LG FCR7A06PG


Parná práčka so sušičkou, Energetická trieda D, Kapacita sušenia: 6 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 308 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 47 kWh na 100 cyklov prania, 14 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 62 cm. Viac info


Cena s Cashbackom 40,00 € Platí do 31. 5. 2024
Ako získať cashback
809,99 €

Cena 849,99 €

Zľava 6 % z predchádzajúcej ceny: 899,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 17,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená parná práčka so sušičkou LG FCR7A06PG v striebornom prevedení s čiernymi dvierkami z tvrdeného skla má kapacitu pre pranie 10 kg a sušenie 6 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1 400 ot/min. pri hlučnosti 71 dB. Ponúka 14 programov a 8 prídavných možností. Je vybavená invertorovým motorom Inverter Direct Drive™, systémom AI DD, parným programom Steam™, technológiou TurboWash™ 360°, odloženým štartom, detskou poistkou. Ponúka tiež možnosť ovládania na diaľku a rôzne inteligentné funkcie prostredníctvom Wi-Fi.

Práčka a sušička v jednom

Smart parná práčka so sušičkou LG FCR7A06PG je užitočný spotrebič ideálny pre veľké rodiny s kapacitou bubna pre pranie 10 kg a sušenie 6 kg bielizne. Parná smart práčka so sušičkou plnená spredu má elegantné strieborné prevedenie a čierne dvierka z tvrdeného skla. Možno ju ovládať prostredníctvom ovládacieho panela s LED displejom v češtine. Ovládanie je možné aj pomocou SmartThinQ a Wi-Fi pripojenia na diaľku. Ponúka 14 základných programov, ďalšie programy na stiahnutie prostredníctvom Wi-Fi a množstvo praktických funkcií.

Programy a funkcie

 • Programy: (možnosť pary): AI Wash, Bavlna, ECO 40-60, TurboWash 39, Zmiešaná bielizeň, Syntetika, Jemná bielizeň, Ručné pranie / Vlna, Rýchly 14, Čistenie bubna, Načítať program (defaultne nastavené Pláchanie s odstreďovaním)
  Parné programy: Pre alergikov
  Programy sušenia: Len sušenie, Pranie+sušenie (6+6kg)
 • Pridané možnosti: Predpierka, Odložený štart (3 – 19 hodín), Detská poistka, Zvuková signalizácia on/off, Pridať bielizeň, Len odstreďovanie, Čistenie bubna, Možnosti sušenia: Skriňa, Skriňa+, Nízkou teplotou, Žehlenie, Možnosti prania: Východzie, Možnosti pláchania: Pláchanie+
 • Programy na sušenie: Normálne Eko, Sušenie nižšou teplotou, Suché na žehlenie, Eko

Parný program

Technológia Steam™ sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9 % alergénov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí a vďaka funkcii proti pokrčeniu zaručí až 30 krát menej záhybov použitím pary.

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18% lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

Rýchlejšie pranie a viac času pre vás

Vďaka technológii TurboWash™ 360˚ vyperiete vaše oblečenie dokonale už za 39 minút. Využíva 3D trysky pre sprchovanie bielizne v 4 smeroch. Tie sú umiestnené v bubne tak, aby prúd vody pokryl každý kus oblečenia. BLDC motor s invertorovým čerpadlom umožňuje zmenu otáčkok čerpadla a následne zmenu intenzity sprchovania vodou podľa rýchlosti otáčania bubna. Urýchli tak kontakt bielizne s pracím prostriedkom rozpusteným vo vode.  Vďaka tomu šetrí váš čas aj spotrebu energie a k bielizni je technológia omnoho šetrnejšia.

Inverter Direct Drive™ motor s 10 ročnou zárukou 

Parná práčka so sušičkou má výkonný a spoľahlivý motor Inverter Direct Drive™. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

LG ThinQ

Vašu inteligentnú práčku so sušičkou môžete jednoducho ovládať aj na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka aplikácii ThinQ je možné sťahovať si nové pracie cykly. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je interakcia s práčkou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám.

Pridajte zabudnutú bielizeň aj po začatí prania

Ak zabudnete pridať nejakú bielizeň, môžete ju počas pracieho cyklu pohodlne pridať. Po stlačení tlačidla "pridať oblečenie" vložte do práčky zabudnuté ponožky či spodnú bielizeň.

Ďalšie vlastnosti

Práčka so sušičkou do svojej výbavy obdržala rôzne praktické funkcie, ktoré určite oceníte pri každodennom používaní:

 • Pridať bielizeň – možnosť pridania bielizne počas prania
 • Auto Reštart – reštart programu po výpadku prúdu
 • ThinQ + Wi-Fi – načítanie programu a inteligentné funkcie cez Wi-Fi
 • Nulová spotreba v StandBy režime
 • Ovládací panel v češtine
 • Prémiový bubon
 • Veľké dvierka
 • Odložený štart
 • Detská poistka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Maximálna hĺbka 62 cm
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG FCR7A06PG

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami