu pri odstraňovaní použitej kávy. Súčasťou balenia je tiež štartovacia sada odvápňovacieho prášku, 2 čistiacich tabliet a vodného filtru. 

 

Nahriatie už od prvej šálky a ideálny sklon kávovaru

Dva presné Thermobloky rovnomerne nehrejú kávovar aby ste si mohli vychutnávať každé dúško už od prvej šálky v rekordnom čase. Ideálny sklon kávovaru pod 84,5° uhlom zaistí presné dopadanie kávy a uľahčí používanie. Oceníte aj jeho kompaktný dizajn a až 3 litrovú nádobu na vodu. Zachytávač kávy je ľahko dostupný z prednej strany.

 

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Krups dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Krups sa zaviazal držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Cappuccino 1 tlačidlom: Áno
Počet prednast.nápojov: 15

Ďalšie vlastnosti

Značka: Krups
Objem vodného zásobníka: 3000 ml
Maximálny prevádzkový tlak: 15 bar
Spôsob prípravy peny: nádoba na mlieko
Objem nádoby na kávové zrná: 250 g
Objem nádoby na mlieko: 0,6 L
Počet stupňov jemn.mletia: 5

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 28,7 cm
Výška: 47,6 cm
Hĺbka: 38,1 cm
Hmotnosť: 8,15 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

Príkon: 1450 W

Funkcie

Odvápňovací systém: Áno
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat
Počet teplotných nastavení: 3

Ďalšie parametre

Samočistiaca: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Nastaviteľné množstvo vody: Áno
Prednastavené programy: Áno
Mletá káva: Nie
Cappuccino 1 tlačidlom: Áno
Počet prednast.nápojov: 15

Ostatné

Kód produktu: 8010000990

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore