LG 32LQ6300 (2022)

12× Zobraziť


Televízor, Smart: Áno, LED obrazovka, Uhlopriečka: 80 cm, Full HD, 1920x1080, OS TV: WebOS, 50 Hz, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, 2 × HDMI port, HDMI 1.4, 1 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Áno, PVR: Áno, Duálny tuner: Nie, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info


Cena 239,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 23,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

12×

92.7% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

12 + nakupů

Zobraziť 12 recenzií

Popis produktu

Smart LED televízor LG 32LQ6300 ponúka uhlopriečku 32“ (80 cm), rozlíšenie Full HD či procesor α5 piatej generácie s podporou AI.

Nová úroveň rozlíšenia HD

Televízory LG s rozlíšením Full HD zobrazujú sýtejšie farby, vďaka čomu váš obľúbený obsah vyzerá živšie a prirodzenejšie.

Zlepšite svoj zážitok zo sledovania

Procesor α5 piatej generácie s podporou AI posúva televízory LG s rozlíšením Full HD na vyššiu úroveň a prináša vám pohlcujúci zážitok.

Ešte inteligentnejší, než si myslíte

Od ovládania hlasom po prispôsobený obsah, ThinQ AI spraví z televízorov LG s rozlíšením Full HD ešte inteligentnejší zážitok. (Dostupnosť služby sa môže líšiť v závislosti od regiónu alebo krajiny. Pre služby OTT sa vyžaduje samostatné predplatné.)

Ešte inteligentnejší, než si myslíte

Jednoduché ovládanie, na ktoré stačí váš hlas. Inteligentné ovládanie hlasom pomocou služieb Asistent Google, Amazon Alexa, Apple AirPlay a i. zjednoduší a zrýchli ovládanie vášho televízora LG UHD viac ako kedykoľvek predtým. (Služba Asistent Google nie je dostupná v niektorých jazykoch a krajinách; Podporované ponuky a aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od krajiny; Zobrazené ponuky sa po vydaní môžu líšiť; Podpora služieb AirPlay 2 a HomeKit sa môže líšiť v závislosti od oblasti.)

Môj profil

Vychutnajte si pohodlie, prihláste sa do svojho konta a sledujte obsah odporučený priamo vám. (Zobrazenie obsahu môže byť obmedzené v závislosti od oblasti a sieťového pripojenia; Vytvoriť možno neobmedzený počet profilov, na domovskej obrazovke sa však zobrazí najviac 10 profilov.)

Športové upozornenie

S funkciou Športové upozornenie sa už nemusíte báť, že premeškáte svoje obľúbené zápasy. Pred všetkými dôležitými zápasmi vám príde upozornenie. (Podporované druhy športov a ligové súťaže sa môžu líšiť v závislosti od krajiny; Dostupnosť služby sa môže líšiť v závislosti od regiónu alebo krajiny.)

Výnimočné sledovanie

  • HDR10 Pro - Funkcia HDR 10 Pro upraví úroveň svetelnosti, čo zlepší zobrazovanie farieb a ostrosť každého záberu. Podľahnite realistickému zobrazeniu obsahu.

  • Režim Filmmaker - Vychutnajte si svoje obľúbené filmy tak, ako boli natočené, a užite si autentické prvky z pohľadu režiséra.

  • Prístup k vašim obľúbeným titulom - Pripojte sa k mediálnym službám OTT, ktoré máte predplatené, a držte krok so svojimi programami.

(Vyžaduje sa predplatné služby Netflix; Dostupnosť obsahu a aplikácií sa môže líšiť v závislosti od krajiny alebo oblasti; Vyžaduje sa samostatné predplatné služby Disney+; V prípade služby Apple TV+ sa vyžaduje predplatné; Vyžaduje sa predplatné služby HBO Max; Je potrebné členstvo Amazon Prime a/alebo uhradenie poplatku za službu Prime Video. Podporované služby sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.)

Optimálne hranie

  • Hry v cloude - Získajte rozšírený prístup k svojim obľúbeným hrám vďaka kompatibilite s funkciou Hry v cloude prostredníctvom služieb Google Stadia a GEFORCE Now.

  • Herný panel a optimalizácia - Všetky nastavenia, ktoré potrebujete na optimálne hranie, nájdete na jednom mieste. Herný panel vám umožní rýchlo zmeniť nastavenia pre aktuálnu hru.

  • HGiG - Spoločnosť LG vám v spolupráci s najzvučnejšími menami v hernom priemysle umožňuje vychutnať si najnovšie hry v rozlíšení HDR a ponoriť sa do nich.

(Podporované partnerstvá sa môžu líšiť v závislosti od krajiny; Herný panel a optimalizácia hier pri hrách v cloude budú k dispozícii od druhého polroka 2022; Dostupnosť aktualizácií softvéru sa môže líšiť v závislosti od konkrétneho modelu a príslušnej krajiny; Položky v ponuke Optimalizácia hier sa môžu líšiť v závislosti od radu.)

Zelenšie je lepšie

Inovované balenie televízorov LG Full HD obsahuje jednofarebnú tlač a krabica sa dá recyklovať.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 32 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia Full HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

12 recenzií LG 32LQ6300 (2022)

92.7% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Vladimir

18. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Kvalita za rozumnú cenu

Angelika

9. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Krásny obraz
  • Dobra kvalita za nízku cenu

Maximalnaspokojnost


Blažena

2. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaLubomír

23. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná