Krups EA890810 Evidence čierny


Automatické espresso, Maximálny prevádzkový tlak: 15 Bar, Spôsob prípravy mliečnej peny: hadička na mlieko, Objem vodného zásobníka: 2300 ml, Objem nádoby na kávové zrná: 260 g, Odvápňovací systém, Vstavaný displej, Samočistenie, Počet prednastavených nápojov: 15, Cappuccino 1 tlačidlom, Automatické vypnutie, Výška: 48 cm, Šírka: 28 cm, Hĺbka: 38 cm, Hmotnosť: 8,40 kg, Farba: čierna. Viac info


Cena 589,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,80 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 98,34 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

57×

95.2% Kvalita
Výborná

89.1% Hodnota za peniaze
Výborná

57 + nakupů

Zobraziť 57 recenzií

Popis produktu

Plnoautomatické espresso KRUPS EA890810 Evidence na prvý pohľad zaujme svojím prémiovým vzhľadom a je navrhnutý pre prípravu dokonalej kávy v pohodlí domova. Domáci Kávovar KRUPS vie pripraviť až 15 druhov nápojov, vrátane obľúbeného espressa, americana a ďalších. Z toho zvládne prípravu dvoch mliečnych či kávových nápojov súčasne. Všetky funkcie kávovaru ovládate z prehľadného a veľkého LED dotykového displeja, na ktorom máte jednotlivé možnosti rozvrhnuté do prehľadných kategórií. Nechýbajú ale ani funkcie mliečnej peny, alebo samotnej horúcej vody na čaj. Po každej príprave nápoja dôjde k automatickému prepláchnutiu celého okruhu čistou vodou. Jedine tak možno zaistiť úplne bezchybnú chuť pre každú šálku. Príkon kávovaru: 1450 W. Tlak kávovaru: 15 bar. Výhodou je tiež až 15 rokov opraviteľnosti.

 

 

Krups EA890810 Evidence, plnoautomatický kávovar 

 • 15 receptov:  espresso, double espresso, coffee, double coffee, cappuccino, double cappuccino, macchiato, double macchiato, green tea, black tea, herbal tea, ristretto, frothed milk, doppio, americano
 • Funkcia One-Touch-Cappuccino
 • Príprava 2 šálok kávy súčasne
 • Objem zásobníka na kávové zrná 260g
 • Odnímateľný zásobník na vodu s objemom 2,3L
 • Systém detekcie prázdneho zásobníka na vodu
 • Nastavenie množstva vody v šálke
 • Výstup kávy s nastaviteľnou výškou
 • Osvetlený displej
 • Kónický mlynček na kávu
 • Automatický cyklus dvojitého mletia pre veľké kávy (220ml)
 • Funkcia teplej vody a pary
 • Patentovaný kompaktný systém termobloku
 • Filtračný systém
 • Automatické funkcie: odvápňovanie, preplachovanie, preplachovanie mliečnej trysky, pripomenutie odvápňovania
 • Programovateľné automatické vypnutie
 • Individuálne nastavenie
 • Výkon 1450W
 • Tlak 15 bar
 • V balení: čistiace tablety
 • 15 rokov opraviteľnosti

Vlastnosti automatického kávovaru Krups Evidence EA890810

15 druhov nápojov + dva mliečne či kávové nápoje súčasne

Vybrať si môžete z 15 druhov nastavenia nápojov vrátane cappuccina One-Touch, klasického espressa, latté a celej škály všetkých vašich obľúbených nápojov. Výraznejšiu chuť si môžete nastaviť vďaka funkcii extra porcie, ktorá do akéhokoľvek nápoja pridá espresso, prípadne si môžete nastaviť voľbu tmavej kávy pre ešte silnejšiu chuť. KRUPS Evidence je absolútne výnimočný funkciou automatickej prípravy dvoch mliečnych nápojov súčasne. Znižuje tak dobu prípravy na minimum. Funkcia dvojitej prípravy je dostupná jednoduchým dvojnásobným stlačením tlačidla požadovaného nápoja.

Krups EA890810 Evidence - automatické espresso čierne

 

Elegantný a moderný vzhľad s funkciou samočistenia

Automatický kávovar na espresso Krups Evidence je navrhnutý na prípravu dokonalej kávy v pohodlí domova. Ponúka perfektné výsledky prípravy kávy až do posledného detailu. So systémom Krups Quattro Force môžete pripravovať vynikajúcu kávu, od mletia zŕn až po napustenie do šálky, pomocou 15 rôznych nastavení obsahujúce všetky vaše obľúbené nápoje, a vychutnať si ten rozdiel a elegantný vzhľad, ktorý sa dokonale hodí do každej kuchyne. Tým, že sa postaráme o každý detail, od mletia zŕn až po naplnenie šálky, s maximálnou rýchlosťou a ľahkosťou, môžete objaviť zážitok z dokonalej kávy v domácom prostredí, a to všetko so štýlovým a elegantným vzhľadom. Po každej príprave nápoja dôjde k automatickému prepláchnutiu celého okruhu čistou vodou.

Krups EA890810 Evidence - automatické espresso čierne

Odvápňovanie

Vodný kameň je veľkým nepriateľom prístrojov, ktoré pracujú s ohrevom vody. Niektoré prístroje sa musia veľmi často odvápňovať, avšak na rozdiel od konkurencie sa u KRUPS kávovarov započíta do limitov pre odvápnenie len príprava horúcej vody alebo mliečnej peny, nie však príprava čiernych kávových nápojov. Thermoblock® a nerezové vedenie vody sú odolné proti usadzovaniu vápenatých usadenín. Prístroj sa po každej príprave kávy vypustí a tým vyzrážané molekuly vápnika odvedie do odkvapovej misky. Vodný filter "Claris Aqua" s protismerným prúdením ako u profesionálnych filtračných systémov pripraví pH neutrálnu vodu bez zápachu chlóru a výrazne redukuje množstvo nežiaducich látok.

