LG F48V3TN3W

Zobraziť


Kapacita bubna: 8 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min., Počet programov: 14, Maximálna hĺbka: 60 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: C, Elektronický informačný list


Cena 349,00 €

Zľava 5 % z pôvodnej ceny: 369,00 € Zobraziť nápoveď

6,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Spredu plnená práčka LG F48V3TN3W v bielom prevedení s disponuje kapacitou bubna pre 8 kg bielizne. Max. otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. pri hlučnosti 73 dB, pri praní je to 55 dB. Menu ponúka 14 pracích programov. Z funkcií nechýba odložený štart, AquaStop, možnosť dodatočne pridať bielizeň, Smart Diagnosis či TwinWash. Vybavená tichým invertorovým motorom Direct Drive. Ovládací panel je v českom jazyku.

Úsporné pranie 

Ušetrite na nákladoch za energie tak výrazne, že to okamžite pocítite. Spredu plnená automatická práčka LG F48V3TN3W výrazne šetrí vašu peňaženku. Pranie s ňou je nielen veľmi úsporné, ale i šetrné k prírodnému prostrediu. Každý z pracích programov a funkcií je vytváraný tak, aby výrazne šetril na energiách a zároveň bol starostlivý k vašej bielizni. 

LG F48V3TN3W

Praktická spredu plnená práčka LG F48V3TN3W sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň celej vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený pre 8 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min. Menu ponúka až 14 pracích programov pre rôzne druhy prania.

 • Programy: Bavlna, ECO 40-60 Zmiešaná bielizeň, Syntetika, Tiché pranie, Jemná starostlivosť, Ručné pranie/Vlna, Športové oblečenie, Rýchly 14, Pokrývky, Prikrývky, Čistenie bubna, Pláchanie s odstredením, Hygiena, Detská starostlivosť

 • Funkcie: Predpierka, Odložený štart (3 – 19 hodín), Detská poistka, Len odstredenie, Zvuková signalizácia on/off, Smart Diagnosis, Možnosti prania: Intenzívne, Normálne, Možnosti pláchania: Normálne, Pláchanie+

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18% lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

Pridajte zabudnutú bielizeň aj po začatí prania

Ak zabudnete pridať nejakú bielizeň, môžete ju počas pracieho cyklu pohodlne pridať. Po stlačení tlačidla "pridať oblečenie" vložte do práčky zabudnuté ponožky či spodnú bielizeň. Funkcia Auto Reštart reštartuje práčku do pôvodných nastavení po výpadku elektrickej energie.

Spoľahlivá, odolná a hygienická

Práčka má odolné a elegantne pôsobiace dvierka vyrobené z tvrdeného skla. Bubon práčky je vybavený hygienickými nerezovými lopatkami, ktoré eliminujú baktérie o 99 %. Prehľadný dotykový diplej je veľmi dobre čitateľný a navyše je v českom jazyku. Dopĺňa ho kovový otočný volič programov.

Direct DriveTM motor 

Práčka má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 14
Maximálna hĺbka 60 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

5 recenzií LG F48V3TN3W

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Oľga

12. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Zatial velka spokojnost, pracka si sama navazi obsah a podla neho stanovi cas prania..na 8kg pradla pisu 3.30h praci program, no tak dlho mi este neprala a naozaj som mala pocit,ze je uz plne nalozena..perie okolo 2.20-2.40 a ma pohodovy tichy chod.

Pracku odporucam


Jaroslav

14. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Jana

20. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • pomer cena / výkon
 • šetrenie energie......... šetrenie vody............
 • ....celkovo všetko dobré ne
 • Negatívne nemám.dS

Spokojnosť.


Štefan

24. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • jednoduchosť ovládania