Lamax T6 GPS WiFi


Uhlopriečka ("): 1.5 ", Wi-Fi: Áno, GPS: Áno, Dotyková obrazovka: Nie, Zabudovaný mikrofón: Áno, Max.rozlíš.videa: 1920x1080, Rozlíšenie: 12 mpx, Uhol záberu hl.kamery: 140, Fotorežim: Áno, Parkovací režim: Nie,


Cena 79,00 €

Zľava 21 % z pôvodnej ceny: 99,99 € Zobraziť nápoveď

1,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Autokamera Lamax T6 v čiernej farbe vám umožní zaznamenať dianie na cestách počas vašej jazdy. Na 1,5" displeji si prezriete nasnímané videá. Objektív so 140° uhlom záberu zachytí všetko podstatné. Natočené zábery sú vo výbornom Full HD rozlíšení pri 30 fps a ukladajú na pamäťovú kartu microSD s kapacitou do 128 GB. Záznamy budú kvalitné aj pri zhoršených svetelných podmienkach, a to vďaka WDR a funkcii nočné videnie. Vybavená skvelými funkciami ako je G-senzor, GPS, detekcia pohybu či zamykanie záberov. Kameru prepojíte cez sieť Wi-Fi s telefónom a počítačom. Jednoduchá a rýchla inštalácia pomocou držiaka, ktorý je v balení.

Záznam aj  za zhoršených svetelných podmienok

Zhoršené svetelné podmienky pre vašu autokameru nie sú žiadnym problémom. Lamax T6 je vybavená výbornou optikou a nočným režimom, čo vám zaručí viditeľný záznam aj v šere a za tmy. Funkcia WDR navyše zvládne robiť video v širokom dynamickom spektre, čo rieši problémy s častým striedaním svetla a tieňa. Dopravné značky a ďalšie dôležité objekty zostanú čitateľné nielen pri vjazde do tunela, ale aj pri míňaní protiidúcich áut v noci.

Full HD záznamy

Autokamera nahráva videá vo vysokom Full HD rozlíšení až 1080 pixelov pri 30 snímkach za sekundu. Ku kvalitným záberom dopomáha aj objektív s uhlom záberu až 140°.  Zachytený obraz je ostrý a detailný, vďaka čomu bez problémov rozoznáte všetky detaily, ako je ŠPZ, dopravné značenie, ľudské postavy alebo tvár vinníka. Videá je možné použiť ako dôkaz pri nehode a viete si ich prezrieť priamo na 1,5" displeji. Videá si môžete pozrieť aj v telefóne alebo na displeji vášho počítača, stačí len prepojiť kameru a vaše zariadenie prostredníctvom Wi-Fi. Na úpravu zaznámov priamo v telefóne môžete využiť dostupnú aplikáciu HQBKiNG.


G-senzor

Samozrejmosťou je aj G-senzor, ktorý v prípade nárazu alebo zmeny pohybu uzamkne nahrávan video, čím zabráni jeho znehodnoteniu či prepísaniu. Podporuje aj nahrávanie v slučke, čo znamená, že v prípade nedostatku miesta na pamäťovej karte sa staršie neuzakmnutné videá nahradia novými. Ďalšou skvelou funkciou je detekcia pohybu, čo oceníte najmä pri parkovaní.

Rýchla inštalácia

Kamera Lamax T6 vám vo výhľade nebude prekážať. Jej kompaktné prevedenie a čierna farba zapadne do interiéru každého auta. Inštalácia kamery je veľmi jednoduchá. Je dodávaná s magnetickým držiakom, ktorý sa prichytí o sklo. Výhodou držiaku je, že ho nemusíte každý deň montovať znova. V držiaku je zabudované GPS a vy sa tak dozviete akou rýchlosťou ste šli.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 1.5 "
Wi-Fi Áno
GPS Áno
Dotyková obrazovka Nie
Zabudovaný mikrofón Áno
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlíšenie 12 mpx
Uhol záberu hl.kamery 140
Fotorežim Áno
Parkovací režim Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lamax T6 GPS WiFi

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené