Krups EA895E10 Evidence One cínová


Automatické espresso, Maximálny prevádzkový tlak: 15 Bar, Spôsob prípravy mliečnej peny: hadička na mlieko, Objem vodného zásobníka: 2300 ml, Objem nádoby na kávové zrná: 260 g, Odvápňovací systém, Vstavaný displej, Samočistenie, Počet prednastavených nápojov: 12, Cappuccino 1 tlačidlom, Automatické vypnutie, Výška: 48,4 cm, Šírka: 28,7 cm, Hĺbka: 38,1 cm, Hmotnosť: 11,608 kg. Viac info


Cena 549,99 €

Zľava 13 % z predchádzajúcej ceny: 629,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 55,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

S automatickým kávovarom Krups Evidence One EA895E10, ktorý pripraví až 12 rôznych horúcich nápojov a už nemusíte chodiť do kaviarne. Kávovar je vybavených technológiou KRUPS Quattro Force, ktorá zaisťuje dokonalú chuť kávy podľa vašich preferencii s čerstvo mletých zŕn. Dokáže pripraviť až 2 mliečne alebo kávové nápoje naraz s možnosťou nastavenia 3 stupňov intenzity. Intuitívne nastavenie zabezpečí veľký ovládací panel s realistickými ikonami a OLED displejom. S praktickým mliečnym systémom čerpáte mlieko priamo z nádoby. V novom prevedení pre ideálnu na jednoduchú údržbu.

Automatický kávovar Krups Evidence One EA895E10

 • Ideálny pomer surovín pre dokonalú chuť kávy
 • Technológie KRUPS Quattro Force
 • Realistické farebné ikony
 • OLED obrazovka
 • 3 Stupne intenzity kávy
 • 2 mliečne/kávové nápoje naraz
 • Na výber až 12 rôznych nápojov
 • Možnosť nastavenia sily kávy
 • Vlastné prispôsobené nastavenie
 • Veľký a jednoduchý ovládací panel
 • Čerstvo mleté kávové zrná
 • Praktický mliečny systém čerpá mlieko priamo z nádoby
 • V balení: čistiace tablety
 • Jednoduchá údržba s novým designom

Váš domáci barista pripraví až 12 nápojov s troma stupňami intenzity

S automatickým kávovarom Krups Evidence One pomocou jedného tlačidla vyčarujete  až 12 rôznych nápojov. Optimálnu chuť kávy zabezpečuje pokročilá technológia KRUPS Quattro Force s vyváženým pomerom surovín ako v kaviarni s možnosťou nastavenia vami zvoleného pomeru. Na chuť si prídu naozaj všetci, okrem možnosti ukladania vlastných preferencií môžete tiež vyberať až z 3 druhov sily.

automatický kávovar Krups EA895E10 Evidence One

Jednoduché ovládanie s praktickým napeňovačom mlieka

Kávovar Krups Evidence One disponuje intuitívnym ovládacím prostredím s OLED obrazovkou a realistickými farbenými ikonami. Po jednom kliknutí sa vami zvolený nápoj automaticky pripraví. Kávovar tiež ponúka praktický systém napeňovania mlieka pri ktorom sa mlieko čerpá pomocou špeciálnej trubičky priamo z originálnej nádoby na mlieko. Nová konštrukcia je optimálna pre ľahkú údržbu. 

Krups EA895E10 Evidence One

Pripraví 2 nápoje súčasne a ľahko sa udržiava

Pripravte 2 čierne kávy a alebo 2 latte macchiata súčasne. Šikovný dizajn vám umožní pripraviť 2 mliečne či kávové nápoje naraz jednoduchým. Mlieko sa čerpá priamo z nádoby na mlieko bez potreby prelievania a zbytočnej údržby. Samočistiaci systém sa postará o maximálnu čistotu a pravidelné prepláchnutie kávovaru. 

2 nápoje súčasne Krups EA895E10 Evidence One

Vždy čistý a bezpečný

Značka KRUPS získala certifikáciu nezávislej svetovo uznávanej spoločnosti TÜV Rheinland dokladajúcej vysokú kvalitu a bezpečnosť pre všetky plnoautomatické kávovary radu KRUPS INTUITION Preference, Preference+ a KRUPS EVIDENCE. Osvedčenie uvádza, že testované produkty sú vďaka uzavretej konštrukcii a inovatívnej technológii mikrobiologicky bezpečné.

Opraviteľné za primeranú cenu - 15 rokov

Krups sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 15+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 2300 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 260 g
Počet teplotných nastavení 3
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet prednastavených nápojov 12
Smart (ovládanie mobilom) Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Krups EA895E10 Evidence One cínová

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami