Lamax T6

Cena:
89,90 €

Pôvodná cena 99,99 €
Späť na NAY Extra kartu 1,80 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Autokamera Lamax T6 v čiernej farbe vám umožní zaznamenať dianie na cestách počas vašej jazdy. Na 1,5" displeji si prezriete nasnímané videá. Objektív so 140° uhlom záberu zachytí všetko podstatné. Natočené zábery sú vo výbornom Full HD rozlíšení pri 30 fps a ukladajú na pamäťovú kartu microSD s kapacitou do 128 GB. Záznamy budú kvalitné aj pri zhoršených svetelných podmienkach, a to vďaka WDR a funkcii nočné videnie. Vybavená skvelými funkciami ako je G-senzor, GPS, detekcia pohybu či zamykanie záberov. Kameru prepojíte cez sieť Wi-Fi s telefónom a počítačom. Jednoduchá a rýchla inštalácia pomocou držiaka, ktorý je v balení.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 10 %
Popis produktu

Záznam aj  za zhoršených svetelných podmienok

Zhoršené svetelné podmienky pre vašu autokameru nie sú žiadnym problémom. Lamax T6 je vybavená výbornou optikou a nočným režimom, čo vám zaručí viditeľný záznam aj v šere a za tmy. Funkcia WDR navyše zvládne robiť video v širokom dynamickom spektre, čo rieši problémy s častým striedaním svetla a tieňa. Dopravné značky a ďalšie dôležité objekty zostanú čitateľné nielen pri vjazde do tunela, ale aj pri míňaní protiidúcich áut v noci.

Full HD záznamy

Autokamera nahráva videá vo vysokom Full HD rozlíšení až 1080 pixelov pri 30 snímkach za sekundu. Ku kvalitným záberom dopomáha aj objektív s uhlom záberu až 140°.  Zachytený obraz je ostrý a detailný, vďaka čomu bez problémov rozoznáte všetky detaily, ako je ŠPZ, dopravné značenie, ľudské postavy alebo tvár vinníka. Videá je možné použiť ako dôkaz pri nehode a viete si ich prezrieť priamo na 1,5" displeji. Videá si môžete pozrieť aj v telefóne alebo na displeji vášho počítača, stačí len prepojiť kameru a vaše zariadenie prostredníctvom Wi-Fi. Na úpravu zaznámov priamo v telefóne môžete využiť dostupnú aplikáciu HQBKiNG.


G-senzor

Samozrejmosťou je aj G-senzor, ktorý v prípade nárazu alebo zmeny pohybu uzamkne nahrávan video, čím zabráni jeho znehodnoteniu či prepísaniu. Podporuje aj nahrávanie v slučke, čo znamená, že v prípade nedostatku miesta na pamäťovej karte sa staršie neuzakmnutné videá nahradia novými. Ďalšou skvelou funkciou je detekcia pohybu, čo oceníte najmä pri parkovaní.

Rýchla inštalácia

Kamera Lamax T6 vám vo výhľade nebude prekážať. Jej kompaktné prevedenie a čierna farba zapadne do interiéru každého auta. Inštalácia kamery je veľmi jednoduchá. Je dodávaná s magnetickým držiakom, ktorý sa prichytí o sklo. Výhodou držiaku je, že ho nemusíte každý deň montovať znova. V držiaku je zabudované GPS a vy sa tak dozviete akou rýchlosťou ste šli.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 1,5 "
iWi-Fi: Áno
iGPS: Áno
Dotyková obrazovka: Nie
Zabudovaný mikrofón: Áno
iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Rozlíšenie: 12 mpx
Uhol záberu hl.kamery: 140
Fotorežim: Áno
Parkovací režim: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lamax
Uhol záberu hl.kamery: 140
Počet kamier: 1

Display/Grafika

iUhlopriečka: 1,5 "
Dotyková obrazovka: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 52 mm
Výška: 46 mm
Dĺžka: 40 mm
Hmotnosť: 51 g

Multimedia

Podporované video formáty: MP4
Podporované obraz.formáty: jpeg

Funkcie

iGPS: Áno
G-shock senzor: Áno
Parkovací režim: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: PC kábel, utierka, manuál

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: micro SD

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Dátové úložisko

iUkladacie médium: micro SD

Video

iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Sním.frekvencia pri videu: 30 sn/s

Obrazový senzor

Rozlíšenie: 12 mpx

Objektív

Max. svetelnosť objektívu: 2

Fotoaparát

Max.rozlíšenie fotografií: 12000000 px
Fotorežim: Áno

Batérie

Zabudovaná batéria: Áno

Ostatné

Kód produktu: LMXT6

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore