LG 65UR80003 (2023)


Televízor, Smart, LED obrazovka, Uhlopriečka: 164 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: WebOS, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Apple Home Kit, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info


Cena 599,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

6 + nakupů

Zobraziť 6 recenzií

Popis produktu

Smart LED televízor LG 65UR80003LJ s uhlopriečkou 65“ (164 cm), 4K Ultra HD rozlíšením (3840×2160) a procesorom α5 šiestej generácie s podporou AI prinesie do vašej domácnosti úchvatný obraz so sýtymi a žiarivými farbami.

Objavte aj tie najmenšie detaily

Televízor LG s rozlíšením UHD a technológiou HDR10 Pro prináša optimalizované úrovne jasu a s nimi živé farby a pozoruhodné detaily. (HDR10 Pro nepredstavuje formát, ale vlastné dynamické mapovanie odtieňov spoločnosti LG použité na každú snímku obsahu HDR10.)

Procesor α5 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K

Procesor α5 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K posúva televízory LG s rozlíšením UHD na vyššiu úroveň a prináša vám pohlcujúci zážitok. (86-palcový model UR80 je vybavený procesorom α7 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K.)

Výnimočný obraz

 • Objavte rozlíšenie 4K po novom - Sledujte obsah, ktorý nemá rozlíšenie 4K, na veľkej obrazovke UHD v rozlíšení 4K, a vychutnajte si čistotu a precíznosť každej snímky. (Kvalita obrazu sa po konverzii líši v závislosti od zdrojového rozlíšenia.)

 • AI Sound Pro - Algoritmy hlbokého učenia funkcie AI Sound Pro zdokonaľujú zvuk tak, že konvertujú 2 kanály zvuku na 5.1.2-kanálový virtuálny priestorový zvuk, takže sa môžete tešiť na maximálny zvukový zážitok pri sledovaní obľúbeného obsahu. Nastavenia zvuku sa upravujú automaticky podľa toho, čo práve sledujete. (86-palcový model UR80 je vybavený procesorom α7 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K.; Modely UR78 a UR73 ponúkajú konverziu na 5.1-kanálový virtuálny priestorový zvuk.)

 • Ovládanie jasu s podporou umelej inteligencie - Ovládanie jasu s podporou umelej inteligencie zabezpečí dokonalú úroveň jasu pre akékoľvek prostredie a prispôsobuje ho okolitému interiérovému osvetleniu.

Televízor s rozlíšením UHD

Sledujte svoj obľúbený obsah úplne zblízka na mimoriadne veľkej obrazovke tohto televízora s rozlíšením 4K UHD. 

Soundbary LG

 • Ideálna voľba pre dokonalý zvuk – Spojte sledovanie svojho obľúbeného obsahu s krištáľovo čistým zvukom v pôvodnej kvalite.

 • WOW Interface a diverzifikované nastavenia – Ak je soundbar pripojený k televízoru LG, automaticky sa prepne do režimu Soundbar. Okrem toho si budete môcť vybrať spomedzi 3 ďalších režimov pre maximálny zvukový zážitok. (Táto funkcia je k dispozícii len pre modely televízorov z roku 2023. Podpora sa líši v závislosti od modelu.; Podpora funkcií sa líši v závislosti od modelu Soundbaru.)

WebOS 23 New Home

 • Prispôsobenie podľa vašich predstáv – Či už ide o obľúbený obsah alebo preferovaný spôsob sledovania, webOS 23 New Home predstavuje centrum, ktoré sa vám prispôsobí. (Dostupnosť služby sa môže líšiť v závislosti od regiónu alebo krajiny.; Pre služby OTT sa vyžaduje samostatné predplatné.)

 • Môj profil – Získajte prispôsobené odporúčania filmov, prehľad zápasov a svoje vlastné oznámenia, a to všetko na jednom mieste. (Zobrazenie obsahu môže byť obmedzené v závislosti od regiónu a sieťového pripojenia.; Vytvoriť možno neobmedzený počet profilov, na domovskej obrazovke sa však zobrazí maximálne 10 profilov.)

