Krups EA890110 Evidence biely

Zobraziť


Objem vodného zásobníka: 2300 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávové zrná: 260 g, Počet teplotných nastavení: 3, Smart (ovládanie mobilom): Nie, Prednastavené programy: Áno, Cappuccino 1 tlačidlom: Áno, Počet prednast.nápojov: 15 Viac info


Cena 459,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Automatické espresso Krups EA890110 Evidence na prvý pohľad zaujme svojím prémiovým vzhľadom a je navrhnutý pre prípravu dokonalej kávy v pohodlí domova. Všetky funkcie kávovaru ovládate z prehľadného a veľkého LED dotykového displeja, na ktorom máte jednotlivé možnosti rozvrhnuté do prehľadných kategórií. Kávovar Krups vie pripraviť až 15 typov nápojov, vrátane obľúbeného espressa, americana a ďalších. Nechýbajú mu ani funkcie mliečnej peny, alebo samotnej horúcej vody na čaj. Po každej príprave nápoja dôjde k automatickému prepláchnutiu celého okruhu čistou vodou. Jedine tak možno zaistiť úplne bezchybnú chuť pre každú šálku. Príkon kávovaru: 1450 W. Tlak kávovaru: 15 bar.

 

Krups EA890110 Evidence

 • 15 receptov
 • Funkcia One-Touch-Cappuccino
 • Príprava 2 šálok kávy súčasne
 • Objem zásobníka na kávové zrná: 260g
 • Odnímateľný zásobník na vodu s objemom 2,3L
 • Systém detekcie prázdneho zásobníka na vodu
 • Nastavenie množstva vody v šálke
 • Výstup kávy s nastaviteľnou výškou
 • Kónický mlynček na kávu
 • Automatický cyklus dvojitého mletia pre veľké kávy (220ml)
 • Funkcia teplej vody a pary
 • Patentovaný kompaktný systém termobloku
 • Filtračný systém
 • Programovateľné automatické vypnutie
 • Individuálne nastavenie
 • Výkon: 1450 W
 • V balení: čistiace tablety
 • Tlak: 15 bar

Vlastnosti automatického kávovaru Krups EA890110 Evidence BLACK & WHITE

Od dokonalého espressa až po lahodné cappuccino

Automatické espresso Krups EA890110 Evidence sa postará o každý detail, od mletia zŕn až po naplnenie šálky, s maximálnou rýchlosťou a ľahkosťou, môžete objaviť zážitok z dokonalej kávy v domácom prostredí, a to všetko so štýlovým a elegantným vzhľadom.

Krups EA890110 Evidence

Pokročilá technológia

Kávovar Krups s technológiou Quattro Force optimalizuje každý krok procesu prípravy espressa od mletia zŕn až po napustenie do šálky: o 20 % rýchlejšie mletie, ultraflat piestovanie pre správne extrahovanie kávy, kompaktný sparovací Thermoblock pre správnu teplotu kávy a funkcia AutoClean pre jednoduchú používanie.

Quattro force EA890110

Celá škála automatický pripravovaných nápojov

Výber z 15 druhov káv ponúka širokú paletu možností ako aromatické espresso, krémové cappuccino One-Touch, lahodné latté, vynikajúce dvojité latté a čaje s voliteľným nastavením teploty, všetky dokonale vylúhované s úžasnou rýchlosťou a ľahkosťou. 15 receptov: Espresso, Double espresso coffee, Double coffee cappuccino, Double cappuccino macchiato, Double macchiato, Green tea, Black tea, Herbal tea, Ristretto, Frothed milk, Doppio Americano

15 druhov káv EA890110

Moderný dizajn s extra dávkou chuti a intuitívny OLED displej

Unikátna technológia sa snúbi s elegantným štýlom, ktorý sa hodí do každej modernej kuchyne. Vylepšite svoj obľúbený nápoj extra porciou espressa, ktorá dodá akémukoľvek nápoju intenzívnejšiu chuť a energiu, alebo použite nastavenie na tmavú kávu pre získanie silnej a výraznej kávy. Prirodzený a intuitívny ovládací panel OLED s dotykovými tlačidlami ponúka jednoduché ovládanie kávovaru jemným stlačením tlačidiel. Zážitok z pitia kávy umocňuje úplne nový dizajn spájajúci veľké objemy (2,3 l nádrž na vodu a 260 g zásobník kávových zŕn) s optimálnymi rozmermi a ergonómiou do jedného komfortného a jednoducho použiteľného prístroja.

OLED displej krups EA890110 Evidence

Dlhodobá výkonnosť

Vďaka automatickému cyklu preplachovania parnej trysky je možné znížiť usadzovanie vodného kameňa a znížiť pravidelnú údržbu na absolútne minimum, a tak zaistiľ dlhodobú výkonnosť. Automatické funkcie: odvápňovanie, preplachovanie, preplachovanie mliečnej trysky, pripomenutie odvápňovania

Krups EA890110 Evidence

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Krups dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Krups sa zaviazal držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 2300 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 260 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet prednast.nápojov 15

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Krups EA890110 Evidence biely

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Denis

27. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Dobrá cena
 • Ľahká obsluha
 • Spoľahlivosť a bezporuchovosť

Dobrý pomer cena - výkon.