Laica J9073A4 Norma

Zobraziť


  Vstavaný displej: Nie, Objem: 2.3 L, Objem přefiltrovanej vody: 1.2 l,


  Cena 24,90 €

  0,50 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Zadarmo
  Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  5,0 / 5

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené

  1 jeden nákup

  Zobraziť jednu recenziu

  Popis produktu

  Laica J9073A4 Norma je filtračná kanvica, ktorá vďaka filtru Bi-flux® znižuje tvrdosť vody, redukuje chemické nečistoty, ťažké kovy a chlór. Kanvica má kvalitný a jedinečný dizajn a dokáže prefiltrovať až 1,2 litra vody za 3 minúty. Premyslený QuickFill otvor umožňuje pohodlné napúšťanie vody bez nutnosti otvárania poklopu. Dizajn kanvice je navrhnutý tak, aby sa vošla aj do dvierok chladničky. Na potrebu výmeny filtra vás upozorní mechanický indikátor. V balení sa nachádzajú 3 filtre Bi–flux®.

  Laica J9073A4 Norma

  • Objem prefiltrovanej vody: 1,2 litra
  • Filter Bi-flux® znižuje tvrdosť vody
  • Jedinečný dizajn
  • Ergonomická rúčka
  • Mechanický indikátor potreby výmeny filtra
  • QuickFill otvor napúšťanie vody bez otvárania poklopu
  • Vojde sa do dvierok väčšiny chladničiek
  • 3x filter Bi–flux® v balení

  Padne do ruky aj do vašej chladničky

  Filtračné kanvice Laica sú dizajnované aj vyrobené v Taliansku. Laica Norma patrí do strednej rady kanvíc s vynikajúcim pomerom medzi cenou a kvalitou. Poklop a rúčka sú bielej farby. Samotné telo je transparentné. Laica Norma dokáže prefiltrovať až 1,2 litra vody a ešte pri tom aj dobre vyzerať. Dizajnové prvky, ako ergonomická rúčka a jej moderný tvar môžu byť ozdobou vašej domácnosti. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napúšťanie vody bez otvárania poklopu. Tvar kanvice je dizajnovaný tak, že padne do dvier väčšiny chladničiek. Praktická a elegantná, taká je Laica.

  Certifikovaná kvalita

  Nie je nám jedno, čo pijeme. Účinnosť, efektivita a zdravotná nezávadnosť kanvíc Laica a filtrov Bi-Flux je podložená mnohými atestami významných nezávislých laboratórií z celého sveta, ako aj atestom z tuzemskej štátnej skúšobne s pozitívnym výsledkom. Bi-flux® filtre sú navyše o 30% účinnejšie než iné.

  Šetrite peňaženku aj životné prostredie

  Premýšľali ste niekedy, koľko utratíte za vodu v PET fľašiach? Jediný filter Bi-Flux® vám zaručí prefiltrovanie až 150 litrov vody, čo je presne 100 klasických 1,5 litrových fliaš. Presne toľko fliaš nebudete musieť ťahať z obchodu. Čistá, nazávadná a chutná voda z filtračnej kanvice Laica vás bude stáť 1/6 toho, čo zaplatíte za barelovú vodu a 1/8 pitnej vody z PET fľaše.

  Pite zdravšie a viac

  Prefiltrovanie plnej nádržky trvá len 3 minúty, počas ktorých získate 1,2l vody bez chlóru, ťažkých kovov, vodného kameňa a baktérii. Výsledok je vylepšená chuť, vôňa a vzhľad vody. Filter si môžete vybrať z viac možností, vhodných pre váš organizmus (Mineralbalance, Magnesiumactive, Coffe & Tea, Nitrate, Classic). Čo to znamená pre vás? V porovnaní s vodou z kohútiku pijete zdravšiu vodu, bez zápachu, s vyváženým obsahom, rovnako pokrmy pripravené za pomoci prefiltrovanej vody sú zdravšie a chutnejšie. Na potrebu výmeny filtra vás upozorní mechanický indikátor.

  Poďakujú vám aj spotrebiče

  Vodný kameň je postrachom pre vaše varné kanvice, kávovary, či žehličky. Voda z filtračných kanvíc predĺži ich životnosť a ušetrí na špeciálnych čistiacich prostriedkoch, či opravách, nakoľko filtre Bi-Flux účinne redukujú obsah vápniku.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Vstavaný displej Nie
  Objem 2.3 L
  Objem přefiltrovanej vody 1.2 l

  Hodnotenie

  5,0 / 5

  1 recenzia Laica J9073A4 Norma

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené

  Anna

  8. 1. 2021

  Celkové hodnotenie

  Kvalita Nehodnotené

  Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon