LG 28TN515V-WZ

  • Doprava zadarmo

Uhlopriečka: 27.5 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: HD, Elektronický informačný list


Cena 209,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kompaktný LED TV monitor LG 28TN515V-WZ v bielom prevedení s 27,5“ (70 cm) uhlopriečkou v sebe ukrýva televízor a počítačový monitor a pýši sa jasným a realistickým obrazom s vynikajúcou presnosťou farieb v HD rozlíšení (1366 x 768). Pre fanúšikov hier je k dispozícii herný mód, ktorý stabilizuje obraz a pomôže odhaliť objekty aj v tmavých oblastiach scény, a Cinema mód zase vylepšuje farebnosť tmavých scén počas prehrávania filmov či seriálov. Zariadenie disponuje dvojicou 5 W výkonných stereofónnych reproduktorov, ktoré budú produkovať realistický stereofónny zvuk, a vo výbave nájdete aj DVB-T/T2 a DVB-C tuner. Monitor je vybavený širokými pozorovacími uhlami, funkciou Flicker Safe (bude chrániť váš zrak pred blikaním) a umožňuje montáž na stenu, aby ste ušetrili čo najviac miesta.

Užite si TV a monitor v jednom balení

Monitor LG TV má dvojaký účel, ktorý kombinuje TV a monitor počítača. Ponúka tak nový spôsob prepojenia technológie a životného štýlu.

HD displej

Rozlíšenie HD prináša ohromujúci kvalitu obrazu zásluhou vynikajúcej presnosti farebného podania, kontrastu obrazu a ostrosti.

Široké pozorovacie uhly

Monitor LG TV podporuje široké uhly zobrazenia vo zvislom aj vodorovnom smere a fantastickú presnosť farieb. Je jedno či sedíte, alebo stojíte - na špičkovej kvalite obrazu sa to nijako neprejaví.

Režim Kino

Ak chcete sledovať film vo svojom vlastnom prostredí, plná viditeľnosť režimu Cinema (Kino) vám umožní zachytiť všetky dôležité okamihy, a to dokonca aj v tmavých scénach. 

Herný režim

Vďaka rôznym herným režimom, ako je Stabilizátor tmavého prostredia, ktorý pomáha detegovať nepriateľov aj v tých najtmavších oblastiach, a režim DAS (Dynamic Action Sync Mode) zabraňujúci zmeškaniu vstupu pri rýchlych hrách, si môžete užiť profesionálne herné prostredie. 

Ochrana pred blikaním Flicker Safe

Ochrana pred blikaním znižuje blikanie na takmer nulovú hodnotu, a tak pomáha chrániť váš zrak pred vyčerpávajúcim blikaním. Pracujte a bavte sa tak dlho, ako len chcete.

Stereofónne reproduktory 2 × 5 W

Vychutnajte si filmy alebo hry s realistickým stereofónnym zvukom. Vďaka vstavaným stereofónnym reproduktorom nie sú potrebné ďalšie reproduktory vedľa monitora.

Možnosť upevnenia na stenu

Skúste pripevniť svoj TV monitor podľa možností vášho interiéru a ušetrite miesto. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 27.5 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia HD

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG 28TN515V-WZ

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené