LG 50NANO78Q (2022)

Televízor, Smart, NanoCell obrazovka, Uhlopriečka: 126 cm, 4K Ultra HD, Direct LED, 3840x2160, OS TV: WebOS, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info

Uhlopriečka

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Smart televízor LG 50NANO78Q s uhlopriečkou 50" (126 cm), 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160), NanoCell LCD obrazovkou, výkonným procesorom α5 piatej generácie s podporou AI a vlastnou nanotechnológiou prinesie do vašej domácnosti živý a realistický obraz s čistými a presnými farbami.

Samotná podstata čistej farby

Zažite farbu nanovo s čistými farbami a skutočným rozlíšením 4K televízorov LG NanoCell.

Technológia NanoCell

Technológia LG NanoCell využíva nanočastice na odfiltrovanie nečistých farieb z vlnových dĺžok RGB.

Vylepšené čisté farby vďaka spôsobu spracovania

Procesor α5 piatej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K zanalyzuje pôvodný obsah a optimalizuje ho na získanie vyššej kvality.

Ovládanie jasu s podporou umelej inteligencie

Automaticky prispôsobí jas vašej obrazovky, aby sa vyrovnala úrovni interiérového osvetlenia a zaručí optimálne sledovanie pri akýchkoľvek nastaveniach.

AI Sound Pro

Vychutnajte si pohlcujúci zvuk s AI Sound Pro. Algoritmus AI s rozsiahlymi schopnosťami učiť sa konvertuje dva kanály zvuku na virtuálny priestorový 5.1.2-kanálový zvuk, vďaka ktorému si môžete vychutnať akýkoľvek obsah s bohatým a vylepšeným zvukom. AI Sound Pro tiež prispôsobí nastavenia zvuku podľa typu obsahu, ktorý si užívate, aby ste vždy zažili výnimočný audiovizuálny zážitok.

ThinQ AI

Televízor LG NanoCell ponúka praktické rozhranie ovládané hlasom, ktoré vám je prispôsobené presne na mieru.

 • Inteligentný asistent a pripojenie - Televízor LG NanoCell prináša praktickosť na novú úroveň a podporuje služby Apple AirPlay a Homekit. Môžete prakticky monitorovať pripojené spotrebiče a kontrolovať informácie takmer okamžite iba vlastným hlasom. (Podporované ponuky a aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.; Zobrazené ponuky sa po vydaní môžu líšiť.; Podpora služieb AirPlay 2 a HomeKit sa môže líšiť v závislosti od oblasti.)

 • Môj profil - Nastavte prispôsobený profil každému členovi rodiny, aby ste si mohli rýchlo vyhľadať obsah, ktorý chcete, a aby ste si mohli ľahko vybrať často používané aplikácie. (Zobrazenie obsahu môže byť obmedzené v závislosti od oblasti a sieťového pripojenia.; Vytvoriť možno neobmedzený počet profilov, na domovskej obrazovke sa však zobrazí najviac 10 profilov.)

 • Športové upozornenia - Nezmeškajte novinky vašich obľúbených tímov ani najdôležitejšie zápasy. (Podporované druhy športov a ligové súťaže sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.; Dostupnosť služby sa môže líšiť v závislosti od regiónu alebo krajiny.)

Kino NanoCell

Vychutnajte si svoje obľúbené filmy v ohromujúcich čistých farbách na ultraveľkej obrazovke televízora LG NanoCell.

 • Režim Filmmaker Mode - Vychutnajte si filmy tak, ako si to predstavoval režisér bez úprav textúr alebo ďalších vizuálnych nastavení filmu. (Podporované služby sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.)

 • HDR 10 Pro - Použitím dynamického mapovania odtieňov snímok sa všetky typy obsahu zobrazujú vo väčšom kontraste pre ohromujúci a pohlcujúci zážitok zo sledovania.

Hry na televízore NanoCell

Transformujte svoje zážitky s rýchlymi, plynulými hrami a prežite skutočné ponorenie do hrania.

Zachovajte jednoduchosť hrania

Vďaka podpore služby Google Stadia budete mať okamžitý prístup k tisícom hrám bez potreby dodatočného hardvéru. Jednoducho si vyberte z vašich obľúbených žánrov. (Podporované partnerstvá sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.; Herný panel a optimalizácia hier pri hrách v cloude budú k dispozícii od druhého polroka 2022.)

 • Optimalizácia hier a herný panel - Zefektívnite svoj herný zážitok. Získajte rýchlejší prístup k rôznym nastaveniam a intuitívnejšie ovládanie. (Dostupnosť aktualizácií softvéru sa môže líšiť v závislosti od konkrétneho modelu a príslušnej krajiny.; Položky v ponuke Optimalizácia hier sa môžu líšiť v závislosti od radu)

 • Revolučné parametre - Vychutnajte si vysokorýchlostné HDR hranie na televízore NanoCell s hernými parametrami vrátane ALLM, eARC a HGiG. Vďaka vylepšenému audio systému sa ponoríte do hry ešte hlbšie. (HGiG je dobrovoľné združenie spoločností z herného priemyslu a výroby televíznych obrazoviek, ktoré sa stretávajú s cieľom definovať usmernenia a sprístupniť ich verejnosti s cieľom pomôcť zlepšovať herné zážitky používateľov pri hraní v režime HDR.)

Nekonečný obsah

S priamym prístupom na hlavné streamovacie služby nájdete niečo pre každého. (Vyžaduje sa predplatné služby Netflix.; V prípade služby Apple TV+ sa vyžaduje predplatné.; Podporované služby sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 50 "
Typ obrazovky NanoCell
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

4 recenzie LG 50NANO78Q (2022)

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Juraj

14. 6. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaJozef

8. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Som spokojný so zakúpením Smart televízora LG.<br /> Doporučujem aj iným, zatiaľ nerozhodnutým zákazníkom.


Jozef

24. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Super ovládač a krasny obraz

Michal

22. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • skvelý obraz
 • dobrý pomer cena/výkon
 • možnosť kalibrácie cez mobil
 • dodané šrouby nepasujú k držiaku na stenu

Dobrý pomer cena/výkon, len dodané šrouby nepasujú k držiaku na stenu, museli sme zohnať iné. vie ale všetko, čo som si od televízie požadoval