 • Rýchla karta - Vytvorte si vyhradené karty svojich obľúbených aplikácií a služieb. Usporiadajte ich podľa svojich predstáv a rýchlo prejdite na svoj obsah.

 • AI Concierge - Získajte odporúčania nového obsahu na sledovanie na základe histórie hlasového vyhľadávania. (Dostupnosť služby môže závisieť od regiónu a príslušného modelu.; Kľúčové slová možno poskytnúť len v krajinách, ktoré podporujú spracovávanie prirodzeného jazyka (NLP) pre príslušný jazyk.)

 • Inteligentná kamera LG - Vďaka jednoduchej inštalácii a tenkému dizajnu je umiestnenie inteligentnej kamery LG na veľkú obrazovku absolútnou hračkou. (Inteligentná kamera LG sa predáva samostatne.)

 • Inteligentný asistent a pripojenie - Televízor LG s rozlíšením UHD posúva praktickosť na vyššiu úroveň, pretože podporuje integrovanú službu Amazon Alexa a služby Apple AirPlay, HomeKit a Matter. (Podporované služby a funkcie Matter sa môžu líšiť v závislosti od pripojených zariadení. Počiatočné pripojenie služieb ThinQ a Matter by sa malo uskutočniť prostredníctvom mobilnej aplikácie ThinQ.; Podporované ponuky a aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.; Dostupnosť ovládania hlasom sa môže líšiť v závislosti od konkrétneho produktu a krajiny.; Podpora služieb AirPlay 2 a HomeKit sa môže líšiť v závislosti od regiónu.; Podpora služby Amazon Alexa sa môže líšiť v závislosti od jazyka a regiónu.)

Zážitok ako v kine u vás doma

 • Pohlcujúci zážitok ako v kine - Sledujte obsah v rozlíšení 4K a vychutnajte si zážitok zo sledovania ako v kine.

 • Režim Filmmaker Mode - Vychutnajte si filmy tak, ako si to predstavoval režisér bez úprav textúr alebo ďalších vizuálnych nastavení filmu. (Podpora režimu sa môže líšiť v závislosti od krajiny.)

Nekonečný obsah

Užite si svoj obľúbený obsah z najväčších streamovacích platforiem priamo na tomto televízore s rozlíšením UHD. (Vyžaduje sa predplatné služby Netflix.; Dostupnosť obsahu a aplikácií sa môže líšiť v závislosti od krajiny alebo regiónu.; Služba Apple TV+ a/alebo vybraný obsah nemusia byť k dispozícii vo všetkých regiónoch.; V prípade služby Apple TV+ sa vyžaduje predplatné.; Podporované služby sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.; Počet kanálov a dostupný obsah sa môžu líšiť v závislosti od produktu a oblasti.)

Unikátny herný zážitok

Transformujte svoje zážitky s rýchlymi a plynulými hrami a prežite skutočný zážitok z hrania hier.

 • Optimalizácia hier a herný panel - Všetky nastavenia, ktoré potrebujete na optimálne hranie, nájdete na jednom mieste. Herný panel vám umožní rýchlo zmeniť nastavenia pre aktuálnu hru.

 • HGiG - Vychutnajte si hry v rozlíšení HDR a ponorte sa do hrania.

 • Hry v cloude - Získajte rozšírený prístup k obľúbeným hrám vďaka kompatibilite s hrami v cloude prostredníctvom služby GeForce NOW.

(Dostupnosť aktualizácií softvéru sa môže líšiť v závislosti od konkrétneho modelu a príslušnej krajiny.; Položky v ponuke Optimalizácia hier sa môžu líšiť v závislosti od radu.; Podporované partnerstvá sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

6 recenzií LG 65UR80003 (2023)

93.3% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Katarína

4. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Kvalitný obraz
 • Funkcie tv
 • Cena produktu
 • Jednoduché ovládanie TV
 • Možnosť prepojenia s mobilom-ovládač v mobile
 • Zatiaľ bez chybičky

Tomáš

1. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • obraz
 • nič

kvalitná tv


Andrej

31. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • velkost
 • rozlozenie menu

Robert

5. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná