Lamax Taps1 čierne

Cena:
29,99 €

Pôvodná cena 34,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

Vyberte si iný variant

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Lamax Taps1 v čiernom farebnom prevedení vás na prvý pohľad upútajú svojím elegantným a minimalistickým dizajnom, skvelým zvukom a poskytnú vám skutočnú slobodu bezdrôtového pripojenia. Technológia Bluetooth 5.0 zaobstará stabilný a rýchly bezdrôtový prenos a integrovaná batéria poskytne 6 hodín prehrávania, pričom pri opakovanom dobíjaní v puzdre (s LED ukazovateľom) zvládnu slúchadlá celkovo prehrávať hudbu až 18 hodín. Prostredníctvom zabudovaného mikrofónu a ovládacích prvkov môžete jednoducho vybavovať hands-free hovory, ovládať hlasitosť, poradie skladieb či komunikovať so Siri a Google Assistent. Sú taktiež dodávané s vymeniteľnými špuntmi rôznych veľkostí, takže skvele padnú do každého ucha.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 14 %
Popis produktu

Zbavte sa drôtov

Tieto slúchadlá sú bránou ku kompletne bezdrôtovej slobode a skvelému čistému zvuku. Na jedno nabitie zvládnu hrať až 6 hodín a s kompaktným puzdrom im dodáte energiu aj na ceste. Spoľahnite sa na kvalitu, Bluetooth 5.0 a kvalitný zvuk – či už práve športujete, pracujete alebo cestujete. 

3x6 hodín počúvania

Tieto slúchadlá vedia hrať na jedno nabitie až 6 hodín. S prenosným puzdrom ich potom navyše 2x nabijete úplne kdekoľvek. Zásuvku nepotrebujete, s presným LED ukazovateľom budete vždy vedieť, koľko energie v slúchadlách aj v puzdre ostáva. 

Hudba na dosah

Obľúbené skladby vám budú prúdiť do uší cez certifikované Bluetooth 5.0. To znamená, že si ich užijete vo skvelej kvalite, bez výpadkov a kľudne na vzdialenosť 10 metrov. Konektivita je tiež skvele vyladená – akonáhle ich vyberiete z nabíjacieho puzdra, hneď začnú hľadať váš telefón. Než ich nasadíte, máte spárované a počúvate. Žiadne nastavovanie, ale instantný hudobný stream. 

Zapadnú vám do života

Lamax Taps1 sa prispôsobia každému štýlu. Vďaka vstavanému mikrofónu vybavíte hovory v kľude a s voľnými rukami. Stačí sa len zľahka dotknúť multifunkčného tlačidla a hneď môžete ovládať hudbu, volanie alebo vyzvať na pokec Siri a Google Assistenta. Tri veľkosti gumových štupľov v balení vám zaručia, že slúchadlá skvele padnú do vášho ucha.  

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Lamax
iNFC: Nie
Rozhranie: micro USB
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lamax
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: IP 54

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 36 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: micro USB
Dosah: 10 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: micro USB

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Zvuk

Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Áno

Batérie

Výdrž batérie: 6 hod.
Výdrž batérie s puzdrom: 18 hod.

Ostatné

Kód produktu: LMXTAPS1B

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore