TrueLife AquaFloss Compact


  Objem: 150 ml, Regulácia tlaku vody: Áno,


  Cena 44,99 €

  0,90 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Zadarmo
  Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  Popis produktu

  Ústna sprcha TrueLife AquaFloss Compact je vďaka svojim kompaktným rozmerom ideálna na cesty. Zásobník na vodu je umiestnený priamo v rukoväti, vďaka čomu je prenášanie skutočne jednoduché. Do nádržky môžete okrem obyčajnej vody naliať aj ústnu vodu pre extra porciu sviežosti a hygieny. Sprcha umožňuje vybrať si z 3 režimov čistenia: normal, soft a pulse. Automatický časovač sa postará o to, aby čistenie trvalo ideálne 2 minúty. AquaFloss Compact vysiela vodný lúč s priemerom 0,6 mm a hlavica trysky je otočná okolo dokola, takže ľahko vyčistí všetky zákutia vašich úst. Výdrž batérie je približne 30 dní.

  TrueLife AquaFloss Compact 

  • Zlepšuje prekrvenie ďasien
  • Jemne masíruje a stimuluje ďasná
  • Ničí škodlivé baktérie v medzizubných priestoroch aj v línii ďasien
  • Ponúka dodatočnú ochranu pri poruchách a zápaloch ďasien
  • Bojuje so zápalmi, kazmi a celkovo zlepšuje zdravie ďasien a úst
  • Napomáhá odstraňovať nepríjemný zápach a zlepšuje ústnu hygienu
  • Dokonalý pomocník pri čistení strojčeka, koruniek a implantátu

  Všetky funkcie, zlomok veľkosti

  Dbajte na správnu zubnú hygienu aj na cestách. AquaFloss Compact je ústna sprcha, ktorú môžete mať vďaka malým rozmerom neustále so sebou. V tandeme s kefkou zničí maximum škodlivých baktérií. Sprcha mieša kvapôčky vody so vzduchom a prúd pod tlakom preženie medzizubnými priestory. Výsledkom sú zdravé zuby aj ďasná, takže sa môžete naplno smiať.

  Infekcia, zápach a zápaly nemajú šancu

  Používanie AquaFloss Compact je oveľa jednoduchšie a rýchlejšie ako čistenie pomocou medzizubných kefiek. Prúd kvapiek vody a vzduchu navyše lepšie prenikne aj do najmenších priestorov. Ústna sprcha zlepšuje prekrvenie ďasien. Zároveň účinne odstraňuje baktérie. Tým predchádza ochoreniam, ako je paradentóza, a zlepšuje váš dych.

  Zbaľte ju všade so sebou

  AquaFloss Compact sa vďaka praktickým rozmerom vojde do každej tašky aj kabelky. Oproti ostatným ústnym sprchám nie je pripojená k stanici s nádržkou na vodu. Zásobník je umiestnený priamo v rukoväti - prenášanie je tak naozaj jednoduché. Zvlášť ľudia s ochorením ďasien alebo strojčekom ocenia dodatočnú ochranu kdekoľvek.

  Prispôsobíte ju svojim potrebám

  AquaFloss Compact má niekoľko režimov, takže si ju plne prispôsobíte - napríklad nastavením úrovne tlaku. Do nádržky môžete okrem obyčajnej vody naliať aj ústnu vodu pre extra porciu sviežosti a hygieny. Ústne sprchy znižujú v kombinácii s kefkou riziko vzniku kazu. Tým pádom vás ušetrí nepríjemných návštev stomatológa i nečakaných nákladov.

  Ústa vám poďakujú

  Používanie ústnej sprchy nie je len zdravé, ale aj príjemné. Prúd mikrokvapiek ďasná príjemne masíruje, stimuluje a zlepšuje krvný obeh. Vďaka tomu AquaFloss Compact úspešne bojuje s ustupujúcimi ďasnami a ďalšími nepríjemnosťami. Výsledkom sú čistejšie, sviežejšie a zdravšie ústa už za štrnásť dní každodenného užívania.

  Hlavné benefity:

  • Nádržka 150 ml

  Nádržka s objemom 150 ml stačí na vyčistenie celého chrupu. Zároveň je dostatočne kompaktná, aby sa vám ústna sprcha všade vošla.

  • Ľubovoľná úroveň tlaku

  Zvoľte presne takú silu prúdu, ktorá vám bude príjemná. K dispozícii sú 3 režimy čistenia.

  • Bezdrôtové nabíjanie

  Žiadne zapájanie káblov. Sprchu umiestnite do nabíjacieho stojana a indukcie sa postará o zvyšok.

  • Automatický časovač

  Automatický časovač vám zmeria ideálny čas čistenia a po 2 minútach sprchu sám vypne.

  • 3 režimy

  Režim normal použijete pre každodennú starostlivosť o svoje ústa. Režim soft využijú ľudia so zvýšenou citlivosťou zubov a ďasien. O príjemnú masáž ďasien sa postará režim pulse, ktorý má jedinečnú technológiu pre prekrvenie ďasien, čím napomáha jej regenerácii.

  • Ultratenký vodný lúč

  AquaFloss Compact vysiela vodný lúč s priemerom 0,6 mm. Ten sa dostane i do zle prístupných miest.

  • Otočná hlavica 360°

  Hlavica trysky je otočná o o 360°, takže ľahko vyčistí všetky zákutia vašich úst.

  • Cestovné rozmery

  AquaFloss Compact môžete mať vďaka zabudovanej nádržke a malým rozmerom neustále so sebou aj na cestách.

  • Ľahké plnenie

  Stačí otvoriť záklopku, naliať obyčajnú alebo ústnu vodu, zaklapnúť a sprcha je pripravená na použitie. Nemusíte sa báť ani kvapiek vody, pretože indukčná nabíjacia základňa je opatrená úrovňou IPX7 vodeodolnosti.

  • Možnosť dokúpiť náhradné hlavice

  Ústna sprcha AquaFloss Compact má v balení 2 náhradné hlavice, pričom si môžete ďalšie dokúpiť. Zariadenie je tak ideálnym produktom pre celú rodinu.

  • TrueLife - Istota kvality

  S výrobkami TrueLife máte istotu, že kupujete produkt s garantovanou kvalitou pre bezpečné a kvalitné užívanie aj v oblasti dentálnej hygieny.

  Obsah balenia

  • 1 × TrueLife AquaFloss Compact
  • 1 × Nabíjacia stanica
  • 2 × Náhradné hlavice

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Objem 150 ml
  Regulácia tlaku vody Áno

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií TrueLife AquaFloss Compact

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené