LG F27V3HY6W práčka plnená spredu


Práčka plnená spredu, Energetická trieda D, Kapacita 7 kg bielizne, 1200 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 69 kWh na 100 cyklov, 14 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia, Maximálna hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 469,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

18×

97.6% Kvalita
Výborná

92.5% Hodnota za peniaze
Výborná

18 + nakupů

Zobraziť 18 recenzií

Popis produktu

Inteligentná spredu plnená parná slim práčka LG F27V3HY6W v bielej farbe s čiernym rámom má kapacitu bubna pre pranie 7 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1200 ot./min. Ponúka 14 pracích programov, vrátane voliteľných parných a 9 prídavných možností. Vybavená je technológiami Smart Diagnosis™, AI DD, Inverter Direct Drive™ motorom, Add Item, Auto Reštart či parnou funkciou Steam. Ovládať ju je možné pomocou otočného voliča a dotykového LED displeja. Maximálna dosahovaná hlučnosť pri odstreďovaní 71 dB.

Inteligentná slim práčka

Parná smart práčka LG F27V3HY6W v bielom prevedení je vybavená motorom Direct Motor Drive s 10 ročnou zárukou na motor, ktorý je pripojený priamo na bubon práčky. Je to užitočný spotrebič a vďaka vylepšenej technológii parného prania Steam vo svojej bielizni eliminujete množstvo alergénov a minimalizuje pokrčenie bielizne pri vysokej účinnosti prania. Parná smart práčka plnená spredu s prémiovým bubnom a veľkými dvierkami z tvrdeného skla dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot./min. Je ideálnou voľbou pre veľké rodiny s kapacitou bubna pre pranie 7 kg bielizne.

Programy a funkcie 

 • Programy: Bavlna, ECO 40-60, Zmiešaná bielizeň, Syntetika, Tiché pranie, Jemná starostlivosť, Ručné pranie/Vlna, Športové oblečenie, Rýchly 14, Prikrývky, Čistenie bubna, Pláchanie sodstredením
 • Parné programy: Pre alergikov, Detská parná starostlivosť
 • Prídavné možnosti: Predpierka, Odložený štart (3–19 hodín), Detská poistka, Len odstredenie, Zvuková signalizácia on/off, Smart Diagnosis, Možnosti prania: Intenzívne, Normálne, Možnosti pláchania: Normálne, Pláchanie+

Direct DriveTM motor – 10 rokov záruka

Parná práčka má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18% lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

Čo je to AI DD

Technológia AI DD detekuje okrem hmotnosti zároveň aj jemnost látok a zvolí pre ne optimálne nastavenie pracích pohybov.

Starostlivosť pre alergikov a menšia miera pokrčenia

Technológia LG Steam®™ sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9 % alergénov, prachu a roztočov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí.

Spoľahlivá, odolná a hygienická

Inteligentná práčka má odolné a elegantne pôsobiace dvierka vyrobené z tvrdeného skla. Bubon práčky je vybavený hygienickými nerezovými lopatkami, ktoré eliminujú baktérie o 99%. Prehľadný dotykový diplej je veľmi dobre čitateľný a navyše je v českom jazyku. Dopĺňa ho elegentný kovový otočný volič programov.

Ďalšie vlastnosti

Slim práčka do svojej výbavy tiež obdržala praktické funkcie, ktoré určite oceníte pri každodennom používaní:

 • Pridať bielizeň – možnosť pridania bielizne počas prania
 • Smart Diagnosis™– inteligentná diagnostika
 • Auto Reštart – reštart programu po výpadku prúdu
 • Nulová spotreba v StandBy režime

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 7 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 14
Maximálna hĺbka 52 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

18 recenzií LG F27V3HY6W práčka plnená spredu

97.6% Kvalita
Výborná

92.5% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Ladislav

28. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Tichá ,splnila očakávanie


Mária

20. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • Tichý chod, aj pri žmýkaní

Lenka

9. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMariana

30. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Tichá prevádzka spotrebiča, kvalita vyprania bielizne
 • Dizajn práčky, zvuková signalizácia pri zapnutí a po skončení prania
 • Žiadne

Túto práčku sme kúpili na základe výborných recenzií. Je to naša prvá práčka tejto značky a sme veľmi spokojní po predchádzajúcej Whirlpool, ktorá bola veľkým sklamaním.