LAMAX Smart Kid Belt - detský pás do auta

Popis produktu

Detský bezpečnostný pás do auta LAMAX Smart Kid Belt je alternatívou k autosedačke pre deti od 4 až do 12 rokov, respektíve 15 - 36 kg. Tento bezpečnostný pás je schválený pre bezpečnostnú skupinu II a III podľa európskej normy ECE R44/04. Inštalácia v smere jazdy v akomkoľvek aute. Hmotnosť 120 g.

 

LAMAX Smart Kid Belt

Bezpečnostný pás do automobilov ušitý presne na mieru deťom. Pás slúži ako alternatíva k detskej sedačke, ktorý môžete použiť v akomkoľvek aute. Vďaka svojej kompaktnosti sa tak môžu na zadných sedadlách pohodlne voziť dokonca až 3 deti. Bezpečnostný pás sa prispôsobí výške dieťaťa, tým pádom môže rovnako sedieť ako dospelý. Pomocou jednoduchého nastavenia vydrží Smart Kid Belt s dieťaťom od jeho 4 až do 12 roku veku dieťaťa. Kvalitu a bezpečnosť potvrdzujú aj nezávislé autority v EU, kde prebehli crashtesty v dvoch crash test inštitúciách v EU. Výsledok dopadol skvele, pri testoch simulovali náraz, pri ktorom vzniklo preťaženie až 55 G.

Jednoduchá inštalácia

  1. Upevnite spodnú sponu - Zacvaknite spodnú sponu Smart Kid Belt k automobilovému pásu. Čím nižšie tým lepšie, ideálne pripnutie na mieste, kde pás vystupuje zo sedadla. Potom posaďte dieťa na zadné sedadlo a nechajte ho nech sa oprie. Zapnite klasický bezpečnostný pás.
  2. Upravte dĺžku detského pásu - Ako náhle máte sponu zacvaknutú, nastavte dĺžku pásu Smart Kid Belt pomocou posuvného jazdca. Horná fixačná spona by mala byť 5 cm (3 prsty) nad ramenom dieťaťa.
  3. Upevnite hornú sponu - V momente, keď už máte nastavenú správnu dĺžku detského pásu, stačí na bezpečnostný pás auta zacvaknúť hornú upevňovacú sponu.

Vlastnosti

  • Vek dieťaťa: 4 - 12 rokov
  • Hmotnosť: 15 - 36 kg (skupina II a III)
  • Bezpečnostné certifikáty: Európsky ECE 44/04 a Americký FMVSS213
  • Rozmery: 8,7 x 2,3 x 23 - 36,5 cm
  • Hmotnosť: 120 g
  • Farba: čierna/červená

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LAMAX Smart Kid Belt - detský pás do auta

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami