Lamax PartyBoomBox500 čierny

Zobraziť


Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Áno, RMS výkon: 500 W, Vstup pre externý mikrofón: Áno Viac info


Cena 149,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Výkonný párty reproduktor Lamax PartyBoomBox500 v čiernom prevedení sa postará o výnimočnú párty či ste u vás doma, na lúke alebo na záhrade pri bazéne. Jasný a kvalitný zvuk bude plynúť do priestoru so špičkovým výkonom 500 W a celkový zážitok z hudby umocní dynamické LED osvetlenie. Špecifikom je stupeň ochrany IP54 (ochrana pred vlhkou trávou, spŕškou vody), Bluetooth 5.0, funkcia True Wireless Stereo či teleskopická rukoväť a kolieska určené na pohodlný transport. Zariadenie disponuje vstupom na pripojenie mikrofónu (súčasť balenia) či gitary, USB portom, slotom na SD kartu, AUX vstupom, integrovaným FM rádiom a vstavanou batériou, ktorá sa postará až o 24 hodín prísunu hudby (v závislosti od používania).

Párty bez obmedzení

Či už chcete ostatným predviesť svoje DJské umenie, hru na gitare, pripojiť mikrofón, pobaviť sa pri karaoke alebo len počúvať songy, tento reproduktor je na to ako stvorený. Špičkový výkon až 500 W rozvibruje aj veľký priestor a priamo na reproduktore môžete meniť intenzitu basov a výšok. Nechajte beaty dunieť.

Rozbehnite to bezdrôtovo

S Lamax PartyBoomBox500 dokážete prehrávať bezdrôtovo a vo vynikajúcej kvalite vďaka Bluetooth 5.0. Alebo vezmite kábel a pripojte napríklad mixpult cez AUX. Hrať môžete aj priamo z flashky cez USB a ani SD karta nie je problém. S funkciou TWS môžete dať dokopy dva PartyBoomBoxy do sterea a znásobiť tak výkon celej zostavy.

Zoberte ho všade so sebou

Výsuvná rukoväť a kolieska zjednodušia prenášanie a s vodotesnosťou IP54 vydrží reproduktor vlhkú trávu aj spŕšku vody. Vďaka batérii môžete počúvať až 24 hodín bez zásuvky. Zapnite dynamické LED osvetlenie a užite si audiovizuálnu show. Keď dôjdu playlisty, prepnite na FM a kvôli zmene hlasitosti zo stoličky nevstávajte – v balení nájdete aj diaľkové ovládanie. 

Kľúčové vlastnosti

 • Vysoký výkon – S maximálnym výkonom 500 W budete tento reproduktor určite počuť. Hodí sa aj pre ozvučenie veľkých priestorov.

 • Bluetooth 5.0 – Bluetooth 5.0 prenesie songy v najlepšej kvalite a bez výpadkov na vzdialenosť až 10 metrov.

 • Vodotesnosť IP54 – Vďaka certifikácii IP54 sa nemusíte obávať ani vlhkého podkladu alebo ľahkej spŕšky vody.

 • True Wireless Stereo – Prepojte bezdrôtovo druhý PartyBoomBox a zdvojnásobte výkon celej zostavy. Funkcia zaistí, že v prehrávaní nebude oneskorený a podá 100% výkon.

 • Široká konektivita – Prineste svoju hudbu na flash disku alebo pripojte klasický AUX kábel. Naladiť môžete aj FM rádio, takže vám inšpirácia nikdy nedôjde. Nie je problém ani pripojiť mixpult, gitaru a ďalšie elektrické nástroje.

 • Mikrofón v balení – Pripojte mikrofón a rozbehnite vlastné karaoke. Priamo na reproduktore sa dá ovládať hlasitosť vstupu a pridávať efekty. 

 • Jednoduché prenášanie – Reproduktor má kolieska a výsuvnú rukoväť, takže presunúť ho z miesta na miesto dá minimum práce.

 • Dynamické osvetlenie – Zapnite zabudované farebné LED svetlá a doplňte svoju hudbu o svetelné efekty.

 • Diaľkové ovládanie – Aby ste mohli reproduktor ovládať, nemusíte nikam chodiť. V balení nájdete diaľkové ovládanie, ktoré vám zaručí, že máte všetky funkcie neustále pod kontrolou. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
RMS výkon 500 W
Vstup pre externý mikrofón Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Lamax PartyBoomBox500 čierny

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Peter

9. 5. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • Za tie peniaze fajn kupa
 • Dlhá vydrž batérie
 • Super svetelne efekty
 • Slabučký basy čakal som trocha viac