LG F2DV5S8S1


Práčka so sušičkou, Energetická trieda E, Kapacita sušenia: 5 kg bielizne, 1200 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 326 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 64 kWh na 100 cyklov prania, 14 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 51 cm. Viac info


Cena 599,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 12,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

92.5% Kvalita
Výborná

92.5% Hodnota za peniaze
Výborná

8 + nakupů

Zobraziť 8 recenzií

Popis produktu

Slim parná práčka so sušičkou LG F2DV5S8S1 v bielom prevedení. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 8,5 kg a pre sušenie 5 kg. Maximálna hlučnosť pri odstreďovaní 72 dB. Rýchlosť odstreďovania dosahuje 1170 ot./min. Ponúka 14 programov s 9 prídavnými možnosťami a 4 programy pre sušenie. Ovládanie pračky je jednoduché prostredníctvom veľkého dotykového LED displeja a otočného voliča. Inteligentnú práčku so sušičkou je možné ovládať aj na diaľku pomocou mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi. Disponuje tiež AI DD™ inteligentným systémom prania, SmartThinQ, Add Item, Auto Restart a Inverter Direct Drive™ motorom. Technológia LG Steam™ odstráni až 99,9 % alergénov a roztočov, a zároveň znižuje pokrčenosť bielizne až o 30 %.

Práčka so sušičkou v jednom

Smart parná práčka so sušičkou LG F2DV5S8S0 v bielom prevedení je vybavená motorom Direct Motor Drive s 10 ročnou zárukou na motor, ktorý je pripojený priamo na bubon práčky. Je to užitočný spotrebič a vďaka vylepšenej technológii parného prania Steam™ vo svojej bielizni eliminujete množstvo alergénov a minimalizuje pokrčenie bielizne pri vysokej účinnosti prania. Pri výpadku prúdu sa program automaticky reštartuje. Práčku so sušičkou máte možnosť ovládať aj pomocou SmartThinQ a WiFi pripojenia na diaľku. Ovládací panel s LED displejom je v českom jazyku. Parná smart práčka so sušičkou plnená spredu s prémiovým bubnom a veľkými dvierkami z tvrdeného skla dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1170 ot./min. Je ideálnou voľbou pre veľké rodiny s kapacitou bubna pre pranie 8,5 kg bielizne a sušenie 5 kg bielizne.

Programy a funkcie

 • 14 programov: Bavlna, Bavlna+, Turbo Wash 59, Zmiešaná bielizeň, Syntetika, Jemná starostlivosť, Ručné pranie/Vlna, Rýchly 14, Čistenie bubna, Načítať program (defaultne nastavené Pláchanie s odstredením), Intenzívne pranie, Pláchanie+, Pre alergikov, Parná detská starostlivosť, Len sušenie, Pranie+sušenie (5+5kg)

Ďalšie programy na stiahnutie cez Wi-Fi

 • 9 prídavných možností: Predpierka, Odložený štart (3 – 19 hodín), Detská poistka, Zvuková signalizácia on/off, Pridať bielizeň, Wi-Fi: Diaľkový štart, (stiahnutie programu + Smart Diagnosis)
 • 4 prídavné programy sušenia: Normálny Eko, Sušenie nižšou teplotou, Suché na žehlenie, Eko

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18 % lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

*Testované spoločnosťou Intertek v marci 2019, cyklus Bavlna s 2 kg spodnej bielizne. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od typu oblečenia a prostredia.

Čo je to AI DD

Technológia AI DD detekuje okrem hmotnosti zároveň aj jemnost látok a zvolí pre ne optimálne nastavenie pracích pohybov.

Starostlivosť pre alergikov

Technológia LG Steam sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9 % alergénov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí a vďaka funkcii proti pokrčeniu zaručí až 30 krát menej záhybov použitím pary.

Elegantné ovládanie

Smart práčka ponúka omnoho lepší a čitateľnejší displej s väčším kovoým voličom programov.

SmartThinQ™

Vašu inteligentnú práčku môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka technológii SmartThinQ™ je možné sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám. Inteligentná parná práčka naviac podporuje aj ovládanie prostredníctvom hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickom jazyku).

*Podpora pre inteligentné domáce zariadenia, ktoré sú kompatibilné s technológiami Alexa a Google Assistant, sa môže líšiť v závislosti od krajiny a vášho individuálneho nastavenia inteligentnej domácnosti.

Direct DriveTM motor – 10 rokov záruka

Parná práčka má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Maximálna hĺbka 51 cm
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

8 recenzií LG F2DV5S8S1

92.5% Kvalita
Výborná

92.5% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Luboš

5. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaStanislav

28. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Práčka je pomerne kompaktná,a napriek tomu vypití až 9kg. Prádla
 • Pranie je naozaj vynikajúce,a prádlo dokonale čisté.
 • Sušička je super. Vysuší až 5 kg. prádla
 • Smart funkcie
 • Zatiaľ nič

Práčka je pomerne kompaktná,a napriek tomu do nej vojde spústa prádla. Sušenie je rýchle, a vysuší úplne do sucha, a pritom prádlo nieje vykrčené. Čerešničkou na torte sú smart funkcie. Manželka si ju nebies vynachváliť.


Michal

30. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Bezkonkurenčný pomer cena výkon.
 • Smart funkcie. Vzdialený štart cez mobil.
 • Tichý chod a ešte tichšie sušenie.
 • Prvé 2 sušenia oblecenie cítiť gumou ale to je štandard pri všetkých podobných produktoch. Po dlhšom používaní problém zmizne.

Spokojnosť.


Peter

31. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná