LG DF242FWS

Umývačka riadu, Energetická trieda D, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 85 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 46 dB, Spotreba vody 9.9 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 10, AquaStop funkcia, Výška: 85 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 60 cm. Viac info

Farba


Cena 499,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 10,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná voľne stojaca umývačka riadu LG DF242FWS v bielom prevedení umyje 14 obedových súprav riadu. Je vybavená 10 umývacími programami a 8 prídavnými možnosťami. Vybavená je invertorovým motorom, ostrekovacími ramenami QuadWash, True Steam a SmartRack+. Ovládať ju môžete aj pomocou SmartThinQ.

Pomocník do každej domácnosti 

Voľne stojaca umývačka riadu LG DF242FWS sa stane vaším nenahraditeľným pomocníkom v domácnosti. Na jeden umývaci cyklus umyje až 14 obedových súprav riadu, vďaka tomu je vhodná aj do väčších rodín. K dizpozícií má praktické funkcie a programy, ktoré využijete na každý deň. 

  • Programy: Auto, Intenzívny, Jemný, Osvieženie, EKO, Turbo, Čistenie spotrebiča, Leštenie, Expresný, Stiahnuť program, Oplach, Ďalšie programy na stiahnutie cez Wi-Fi (Smartphone s OS Android, aplikácia LG ThinQ)
  • Prídavné možnosti: Dual zone, Polovičná náplň, Úspora energie, Parný cyklus, Vysoká teplota, Extra sušenie, Odložený štart 1 až 12 hodín, Detská poistka

Inverter Direct Drive motor

Disponuje invertorovým Direct Drive™ motorom, ktorý sa postará o tichú a úspornu prevádzku. Vďaka menšiemu počtu pohyblivých častí v motore podá spoľahlivý a tichý chod, ktorý dosahuje hlučnosť len 46 dB. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod umývačky.

Parné umývanie

Vďaka technológii TrueSteam™ sa para v umývačke riadu dostane na každý povrch každej nádoby a lepšie odstráni zaschnuté nečistoty. Zároveň tiež redukuje škvrny od vody čím získate hygienicky čistý a žiarivý riad.

Čisté riady z každého uhla

S umývačkou riadu LG budú vaše riady čisté z každého uhla. O to sa postarajú 4 oplachovacie ramená Multi-Motion spolu s vysokotlakovými tryskami QuadWash™. Vďaka ním získate vyšší výkon umývania a tak umyje každý kus riadu v jednotlivých košoch.

Systém inteligentných košov

Košový systém LG SmartRack+™ ponúka flexibilitu a viac kapacity. Umožňuje prispôsobiť kôš pre naplnenie rôznymi kuchynskými pomôckami. Vďaka tomu získate lepšiu flexibilitu pri nakladaní riadu rôzných tvarov a veľkostí. 

Aplikácia LG ThinQ

Vďaka Wi-Fi pripojeniu je interakcia s umývačkou úplne jednoduchá a zároveň umožňuje prístup k najnovším inováciám. S aplikácou LG thinQ si rozšírite počet umývacích programov napr. o nočné umývanie, umývanie skla a iné. Aplikácia vás tiež upozorní na potrebu spustenia programu čistenia

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 46 dB
Počet programov 10
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG DF242FWS

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami