LG FCR9A95WG


Parná práčka so sušičkou, Energetická trieda E, Kapacita sušenia: 5 kg bielizne, 1200 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 326 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 44 kWh na 100 cyklov prania, 14 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 53,5 cm. Viac info


Cena 699,99 €

Zľava 7 % z predchádzajúcej ceny: 749,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 14,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Parná práčka so sušičkou LG FCR9A95WG s energetickou triedou E a kapacitou sušenia 5 kg bielizne. 1200 otáčok odstreďovania a spotreba energie 326 kWh na 100 celých cyklov. 14 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, odložený štart, detská poistka. Maximálna hĺbka 53,5 cm.

Práčka a sušička v jednom

Smart parná práčka so sušičkou LG FCR9A95WG je užitočný spotrebič ideálny pre veľké rodiny s kapacitou bubna pre pranie 9 kg bielizne a sušenie 5 kg bielizne. Parná smart práčka so sušičkou plnená spredu s prémiovým bubnom a veľkými dvierkami dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot./min. Práčku so sušičkou možno ovládať prostredníctvom ovládacieho panela s LED displejom. Ovládanie je možné aj pomocou LG ThinQ™ a WiFi pripojenia na diaľku.

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18% lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

Technológia TurboWash™360˚

Práčka s technológiou TurboWash™360˚ dokáže vyprať bielizeň dôkladne za 39 minút. 3D trysky sprchujú odevy z 4 smerov, zabezpečujúc rovnomerné pokrytie vodou. S touto inovatívnou technológiou je každý kúsok bielizne perfektne čistý.

Technológia LG Steam+

Technológia LG Steam+ sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9% alergénov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí a vďaka funkcii proti pokrčeniu zaručí až 30 krát menej záhybov použitím pary.

Spoľahlivá, odolná a hygienická

Inteligentná parná práčka so sušičkou má odolné a elegantne pôsobiace dvierka vyrobené z tvrdeného skla. Bubon práčky je vybavený hygienickými nerezovými lopatkami, ktoré eliminujú baktérie o 99%. 

*Ilustračný obrázok

LG ThinQ™

LG ThinQ™ je inteligentné zariadenie, ktoré vám umožňuje ovládať vašu práčku na diaľku a sťahovať nové pracie programy. Vďaka technológii LG ThinQ™ je vaša práčka jednoducho inteligentná a vďaka Wi-Fi pripojeniu je interakcia s ňou úplne jednoduchá a umožňuje prístup k najnovším inováciám.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Maximálna hĺbka 53.5 cm
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG FCR9A95WG

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami