Lamax NoiseComfort ANC čierne

Cena:
79,99 €

Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Špičkové bezdrôtové slúchadlá na uši Lamax NoiseComfort ANC v čiernom farebnom prevedení vám poskytnú vysoko výkonný zvuk a kvalitnú reprodukciu vašich obľúbených playlistov so skvelou úrovňou basov. Špecifikom je funkcia ANC (pre aktívne potlačenie hluku), inteligentný procesor (vytvára opačný tón, ktorý nechcený hluk zruší) a moderné kodeky AAC a SBC. Tento model disponuje bezdrôtovou technológiou Bluetooth v5.0 a integrovanou batériou, ktorá na jedno nabitie dokáže hrať až 26 hodín so zapnutou funkciou ANC (pri jej vypnutí až luxusných 50 hodín). O výnimočný komfort sa postará kvalitné polstrovanie a o skvelú odolnosť zase kovová konštrukcia v hlavovom moste, kovový kĺb a tvrdé puzdro na pohodlný prenos slúchadiel.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Jedinečné bezdrôtové slúchadlá na uši Sony WH-CH710N v elegantnom čiernom farebnom prevedení disponujú funkciami NFC a Bluetooth (pre jednoduché spojenie potrebné k prenosu multimediálnych súborov), no špecifikom je technológia s umelou inteligenciou AINC, ktorá potlačí okolitý hluk, aby ste si naplno vychutnali tóny obľúbených skladieb. Ponúkajú čistý a jasný zvuk, ktorý bude do vašich uší prúdiť z 30 mm budičov a o pohodlie pri dlhodobom počúvaní sa postará štíhly a otočný dizajn a mäkké mušle. Pýšia sa integrovanou batériou, ktorá pri plnom nabití poskytne až výnimočných 35 hodín prehrávania. Integrované duálne mikrofóny zabezpečia nenáročné telefonovanie bez pomoci rúk a jednoduchým stlačením tlačidla sa zase budete môcť spojiť aj s hlasovým asistentom vo vašom smartfóne.

Základné parametre

  • Značka: Sony
  • NFC: Áno
  • Rozhranie: Bluetooth

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Vypnite svet, zapnite hudbu

Či už letíte cez všetky kontinenty, idete autobusom alebo potrebujete z uší vymazať kolegov v kancelárii, nasaďte si slúchadlá Lamax NoiseComfort ANC a jednoducho vypnite. Slúchadlá s aktívnym potlačením hluku v sekunde utlmia okolitý svet. S výdržou až 50 hodín vám budú robiť partnera aj na dlhom výlete a vďaka odolnej konštrukcii a tvrdému puzdru sa o nich nemusíte báť ani keď budú odložené v taške. Vychutnajte si nadupané basy v každom songu bez ohľadu na to, kde počúvate. 

Nechajte vyznieť hudbu

Slúchadlá premenia stlačením tlačidla rušnú ulicu na oázu pokoja. Cez mikrofóny neustále počúvajú okolité zvuky a inteligentný procesor ihneď vytvára ich opačný tón, ktorý nechcený hluk vyruší, takže sa k vašim ušiam už nedostanú. To oceníte hneď dvakrát – nielenže si song maximálne vychutnáte, ale tiež ušetríte svoj sluch, pretože nebudete musieť dávať hlasitosť na maximum. Aj so zapnutým ANC bude vaša hudba znieť skvele – prvotriedny zvuk posilňujú moderné kodeky AAC a SBC. 

Štýlové slúchadlá pripravené na cesty

Nasaďte slúchadlá a vyrazte za dobrodružstvom. Náhlavné slúchadlá vyzerajú skvele, niečo vydržia a sú super pohodlné. Za vysokú odolnosť môže kovová konštrukcia v hlavovom moste a kovový kĺb. Vzhľad a komfort dodáva kvalitné polstrovanie a brúsený hliník na oboch slúchadlách. 

Špičková výdrž

So zapnutým rušením hluku zvládnu slúchadlá hrať celých 26 hodín. V tichom prostredí, kde ANC nepotrebujete, budú dodávať hudbu luxusných 50 hodín. Keď slúchadlá potrebujú nabiť, všetko vyriešite univerzálnym USB-C káblom. Úplnú voľnosť vám pri počúvaní dá Bluetooth 5.0, vďaka ktorému sa slúchadlá spoľahlivo pripoja na vzdialenosť až 15 metrov. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Lamax
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lamax
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 260 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 15 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Zvuk

Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Ostatné

Kód produktu: LMXNCANC

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore