LG 55QNED75R (2023)


Televízor, Smart, QNED obrazovka, Uhlopriečka: 139 cm, 4K Ultra HD, Edge LED, 3840x2160, OS TV: WebOS, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info


Cena 569,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,38 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

97.1% Kvalita
Výborná

91.4% Hodnota za peniaze
Výborná

7 + nakupů

Zobraziť 7 recenzií

Popis produktu

Smart QNED televízor LG 55QNED753RA s uhlopriečkou 55“ (139 cm), 4K Ultra HD rozlíšením (3840×2160) a pokročilým procesorom α5 šiestej generácie prinesie do vašej domácnosti úchvatný obraz so sýtymi a žiarivými farbami.

Sýte farby budú ešte sýtejšie

Zažite farby ako z iného sveta, ktoré má na svedomí technológia QNED Color v spolupráci s technológiami Quantum Dot a NanoCell. (Televízor QNED85 s technológiou QNED Color Pro.; Televízory QNED80/75 s technológiou QNED Color.)

Funkcie Precision Dimming Pro a Ultra Contrast

Televízor využíva technológiu lokálneho stmievania, a tak isto algoritmy hlbokého učenia na vytváranie ostrejších a prirodzenejších obrázkov pri minimalizácii halo efektu. Algoritmy ep-learning sa postarajú o zlepšenie kontrastného pomeru a zvýšenie jasu pre ostré a prirodzené snímky. (Technológiu Precision Dimming podporujú modely QNED85/80 (86").; Technológiu Dimming Pro podporujú modely QNED80/75.)

Procesor α5 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K

Vyspelý procesor α5 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K posúva televízory LG s rozlíšením UHD na vyššiu úroveň, vďaka čomu vám prinesie pohlcujúci zážitok. (Televízory QNED85/80 sú vybavené procesorom α7 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K.; Televízory QNED75 sú vybavené procesorom α5 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K.)

 • AI Brigtness Control – Technológia automaticky prispôsobuje jas obrazovky tak, aby zodpovedal úrovni okolitého osvetlenia, čím sa zaistí optimálne zobrazenie v akomkoľvek prostredí. (Funkcia QNED85/80 AI Picture Pro.; Funkcia QNED85/80 AI Super Upscaling.; Funkcia QNED75 AI Brightness Control.; Kvalita obrazu vylepšeného obsahu sa bude líšiť v závislosti od rozlíšenia zdroja.)

 • AI Sound Pro - Vďaka hlbokému učeniu na základe zvukových údajových bodov procesor rozpoznáva hlasy, zvukové efekty a zvukové frekvencie. Dokáže optimalizovať zvuk podľa typu sledovaného obsahu, takže zvuk je priestorový a viac vás obklopí. (Televízory QNED85/80/75 s funkciou konverzie na 5.1.2-kanálový virtuálny priestorový zvuk.)

Soundbar LG

 • Dokonalá kombinácia pre maximálnu zábavu – LG soundbary sú navrhnuté tak, aby bezchybne spolupracovali s televízormi LG. Stačí ich spárovať a môžete si začať vychutnávať skvelý zvukový zážitok. (Spoločný režim zvuku s televízorom sa môže líšiť v závislosti od modelu televízora.; Verzia procesora TV s podporou umelej inteligencie sa líši v závislosti od modelu televízora.; Ovládanie režimov Soundbaru sa môže líšiť v závislosti od modelu.; Používanie diaľkového ovládača pre televízor LG je obmedzené len na niektoré funkcie.; Soundbar LG sa predáva samostatne.)

 • WOW Interface a diverzifikované nastavenia – Ak je soundbar pripojený k televízoru LG, automaticky sa prepne do režimu Zvukový panel. Okrem toho si môžete vybrať spomedzi 3 ďalších režimov pre maximálny zvukový zážitok. (Táto funkcia je k dispozícii len pre modely televízorov z roku 2023. Podpora sa líši v závislosti od modelu.; Podpora funkcií sa líši v závislosti od modelu soundbaru.)

ThinQ AI a webOS

 • Inteligentné funkcie pre každého – Zvýšte svoj komfort pri sledovaní televízora prostredníctvom personalizovaných upozornení, odporúčaní a ďalších funkcií. Inteligentné funkcie ako napríklad domovská obrazovka zabezpečujú kvalitný a intuitívny zážitok zo sledovania. (Dostupnosť služby sa môže líšiť v závislosti od regiónu alebo krajiny.; Pre služby OTT sa vyžaduje samostatné predplatné.)

 • Môj profil - Vďaka profilu s možnosťou prispôsobenia pre každého člena rodiny budete sledovať len to, čo máte radi. Využite prispôsobené odporúčania obsahu a rýchly prístup k najčastejšie používaným aplikáciám.

 • Rýchla karta – Jednoduchý a rýchly prístup k aplikáciám a obsahu. Rýchle karty budete môcť upravovať pre rôzne používateľské profily, aby ste mali svoj obľúbený obsah vždy poruke. 

 • Obraz na mieru – Funkcia AI Picture Wizard analyzuje 85 miliónov potenciálnych nastavení s cieľom nájsť najlepšie možné nastavenia obrazu a takisto analyzuje farebné preferencie divákov s cieľom prispôsobiť nastavenia displeja. (Televízory QNED85/80 sú vybavené funkciou AI Picture Wizard.)

