TrueLife NannyCam V24

Cena:
79,00 €

Späť na NAY Extra kartu 1,58 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Digitálna video pestúnka TrueLife NannyCam V24 je skvelým prostriedkom ako mať dieťa pod kontrolou aj keď nie ste úplne v jeho blízkosti, Dosah pestúnky je 300 metrov vo voľnom priestranstve, v byte alebo dome môžete počítať so stabilným signálom do vzdialenosti 100 m. K dispozícii má pestúnka prehľadný 2,4 palcový LCD displej. Veľkým plusom pestúnky NannyCam H32 je obojsmerná komunikácia, ktorá vám umožní prihovárať sa dieťaťu. Nechýbajú praktické funkcie ako automatické nočné videnie, meranie teploty v miestnosti či 8 uspávaniek pre príjemnejšie zaspávanie dieťatka. Možnosť nabíjania prostredníctvom USB (powerbank).

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
Popis produktu

TrueLife NannyCam V24

 • Dosah až 300 metrov vo voľnom priestranstve
 • Obojsmerné audio
 • 8 melódií na uspanie vrátane regulácie hlasitosti
 • Teplotný snímač
 • 2,4 palcový LCD displej
 • Možnosť nastavenia až 5 budíkov či upozornení
 • Čistý a jasný obraz vo dne aj v noci
 • Infračervené LED diódy
 • Výdrž batérie až 20 hodín.
 • Režim VOX

Stále pod kontrolou

TrueLife NannyCam V24 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 2,4 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, automatickým nočným módom. Prenos zvuku i obrazu je vysoko kvalitný vo dne aj v noci. Môžete byť v pokoji a mať istotu, že je s vašimi blízkymi všetko v poriadku, pretože použitá digitálna technológia s frekvenciou 2.4Ghz zaručuje bezpečný a stabilný signál.

Prenos až do vzdialenosti 300 metrov

Opatrovateľku aj kameru zapojíte do zásuvky, zapnete a hneď vidíte živý prenos. Prenos funguje spoľahlivo až do vzdialenosti 300 metrov vo voľnom priestranstve. V byte alebo dome môžete počítať so stabilným signálom do vzdialenosti 100 m.

Automatické nočné videnie

Po zotmení sa automaticky aktivujú infračervené LED diódy a vy si vo vysokom rozlíšení môžete užiť chvíľky, kedy vaše dieťa spí. Vďaka veľkému LCD displeju budete mať prehľad o tom, čo vaše dieťa práve robí.

24 hodinová prevádzka

Celý jeden deň sa môžete pohybovať s rodičovskou základňou s prehľadným 2,4 palcovým displejom bez obáv mimo zdroja napätia. Pri zapnutom režime VOX má dostatočne veľkú batériu na to, aby základňa vydržala až 24 hodín v prevádzke.

Monitoring teploty v miestnosti

Vďaka snímaču teploty na kamere uvidíte na svojom LCD displeji vždy aktuálnu teplotu v detskej izbičke. Dieťa ešte nemá tak dobrú reguláciu telesnej teploty ako vy, preto ho aj mierna zmena teploty môže znepokojiť.

Obojsmerné audio aj uspávanky

Pri zaspávaní niekedy vaše dieťa len potrebuje počuť váš upokojujúci hlas - na to postačí jediné stlačenie odkiaľkoľvek z domácnosti. Zároveň budete počuť aj najmenše zasmiatie, mrmlanie či štikútanie vašej ratolesti. Môžete si vybrať aj jednu z 8 upokojujúcich melódií, ktoré vám pomôžu bábätko upokojiť.

Bez obmedzenia i mimo dosahu zásuvky

Vďaka USB dobíjaniu môžete namiesto elektrickej zásuvky použiť aj powerbanku, vďaka čomu si môžete túto video opatrovateľku vziať aj na cesty alebo plne využívať aj vo vonkajších priestoroch bez dosahu elektrickej energie, napr. pre sledovanie kočíka na záhrade alebo na balkóne.

Režim VOX

Aktivovaním režimu VOX na základni šetríte spotrebu batérie. Ak je režim VOX aktivovaný, dôjde pri živom náhľade po krátkej chvíli ticha k vypnutiu displeja a k obmedzeniu prenosu zvuku za účelom úspory batérie. Nastavenie je ideálne pre nočné stráženie dieťaťa.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálny dosah: 300 m
Varovanie umiest. mimo dosah: Áno
Kontrolky úrovne zvuku: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Truelife
iSmart: Nie
Maximálny dosah: 300 m
Varovanie umiest. mimo dosah: Áno
Nočný režim: Áno
Kontrolky úrovne zvuku: Áno
LED kontrolka napájania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: mix farieb
Šírka: 5,9 cm
Hmotnosť: 83 g
Výška: 11,2 cm
Hĺbka: 1,7 cm

Batérie

Indikácia stavu nabitia: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: V24

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore