Leqismart by Huawei HiLink D12 čierna


E-kolobežka, Maximálna nosnosť: 100 kg, Určenie: univerzálny, Kapacita batérie: 10,40 Ah, Maximálny dojazd: 40 km, Výkon motora: 350 W, Max. rýchlosť: 25 km/hod.. Viac info

Farba


Cena 499,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Elektrická kolobežka Leqismart D12 má konštrukciu vyrobenú z extrémne odolnej hliníkovej zliatiny. Tá je upravená prostredníctvom špičkových technológií prebratých z automobilového priemyslu. Hneď na prvý pohľad vás zaujme svojimi unikátnymi krivkami. Jej dizajn je minimalistický a jednoduchý, avšak prepracovaný do najmenších detailov. Nebudete ju vnímať ako obyčajný praktický dopravný prostriedok, ale ako svojho štýlového spoločníka na každý deň.

Nekompromisná odolnosť

Telo kolobežky je odolné voči vode a prachu podľa normy IP65. Batéria je uložená v špeciálnom kryte z hliníkových zliatin, ktorý ju dokonale chráni pred rázmi a vodou podľa normy IPX7. Každý komponent bol prepracovaný tak, aby mal čo najdlhšiu životnosť. Napríklad, skladací mechanizmus zvládne minimálne 10 000 zložení.

E-kolobežka na každý deň

Vďaka svojej kompaktnej konštrukcii je kolobežka Leqismart D12 vhodná na každodenné použitie. Keď začne pršať alebo sa vám vybije batéria, viete ju v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť a prepraviť v kufri auta či prostriedkoch mestskej hromadnej dopravy. Vďaka nízkej hmotnosti len 15,5 kg ju bez problémov vynesiete aj po schodoch. Počas horúcich letných dní zas oceníte nízku tepelnú vodivosť hliníkových komponentov. Nehrozí tak, že sa popálite.

Dojazd až 40 kilometrov

Batéria integrovaná v konštrukcii kolobežky má kapacitu 10,4 Ah a poskytuje dojazd až 40 km. Pri jazdách dolu kopcom oceníte rekuperačnú funkciu, vďaka ktorej viete do baterky spätne naakumulovať až 10,2 % energie, ktorú ste minuli pri jazde do kopca.

Žiadny problém v stúpaní

Spoľahlivý elektromotor je zakomponovaný v zadnom kolese a kolobežku dokáže rozbehnúť až na 25 km/h. Vybrať si viete jeden z 3 jazdných režimov, pričom každý z nich dovoľuje inú maximálnu rýchlosť. Štandardný výkon motora je na úrovni 350 W, krátkodobo však môže narásť až na 630 W. Nerobia mu tak problém ani strmšie stúpania, zvládne až 15 %.

Skvelý komfort jazdy

Na rozdiel od mnohých konkurentov Leqismart D12 nevyužíva pevné kolesá. Spolieha sa na nafukovacie bezdušové 9-palcové pneumatiky zabezpečujúce dokonalý komfort jazdy aj na rozbitých cestách. Zároveň disponujú špeciálne navrhnutým dezénom, ktorý sa stará o vynikajúcu adhéziu aj na šmykľavých povrchoch. Konštrukcia pneumatiky je vystužená viacerými ochrannými vrstvami znižujúcimi riziko defektu na minimum. Ak náhodou dostanete defekt, vďaka technológii run-flat sa guma nedeformuje a na kolobežke viete dôjsť do cieľa.

Praktické technológie

Kolobežka je vybavená gyroskopom, ktorý inteligentne reguluje rýchlosť v stúpaniach či klesaniach a zvyšuje tak komfort jazdy. Navyše, pokiaľ sa kolobežka nakloní o 45°, prípadne koleso stratí kontakt s vozovkou, riadiaca jednotka automaticky preruší akceleráciu.

Bezpečne do cieľa

O efektívne brzdenie sa stará účinná mechanická kotúčová brzda. Tá je navyše doplnená o elektronickú brzdu s technológiou E-ABS znižujúcou riziko šmyku. Súčasťou riadidiel je prehľadný displej zobrazujúci základné údaje o jazde. E-kolobežka ponúka taktiež možnosť spárovania s aplikáciou v smartfóne. Cez ňu viete kontrolovať aktuálny stav, vrátane predpokladaného dojazdu.

Pokročilá svetelná technika

O dokonalú bezpečnosť počas nočných jázd sa stará LED svetelný pásik so 72 LED diódami, 2,5 W predný svetlomet a výkonné svetlo v zadnej časti. Kolobežka je vybavená svetelným senzorom, ktorý automaticky aktivuje svetlá v prípade, že sa vonku zotmie. Benefitom sú taktiež inteligentné smerovky. Tie sa zapnú samé, pokiaľ uhol natočenia riadidiel prekročí 15 – 20 stupňov.

Obsah balenia

  • E-kolobežka Leqismart D12
  • Manuál
  • Servisná karta
  • Nabíjací adaptér
  • 3 mm kľúč

Používaj vyznačené cyklistické trasy

Ak je to možné, použi trasu a cestu vyznačenú pre bicykle, ak nie, jazdi na okraji vozovky. Rešpektuj všetky dopravné predpisy. Nepoužívaj na jazdu chodník, iba ak by ti to umožňovali dopravné predpisy. Rovnako ako pri bicyklovaní, aj tu je najlepšie vždy nosiť prilbu pri jazde.

Vždy dodržuj dopravné predpisy

Nezabudni, že pre teba platia dopravné predpisy rovnako ako pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Preto sleduj všetky dopravné značenia, vodorovné dopravné značky a semafory. Ber ohľad na chodcov a ostatných účastníkov cestnej premávky na križovatkách.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 15.5 Kg
Kapacita batérie 10.4 Ah
Výkon motora 350 W

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Leqismart by Huawei HiLink D12 čierna

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Rastislav

21. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá