LG FA2S8V3GY3W


Parná práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 8,5 kg bielizne, 1200 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 48 kWh na 100 cyklov, 14 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 55.5 cm. Viac info


Cena 419,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,40 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 42,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

16×

94.7% Kvalita
Výborná

96% Hodnota za peniaze
Výborná

16 + nakupů

Zobraziť 16 recenzií

Popis produktu

Inteligentná slim parná práčka LG FA2S8V3GY3W s kapacitou pre pranie 8,5 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1 200 ot./min. pri hlučnosti 71 dB. Práčka ponúka 12 pracích programov a prídavné praktické funkcie ako predpieranie, odložený štart a detská poistka. Disponuje technológiou AI DD, bezuhlíkovým motorom Inverter Direct Drive, parnou funkciou a možnosťou pridania bielizne počas prania. Vďaka technológii LG ThinQ™ môžete svoju práčku ovládať cez WiFi z vášho smartfónu na diaľku.

Inteligentná práčka

Parná smart práčka LG FA2S8V3GY3W v bielom prevedení je vybavená motorom Direct Motor Drive s 10 ročnou zárukou na motor, ktorý je pripojený priamo na bubon práčky. Parná smart práčka plnená spredu s prémiovým bubnom a veľkými dvierkami z tvrdeného skla dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot./min. Je ideálnou voľbou pre veľké rodiny s kapacitou bubna pre pranie 8,5 kg bielizne.

  • Programy: Bavlna, ECO 40–60, Zmiešaná bielizeň, Syntetika, Pre alergikov, Detská parná starostlivosť, Jemná bielizeň, Ručné pranie/ Vlna, Športové oblečenie, Rýchly 14, Čistenie bubna, Načítať program (defaultne nastavené Plákanie s odstredením)    

Direct DriveTM motor – 10 rokov záruka

Parná práčka má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18% lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

Čo je to AI DD

Technológia AI DD detekuje okrem hmotnosti zároveň aj jemnost látok a zvolí pre ne optimálne nastavenie pracích pohybov.

Starostlivosť pre alergikov

Technológia LG Steam+™ sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9% alergénov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí.

SmartThinQ™

Vašu inteligentnú práčku môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka technológii SmartThinQ™ je možné sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám. Inteligentná parná práčka naviac podporuje aj ovládanie prostredníctvom hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickom jazyku).

Pridajte zabudnutú bielizeň 

Ak zabudnete pridať nejakú bielizeň, môžete ju počas pracieho cyklu pohodlne pridať. Po stlačení tlačidla Pridať oblečenie (Add Item) vložte do práčky zabudnuté ponožky či spodnú bielizeň. Pri programoch Bavlna, Zmiešaná bielizeň, Syntetika  je možné práčku okamžite otvoriť do 3 sekúnd aj počas prania. Funkcia Auto Reštart znova zapne spustený program po výpadku prúdu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8.5 Kg
Maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 14
Maximálna hĺbka 55.5 cm
Trieda energetickej účinnosti A

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

16 recenzií LG FA2S8V3GY3W

94.7% Kvalita
Výborná

96% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Maria

2. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaRastislav

19. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • rozmery
  • wifi, info o prani o potrebe cistenia bubna atd...
  • mozno vyssia hlucnost pri 1200 ot/min, ale to je fyzika

velmi spokojný


Roman

3. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáMichal

19. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • kvalitne spracovaná práčka značky LG
  • skvelé funkcie
  • veľký max. objem bielizne vzhľadom na úzky typ práčky
  • nízka hlučnosť
  • skvelý pomer kvalita/cena
  • zatiaľ nič, všetko funguje ako má

Po dvojnásobnom neúspešnom zakúpení práčky z eshopu Alza a ich neochoty zamestnancov promptne riešiť problém, ešte k tomu na ich strane, sme sa rozhodli pre zakúpenie práčky z eshopu Nay. Boli sme naozaj veľmi spokojní s ich prozákazníckym prístupom a ochotou od nákupu až po samotný dovoz a inštaláciu práčky.