Intuitívny OLED displej a jednoduchosť používania

Prirodzený a intuitívny ovládací panel OLED s dotykovými tlačidlami ponúka jednoduché ovládanie kávovaru jemným stlačením tlačidiel. Zážitok z pitia kávy umocňuje úplne nový dizajn spájajúci veľké objemy (2,3 l nádrž na vodu a 260 g zásobník kávových zŕn) s optimálnymi rozmermi a ergonómiou do jedného prístroja. Vďaka automatickému cyklu preplachovania parnej trysky je možné znížiť usadzovanie vodného kameňa a znížiť pravidelnú údržbu na absolútne minimum a tak zaistiť bezproblémový chod a dlhú životnosť.

 

Káva profesionálnej úrovne u vás doma

Domáci Automatický kávovar na espresso Krups Evidence, vyrobený s maximálnou starostlivosťou a precíznosťou až do posledného detailu, ponúka neprekonateľný pôžitok z kávy, a to ako počas prípravy, tak aj počas jej vychutnávania. Tento ľahko použiteľný kávovar na espresso je vybavený technológiou Krups Quattro Force pre prípravu vynikajúcej kávy s rozdielom, ktorý si vychutnáte, kvalitou mletia závratnou rýchlosťou ako u baristu, bohatou a krémovou penou a automatickým cyklom preplachovania parnej trysky pre zaistenie dlhodobej výkonnosti. Širokú škálu praktických funkcií dopĺňa elegantný a moderný vzhľad navrhnutý tak, aby sa hodil do každej kuchyne.

 

Krups EA890810 Evidence

 

Pridajte extra porciu espressa

Vylepšite svoj obľúbený nápoj extra porciou espressa, ktorá dodá akémukoľvek nápoju intenzívnejšiu chuť a energiu, alebo použite nastavenie na tmavú kávu pre získanie silnej  a plnej chuti, s dokonalou arómou. Vyskušajte funkciu DARK pre zvýšenie intenzity kávy, alebo pridajte extra porciu espresa s funkciou EXTRA SHOT.

 

Quattro Force

Novo vyvinutá technológia Quattro Force sa zameriava na štyri hlavné faktory, ktoré sú obzvlášť dôležité pre prípravu kávy:

 • Nový extrémne odolný nastaviteľný Activespeed mlynček s kónickým tvrarom dokáže ušetriť až 20% času pri každom mletí. Vďaka vysoko kvalitným materiálom sa vyznačuje veľkou životnosťou a dáva tak záruku švajčiarskej kvality. Preto je využívaný tiež v profesionálnych kávových prístrojoch. Mlynček je možné individuálne nastaviť na tri stupne jemnosti mletia. Ako jediný na trhu prispôsobuje dĺžku mletie tak, aby vždy použil presné množstvo kávy.
 • Sparovacia jednotka kompaktného Thermoblocku® bola vyvinutá tak, aby vaša káva mala vždy tú správnu teplotu. KRUPS využíva elektronicky riadený prietokový ohrev v patentovanom Thermoblocku®, ktorý zaistí sparenia kávy správnou teplotou už od prvej šálky.
 • Funkcia Ultraflat Tamping zabezpečuje najsilnejšie stlačenie kávy. Aby Vaša káva mala čo najviac chuti a arómy, musí byť pred sparením stlačená dostatočnou silou. Kávovary KRUPS sú vybavené unikátnym hydraulicky pěchovacím systémom, ktorý stlačí kávu silou 30 kg / cm2 a zaručí tak najintenzívnejší pôžitok z plnej chuti a arómy kávy.
 • Funkcia AutoClean Vám zaručí, že po každej príprave nápoja dôjde k vyčisteniu vnútorných častí Thermoblocku®. To nielen zvyšuje životnosť kávovaru, ale aj znižuje aktívnu údržbu na minimum. Nikdy nemusíte sparovacej komoru manuálne vynímať, namáčať, nastavovať, odmasťovať alebo premazávať. Len si nastavíte automatický program alebo manuálne zvolíte preplach sparovacej komory. O nič viac sa nestaráte a v pokoji si vychutnávate svoju kávu ako v kaviarni, pretože každý KRUPS sa čistí sám.

Vždy čistý a bezpečný

Značka KRUPS získala certifikáciu nezávislej svetovo uznávanej spoločnosti TÜV Rheinland dokladajúcej vysokú kvalitu a bezpečnosť pre všetky plnoautomatické kávovary radu KRUPS INTUITION Preference, Preference+ a KRUPS EVIDENCE. Osvedčenie uvádza, že testované produkty sú vďaka uzavretej konštrukcii a inovatívnej technológii mikrobiologicky bezpečné.

Opraviteľné za primeranú cenu - 15 rokov

Krups sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 15+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 2300 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 260 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet prednastavených nápojov 15

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

57 recenzií Krups EA890810 Evidence čierny

95.2% Kvalita
Výborná

89.1% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Ján

3. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaZuzana

12. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Veľká spokojnosť


Miroslav

27. 4. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


Mám ju krátko, ale zatiaľ super.


Ľuboš

16. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Dobrá