 • AI Concierge – Získajte odporúčania šité na mieru priamo vám. Služba AI Concierge zvládne odporúčať súvisiace alebo trendové kľúčové slová na základe vašej histórie vyhľadávania hlasom, aby ste mohli sledovať viac toho, čo máte radi. (Dostupnosť služby môže závisieť od regiónu a príslušného modelu.; Kľúčové slová možno poskytnúť len v krajinách, ktoré podporujú spracovávanie prirodzeného jazyka (NLP) pre príslušný jazyk.)

 • Amazon Alexa, AirPlay a HomeKit – Vychutnajte si bezproblémové pripojenie a ovládanie vášho LG televízora s podporou služieb ako Amazon Alexa Built-in, Apple AirPlay a HomeKit a Matter. (Podporované služby a funkcie sa môžu líšiť v závislosti od pripojených zariadení. Počiatočné pripojenie pre ThinQ and Matter by malo byť cez mobilnú aplikáciu ThinQ.; Podporované ponuky a aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.; Dostupnosť hlasových príkazov sa môže líšiť v závislosti od produktu a krajiny.)

Funkcia Multi View

 • Side By Side - Vďaka funkcii Side by Side si vychutnáte širokú škálu obsahu na dvoch obrazovkách naraz a získate prístup k viac interaktívnym službám s LG Smart Cam. 

 • Picture In Picture - Pomocou funkcie Obraz v obraze môžete sledovať seba a svoj obsah. Jednoducho sa pripojte cez Smart Cam a jednoducho kontrolujte svoju formu počas domáceho tréningu.

 • Dual Monitor - Objavte ďalšie spôsoby práce s režimom dvojitého vstupu. Pohodlne odkazujte a pristupujte k materiálom z dvoch vstupov HDMI súčasne, aby ste dosiahli dokonalé pracovné nastavenie.

 • Inteligentná kamer LG - Vďaka jednoduchej inštalácii a tenkému dizajnu je umiestnenie inteligentnej kamery LG na veľkú obrazovku absolútnou hračkou. (Inteligentná kamera LG sa predáva samostatne.) (Dostupnosť aplikácie/kombinácie vstupov sa môže líšiť v závislosti od služby.; Nastavenia obrazu/zvuku na oboch obrazovkách sú rovnaké.; LG Fitness podporuje v aplikácii režim Obraz v obraze s USB kamerou.)

Zážitok ako v kine

 • Špičkové domáce kino – Vychutnajte si nezabudnuteľný filmový zážitok z pohodlia domova s televízormi LG QNED.

 • Profesionálna kvalita obrazu - Technológia HDR10 Pro využíva dynamické mapovanie odtieňov na automatické zvyšovanie kontrastu a jasu príslušného obsahu snímku po snímke.

 • Režim Filmmaker Mode – S týmto režimom môžete sledovať filmy presne tak, ako si to predstavoval režisér. Režim zachováva pôvodné farby, nastavenia a frekvencie snímok. 

Nekonečný obsah na vyžiadanie

Užite si svoj obľúbený obsah z najväčších streamovacích platforiem priamo na televízore LG QNED. (Vyžaduje sa predplatné služby Netflix.; Služba Apple TV+ a/alebo vybraný obsah nemusia byť k dispozícii vo všetkých regiónoch.; V prípade služby Apple TV+ sa vyžaduje predplatné.; Podporované služby sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.)

Pokročilé hranie hier

 • Odomknite svoje majstrovstvo - Rozšírte svoju hernú konfiguráciu o televízor vyššej úrovne, vďaka ktorému zažijete špičkové hranie novej generácie.

 • Optimalizácia hier a herný panel - Optimalizácia hier umožňuje spravovať všetky herné nastavenia v jednej prehľadnej ponuke, zatiaľ čo herný panel poskytuje rýchly prístup k aktuálnym nastaveniam. (Dostupnosť aktualizácií softvéru sa môže líšiť v závislosti od konkrétneho modelu a príslušnej krajiny.; Položky v ponuke Optimalizácia hier sa môžu líšiť v závislosti od radu.; Herný panel sa aktivuje len vtedy, keď sú súčasne aktivované funkcie Optimalizácia hier aj Herný panel.)

 • HGiG – LG vám v spolupráci s najzvučnejšími menami v hernom priemysle prináša najnovšie hry v rozlíšení HDR, ktoré sú dokonale realistické a úplne vás pohltia. (Podpora technológie HGiG sa môže líšiť v závislosti od krajiny.)

 • Hry v cloude - Televízory LG QNED so službou GeForce NOW vám prinesú množstvo nových hier. (Podporované partnerstvá sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.)

Balenie, ktoré pomáha chrániť planétu

Inovované balenie televízorov LG QNED využíva jednofarebnú tlač a krabica sa dá recyklovať.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 55 "
Typ obrazovky QNED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

7 recenzií LG 55QNED75R (2023)

97.1% Kvalita
Výborná

91.4% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Jana

13. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • vyhovujúce parametre pre mňa

Barbara

8. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


dobrá kvalita za rozumnú cenu


Roland

4. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Krásny obraz, jednoduché nastavenie
 • Nič

Jozef

27. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


zatiaľ všetko funguje, ako má...